Polecane Darmowe Konwertery DVD na MP4
Komentarz

Polecane Darmowe Konwertery DVD na MP4

Ostatnia aktualizacja 04-08-2015 przez

DVD, czyli cyfrowy dysk wideo, od dawna jest popularnym i atrakcyjnym produktem. Jednak wydaje się, że ten optyczny środek zapisu danych cyfrowych jest już w pewnym sensie przestarzały. Ponadto wkładanie płyt DVD do komputera i odsłuchiwanie ich jedna po drugiej może również irytować wiele osób. W celu pełnego wykorzystania tych starych i zbędnych płyt DVD do rozrywki, wiele osób jest skłonnych pozyskać pliki MP4 z płyt DVD i zapisać je w komputerze, żeby móc je dogodnie odtwarzać. W niniejszym artykule opisaliśmy pięć konwerterów DVD na MP4, wartych rozważenia.

Cztery Wyjątkowe Internetowe Programy do Konwersji DVD na MP4

Darmowy Online Video Konwerter Apowersoft

Jedną z najbardziej niezwykłych funkcji tego internetowego konwertera DVD na MP4 jest to, że obsługuje on konwersję plików DVD na MP4 bez utraty prędkości. Ponadto nie zawiera wirusów i denerwujących reklam, dzięki czemu strona ta jest bardziej niezawodna i bezpieczniejsza. Wiele osób korzysta z tej strony również dlatego, że jest całkowicie bezpłatna. Program może również konwertować pliki na różne formaty wideo, w tym na pliki MP4, AVI, WMV, MOV, VOB, MKV itd.

Darmowy Online Video Konwerter

Poniżej, krok po kroku opisana jest konwersja DVD na MP4:

  • Włóż DVD do laptopa.
  • Przeglądaj pliki wideo w folderze DVD i wybierz plik VOB do konwersji.
  • Następnie skonfiguruj kilka ustawień, takich jak format wyjściowy, przepływność, kanały i częstotliwość próbkowania oraz wiele innych zaawansowanych ustawień, według własnego uznania.
  • Ostatnią rzeczą jest naciśnięcie przycisku „Konwertuj”, i konwersja zostanie ukończona w kilka minut.

Office Converter

Jak sugeruje sama nazwa, program ten można wykorzystać jako konwerter plików wideo, audio, dokumentów itd. Umożliwi to łatwiejsze i bardziej elastyczne zarządzanie plikami pakietu Microsoft Office. Jest to niesamowity konwerter DVD na MP4. Umożliwia on konwersję plików zarówno z dysku twardego komputera, jak i filmów online. Co do konwersji filmów DVD na pliki MP4, wystarczy kliknąć na przycisk „Dodaj pliki”, z płyty DVD wybrać jeden plik wideo i zmienić ustawienia obrazu i dźwięku zgodnie ze swoimi wymogami. Po wykonaniu powyższych czynności należy kliknąć na przycisk „Konwertuj”, aby zakończyć zadanie.

Office Converter

Oprócz tego, program ten można wykorzystać do konwersji plików wideo ze stron przesyłających pliki strumieniowo do formatów takich jak MP4, RM, SWF, WMV itd., jak na przykład YouTube. Wystarczy poszukać w Internecie, znaleźć swoje ulubione wideo do pobrania i skonwertować je. Skopiuj adres strony YouTube z wybranym wideo i wklej go do pola adresu URL, kliknij na „Pobierz i konwertuj” i po chwili uzyskasz swój plik wideo.

Convert.Files

Podobnie jak poprzedni program, ta aplikacja internetowa także umożliwia konwersję wideo, audio, eBook do wybranych formatów. Aplikacja jest wyposażona w świetne funkcje, dzięki którym wyróżnia się spośród innych konwerterów. Interfejs jest na tyle prosty i przejrzysty, że można go opanować bardzo szybko i bez jakichkolwiek problemów. Ponadto przed konwersją można skorzystać z opcjonalnego ustawienia „Prześlij link pobierania na mój adres e-mail”. W ten sposób można uzyskać link do szybkiego pobierania skonwertowanych plików. To sprawia, że łatwiej jest udostępniać teledyski pierwszorzędnej jakości innym osobom.

Convert.Files

Zamzar

Ten darmowy konwerter DVD na MP4 online jest najprostszy w operowaniu dzięki obrazkowej stronie. Jego działanie można opisać w czterech krokach. Przeciągnij upuść pliki do konwertowania i wybierz format wyjściowy skonwertowanego pliku, a następnie wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać plik po konwersji. Na końcu kliknij na „Konwertuj”, aby wykonać zadanie. Posiada on zaprogramowane formaty wyjściowe, aby konwertować wideo do kompatybilnego formatu do urządzeń takich jak telewizor firmy Apple, iPad, iPhone i wielu innych urządzeń cyfrowych.

Zamzar

Najlepsze Oprogramowanie do Konwertowania DVD na MP4

Wszystkie opisane powyżej narzędzia to internetowe programy do konwersji DVD na MP4. Proces konwersji może zostać przerwany z powodu niestabilnego połączenia. W takim wypadku program komputerowy może stanowić lepszą alternatywę do wykonania tego zadania, ponieważ jest bardziej stabilny i wiarygodny. Tutaj pragnę się z Tobą podzielić informacjami o fantastycznym programie do konwersji DVD na MP4 – Konwerter Wideo Apowersoft. Jest to profesjonalne oprogramowanie do konwersji wideo. Obsługuje wiele zwykłych formatów wideo i audio, przez co może zaspokoić różne wymogi. Aby uzyskać bardziej ogólne wyobrażenie na temat tego programu, przyjrzyjmy się szczegółowym instrukcjom konwersji DVD na MP4:

Pobierz

i

Po pierwsze, ponieważ jest to program komputerowy, należy go pobrać i zainstalować na komputerze, a następnie go uruchomić, dwukrotnie na niego klikając.

ii

Potem kliknij na „Dodaj”, aby pobrać pliki DVD, a następnie skonfiguruj ustawienia profilu według własnego uznania. Jeśli chodzi o konwersję do formatu MP4, można ją przeprowadzić przy zachowaniu tak wysokiej jakości skonwertowanego jak jakość pliku źródłowego.

iii

Ustaw folder wyjściowy do zapisywania skonwertowanych plików, a następnie kliknij na przycisk „Konwertuj”, aby rozpocząć konwersję. Aby sprawdzić skonwertowany plik na dysku twardym, można kliknąć na przycisk „Otwórz”.

Konwerter Wideo

Jako jednej z najbardziej funkcjonalnych programów do konwertowania DVD na MP4, program ten umożliwia także przycinanie, kadrowanie, dodawanie efektów i napisów według własnego uznania. Ponadto program posiada wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje oglądanie plików wideo bezpośrednio w tym programie.

Podsumowując powyższe fantastyczne konwertery MP4 z DVD, każdy z nich posiada pewne zalety, które czynią go atrakcyjnym dla użytkowników. Narzędzia internetowe są dogodne i proste w użyciu, jednak nie są one tak stabilne i niezawodne. Jeśli chodzi o program komputerowy, jest on najlepszym konwerterem DVD na MP4 z powodu zaawansowanych funkcji oraz dlatego, że jest to narzędzie profesjonalne, umożliwiające efektywną konwersję. Bez względu na to, które z powyższych narzędzi wybierzesz do przeprowadzenia konwersji, skutecznie uzyskasz pliki w formacie do odsłuchania na MP4.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 32 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oKonwerter Wideo.Ostatnia aktualizacja 04-08-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry