O Nas Nasz zespół

Apowersoft (APOWERSOFT LIMITED) jest spółką z siedzibą w Hong Kongu, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w dziedzinie mediów cyfrowych użytkownikom na całym świecie. Nasze narzędzia pozwalają użytkownikom tworzyć innowacyjne treści cyfrowe poprzez przechwytywanie zawartości ekranu, nagrywanie i przetwarzanie danych audio i wideo oraz konwersję multimediów do celów komercyjnych i prywatnych. Ponadto, nasze rozwiązania w dziedzinie oprogramowania umożliwiają także transfer i zarządzanie danymi mobilnymi, konwersję plików PDF, czyszczenie i odzyskiwanie danych, itp.

Ciekawostki o Apowersoft

Jaka jest historia naszej firmy?

Recenzje

Wiele poważanych serwisów, takich jak CNET, Filehippo, Makeuseof, Softonic i innych prezentowało produkty Apowersoft przedstawiając uczciwe recenzje naszych produktów stworzone przez niezależnych, godnych zaufania ekspertów. Dzięki nim możesz dokonać odpowiedniego wyboru do swoich potrzeb wiedząc, że nasze programy spełnią wszystkie twoje oczekiwania.

Współpraca biznesowa

Apowersoft przyjmuje i prowadzi programy afiliacyjne, programy dla sprzedawców, wydawców, partnerów OEM, oraz angażuje się w inne formy współpracy. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć ci niezbędnych rozwiązań, które pozwolą nam nawiązać stałą współpracę! Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza online – na wszystkie zapytania odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.

Nasze cele

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry