Konwerter Wideo dla Mac Apowersoft

Konwerter Wideo dla Mac
Ocena:5.0 /5(w oparciu o 10 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Konwerter wideo dla Mac firmy Apowersoft to niesamowite narzędzie do konwersji, umożliwiające użytkownikom konwertowanie plików filmowych na inne pliki filmowe i dźwiękowe na komputerach Mac. Za pomocą tego oprogramowania można także konwertować filmy, które można później oglądać na wielu urządzeniach cyfrowych takich jak iPhone, iPod Touch, iPad, Apple TV, Galaxy S4, Galaxy Note, Blackberry, PS3, PSP i wielu innych.

  • Konwersja wideo na wiele formatów na komputerach Mac, bez pogorszenia jakości
  • Programowanie formatu wyjściowego do konwersji filmów do oglądania na programie i urządzeniach
  • Automatyczne wykrywanie i konwertowanie plików AVCHD w kamerze
  • Fantastyczna funkcja szybkiego i łatwego pobierania filmów online dla komputerów Mac
  • Edytuj, personalizuj i retuszuj filmy, w zależności od swoich potrzeb
  • Obsługuje konwersje grupowe dla komputerów Macintosh
  • Potężny wbudowany odtwarzacz wideo dla Mac

Przy pomocy tego konwertera wideo dla Mac można niesamowicie szybko konwertować wideo dla Mac. Ponadto, program obsługuje wszystkie komputery Mac OS X, w tym najnowszą wersję OS X 10.9 Mavericks.

Pobierz

W odróżnieniu od innych, podobnych produktów, Konwerter wideo dla Mac firmy Apowersoft dla komputerów Mac używa się nie tylko do konwersji filmów dla komputerów Macintosh. Jest on również wyposażony w wideo downloader i w edytor wideo. Korzystając z funkcji pobierania i edycji, możesz pobierać filmy z setek stron internetowych, w tym z YouTube, ESKA, DFV, TVP, MTV, itd., oraz edytować te filmy według swoich potrzeb. Dlatego też nazywa się go również aplikacją wideo wszystko-w-jednym.

Konwertuj filmy i pliki audio

Konwertuj filmy i pliki audio bez utraty jakości

Ten Mac OS konwerter plików wideo umożliwia użytkownikom konwersję różnych formatów wideo i audio. Możesz uzyskać przekonwertowane, wysokiej jakości pliki wideo i audio na swoim komputerze Mac w wybranych formatach.

Konwersja SD, filmów HD: Obsługuje zarówno konwersję filmów standardowych, jak również o wysokiej rozdzielczości w następujących formatach:

Formaty filmowe SD: MP4, M4V, MOV, AVI, MKV, FLV, SWF, ASF, RMVB, WMV, MPEG, 3GP, VOB, DivX, WEBM, MXF itd.

Formaty filmowe HD: HD MOV MKV HD, HD, WMV HD, MP4, FLV, HD MTS, M2TS, MOD itd.

Wyciągaj dźwięk z filmu. Oprócz konwertowania filmów, to oprogramowanie do konwersji wideo dla Mac umożliwia także uzyskiwanie ścieżek dźwiękowych z plików wideo oraz z plików audio do innego formatu, takiego jak: MP3, WAV, AC3, WMA, M4R, FLAC, AIFF, OGG, APE, M4A i tak dalej.

konwersja wideo do wszelkich urządzeń

Wszechstronny konwerter wideo dla popularnych aplikacji i urządzeń

Ten konwerter plików wideo dla Mac to wszechstronne narzędzie konwersji wideo, umożliwiające użytkownikowi bezpośrednią konwersję plików wideo i audio, niekompatybilnych z systemem Mac, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości plików dla następujących urządzeń cyfrowych:

Aplikacje Aplle: Imovie, iTunes, iDVD, FCP, Final Cut Pro itd.

Urządzenia cyfrowe: iPHone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, telefon iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad, nowy iPad, iPad mini, iPad, Apple TV, Apple Generic, Xbox 360, Xbox, PSP, PS3, Galaxy S4, Galaxy Note, Blackberry, LG Optimus, telefon Windows itd.

konwersji plików w formacie AVCHD

Konwersja plików AVCHD bezpośrednio w kamerze

Konwerter plików wideo dla Mac jest wyposażony jest w konwerter MTS, który umożliwia bezpośrednie konwertowanie nagranych filmów w kamerze podłączonej do komputera. Oznacza to, że można dokonać konwersji plików bezpośrednio w pamięci zewnętrznej i zapisać je w dysku twardym tak długo, jak urządzenie jest podłączone do komputera. Oprogramowanie automatycznie zeskanuje Twoje urządzenie, wykryje i wyświetli pliki AVCHD.

pobieranie plików wideo na komputerze Mac

Pobieraj pliki wideo z większości stron na komputer Macintosh

Ta ważna funkcja nie jest dostępna niemal w żadnych porównywalnych produktach i umożliwia użytkownikowi pobieranie szerokiej gamy materiałów multimedialnych. Umożliwia ściąganie ulubionych filmów z mnóstwa witryn takich jak YouTube, DFV, ESKA, TVP, MTV, Hulu, Veoh itd.

Korzystając z tego narzędzia, można łączyć ze sobą funkcję pobierania i konwersji, zapisywać filmy ze stron internetowych w wybranych formatach i cieszyć się nimi bez ograniczeń. Po pobraniu plików wideo, możesz bezpośrednio dodawać swoje pobrane filmy do listy plików do „konwersji" i przekształcać je na kompatybilne formaty, w celu odtwarzania na używanych urządzeniach.

edycja wideo na Mac

Edytuj pobrane lokalne pliki filmowe zgodnie ze swoimi potrzebami

Oprócz idealnej integracji funkcji pobierania i konwersji, to oprogramowanie do konwersji wideo na Mac posiada wbudowany edytor wideo. Możesz personalizować i zmieniać filmy w zależności od potrzeb.

Przycinanie i łączenie wideo: funkcja to pozwala na dzielenie filmu na segmenty lub na łączenie kilku wideoklipów w jeden.

Przycinanie wideo: z filmów można usuwać czarne obwódki, aby obraz pasował do ekranu w formacie 16:9, 4:3 lub do pełnego ekranu.

Efekty modyfikacji/głośność: funkcja ta umożliwia regulację jasności, kontrastu, nasycenia i głośności pliku wideo.

Dodawaj napisy: ten edytor wideo obsługuje import napisów dialogowych w wielu formatach takich jak SRT, SUB, SSA, ASS itd. do oryginalnego filmu.

szybkość konwersji

Niezwykłe funkcje

Interfejs użytkownika Konwertera wideo dla Mac jest przyjazny i intuicyjny. Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem czy nowicjuszem, jest on łatwy w obsłudze i możesz uzyskać dobre rezultaty z konwersji.

Duża prędkość: to oprogramowanie do konwersji filmów jest wyposażone w zaawansowaną technologię APEXTRANS™ i oferuje niesamowitą, 30-krotnie większą prędkość konwersji.

Konwersja partii: urządzenie obsługuje funkcję konwertowania partii wideo. W trybie konwersji partii filmów istnieje możliwość jednoczesnej konwersji wielu filmów na komputerze Mac.

Potężny odtwarzacz: jest wyposażony we wbudowany odtwarzacz wideo dla Mac, który obsługuje odtwarzanie plików multimedialnych w formatach takich jak MP4, MOV, AVI, FLV, M4V, WMV, ASF, MP3, M4A, OGG itd.

Zero utraty jakości: oprócz tego, że program przeprowadza konwersję wysokiej jakości, przeprowadza także konwersję plików wideo bez utraty jakości.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry