Wybierz pliki, aby rozpocząć

Darmowy Online Konwerter Wideo

Konwertuj i edytuj dowolny plik wideo/audio

Opinie ( 8 )
Wybierz pliki, aby rozpocząć
PRZEWIŃ

Przewodnik szybkiego startu

Odtwarzanie filmu

Jeśli korzystasz z naszej usługi po raz pierwszy, musisz pobrać launcher, by móc skorzystać z opcji nielimitowanej konwersji.

Konwersja dowolnych plików dla łatwego odtwarzania

Darmowy Online Konwerter Wideo Apowersoft to doskonała aplikacja dostępna na platformach Windows i Mac OS. Ten darmowy konwerter wideo radzi sobie świetnie z konwersją klipów wideo do dowolnego rodzaju formatów wideo lub audio w błyskawicznym tempie. Dostępne formaty zapisu są kompatybilne z większością urządzeń mobilnych, takich jak iPhone XS Max, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XR, Galaxy S9+, Nexus 6P, LG G7, itp.

Dowiedz się więcej
Darmowy
MP4, MOV, AVI, WMV, MKV, ASF, FLV, VOB, RM, 3GP, WEBM, MPG, DV, M4A, M4R, MP3, WAV, FLAC, WMA, AC3, AAC, OGG i RA
Streamowanie multimediów na telewizor, iPad, Sony, Samsung, HTC, iPhone SE, iPhone 6s, tablet Android, odtwarzacz DVD, itd.
4K, 3D, HD, AVCHD, HEVC
SPAKUJ

Dostosowywanie i zapis stylowych klipów wideo

Ten darmowy konwerter wideo wyposażony jest również w łatwe w obsłudze, zaawansowane opcje. Przed rozpoczęciem konwersji, możesz wygodnie edytować swoje filmy w sieci. Dopracuj i wzbogać efekty, a także spersonalizuj swoje filmy w wygodny sposób. Końcowy rezultat na pewno będzie olśniewający.

Dowiedz się więcej
 • Program pozwoli ci przyciąć klip, dostosować jego rozmiar, zmienić efekty wizualne, a nawet dodać znaki wodne. To szybki i darmowy sposób na konwersję i dostosowywanie plików multimediów.
 • Podstawową funkcją aplikacji jest konwersja wideo online do szerokiego zakresu rozdzielczości – od 144P do 1080P. Możesz także zachować rozdzielczość oryginalnego pliku podczas konwersji. Funkcja dostosowywania układu filmu, jak np. 16:9, 4:3, 3:2, itp., pozwoli ci zapisywać idealne klipy wideo dla urządzeń PSP, DVD, iPhone, czy iPad. Co więcej, możesz także swobodnie dostosować bitrate, częstotliwość klatek, kanały i częstotliwość próbkowania konwertowanych plików wideo i audio.
SPAKUJ

Sieciowy, szybki, legalny, darmowy i bez ograniczeń

Ta usługa sieciowa jest kompletnie DARMOWA. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z programu. Możesz też przekonwertować dowolną ilość plików. Konwersja filmów do MP4 lub innych formatów wymaga jedynie odwiedzenia naszej strony - bez konieczności rejestracji, czy instalowania jakichkolwiek plików. Jeśli nie chcesz pobierać dodatkowych aplikacji na swój komputer, Darmowy Online Konwerter Wideo Apowersoft naprawdę powinien ci się przydać, gdyż nie spowalnia on komputera.

Dowiedz się więcej
 • Szybka konwersja plików wideo

  Jak wygląda prędkość konwersji filmów online w programie? Nasze testy wskazują na wyjątkową szybkość działania przy konwersji mniejszego rozmiaru klipów. Konwersja większego rozmiaru plików może potrwać nieco dłużej, ale nadal gwarantujemy, że pójdzie ona niezwykle szybko.
 • Przyjazna obsługa klienta

  Zatrudniamy profesjonalny personel techniczny, który nieustannie pracuje nad rozwojem naszej strony. Zachęcamy do podzielenia się z nami informacją o jakichkolwiek napotkanych problemach. Nasze specjalne porady i filmiki instruktażowe dotyczące korzystania z usługi na pewno również ci się przydadzą.
SPAKUJ

Konwersja wideo i audio w usłudze API

Funkcje dostępne w naszej usłudze API to osadzenie technologii konwersji na twojej stronie internetowej, aplikacji, czy rozszerzeniu. To wyjątkowo proste – wystarczy tylko skorzystać z kodu API w tym miejscu.

Uproszczony Interfejs

 • wybierz pliki
 • wybierz format
 • ustawienia zaawansowane
 • zmień parametry
 • rozpocznij konwersję

Dlaczego warto wybrać Darmowy Online Konwerter Wideo?

Ocena: 5- w oparciu o 8 ocen.8 opinia
 • Muszę przyznać, że wasz konwerter jest naprawdę najlepszym, jaki dotąd widziałem, a próbowałem już naprawdę wielu.

  Ten program jest naprawdę super. Jest po prostu idealny i posiada wszystko, czego potrzebuję. Wydajny i szybki.

 • Potrzebowałem sposobu na oddzielenie ścieżki audio z klipu wideo, a ta aplikacja poradziła sobie z tym doskonale. Przekonwertowała mój film szybko i wygodnie.

  Ta aplikacja online jest tak dobra, że mogę konwertować filmy bez instalowania żadnych programów. Poza tym, zapisuje też pliki bez utraty jakości.

 • Dowiedziałem się o tym programie z wiadomości na mojej osi czasu na Facebooku. Sprawdza się świetnie, kiedy potrzebuję przyciąć klipy wideo.

  Dziękuję za waszą usługę. Jest naprawdę pomocna, gdy potrzebuję zmienić format pliku wideo.

  Opinie o Online Konwerter Wideo

  Dodaj Komentarz

  Wpisz swoje imię!
  Wpisz treść recenzji!

  Komentarz (0)

  Opinie i Komentarze

  new
  Wsparcie
  Udostępnij
  Recenzji
  Skomentuj
  Do góry
  Click below to install