Online Background Eraser
Automatyczne usuwanie tła z obrazu online za darmo
Bezpieczeństwo plików
Wszystkie przesłane zdjęcia są ściśle poufne. Oryginalne pliki zostaną trwale usunięte z serwera w ciągu 24 godzin. Bez ryzyka wycieku plików.
Bez instalacji
Cały proces odbywa się online. Bez pobierania czy instalacji. Po otwarciu strony w przeglądarce możesz rozpocząć przetwarzanie zdjęć.
Automatyczne usuwanie
Nie potrzeba żadnych umiejętności czy doświadczenia. Wystarczy przesłać zdjęcia, a program zrobi resztę automatycznie.
Niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do usuwania tła obrazu i natychmiastowe wyniki
Wycinaj innych z obrazu kilkoma kliknięciami. Narzędzie, które zwiększa kreatywność.
Usuń tło obrazu.
Zmień tło obrazu.
Zwiększ efektywność dzięki niskim kosztom.
Online Background Eraser korzysta z najnowszej technologii AI do przetwarzania zdjęć. Uzyskać doskonałe wyniki przy najmniejszym wysiłku nie tracąc czasu. Oszczędzaj czas, gdy chcesz wyciąć osobę z obrazu, ustawić przezroczyste tło lub wkleić zawartość do innego zdjęcia. Nie potrzebujesz żadnych konkretnych umiejętności ani doświadczenia zawodowego. Proces jest zautomatyzowany. W ciągu zaledwie kilku sekund uzyskasz dokładny wynik.
Uzyskaj lepsze wyniki bez Photoshopa
Popraw zdjęcia dzięki większej kreatywności. Aby wyrazić swoją kreatywność, program zapewnia trzy tryby: kolory jednolite, dobrze zaprojektowane szablony i własne zdjęcia, które można łatwo zintegrować z wycięciami. Niezależnie czy jest to kartka okolicznościowa, zdjęcie dowodu czy post społecznościowy.
Usuwanie tła bez trudu.
Po prostu prześlij zdjęcie, z którego chcesz usunąć tło. Online Background Eraser następnie automatycznie wygeneruje dokładne wycięcie z przezroczystym tłem.
Podgląd w czasie rzeczywistym
Przed pobraniem na stronie zostanie natychmiast wyświetlony podgląd. Można bezpośrednio go porównać z oryginalnym plikiem.
Pobieranie pliku
Kliknij przycisk „Pobierz”, aby zapisać obraz z usuniętym tłem na komputerze. Dostępna jest również wersja Pro, która daje większą kontrolę nad edycją zdjęć.
Oni nas lubią. Ty również polubisz.
 • Polecam na 5 gwiazdek

  Interfejs API wywarł na mnie duże wrażenie. Jest fantastyczny :). Nigdy nie piszę recenzji, ale to narzędzie pomogło mi tak bardzo, że musiałem. Jest bardzo intuicyjny i robi dokładnie to, co trzeba. Usuń tło dowolnego obrazu. Jeśli szukasz narzędzia do usuwania tła, to dobrze trafiłeś!

  Abbie

 • Polecam na 5 gwiazdek

  Niesamowite AI. Robi to, co trzeba za darmo! Dziękuję! Polecam stronę bardziej od innych, z których korzystałem. Idealny do usuwania tła i tworzenia przezroczystych plików! Jestem bardzo zadowolony.

  Frank

 • Polecam na 5 gwiazdek

  Program nie tylko usuwa tło, ale również je dodaje do zdjęć. Zmieniłem tło zdjęcia dowodu osobistego na białe. Rezultat jest naprawdę idealny!

  Bella

 • Polecam na 5 gwiazdek

  Pobrałem wiele programów do edycji zdjęć. Ten jest najłatwiejszy i najbardziej skuteczny. Nie zawiera reklam i działa automatycznie. Funkcje są bardzo podstawowe, dokładnie tego szukałem. Dzięki!

  Tracy

  Narzędzie do automatycznego usuwania tła w 100% za darmo.
  Recenzje (31)
  Skorzystało 1892480 użytkowników na całym świecie.
  Kolor
  Obraz
  Online Background Eraser
  Zmiana tła Pobierz
  Oryginalna
  Przetworzone
  0%
  Przetwarzanie...
  Recenzje (31)
  new
  Wsparcie
  Udostępnij
  Recenzji
  Skomentuj
  Do góry