Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft

Rejestrator ekranu dla Mac
Ocena:3.7 /5(w oparciu o 25 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft jest elastycznym, wielofunkcyjnym, wygrywającym nagrody programem z zaawansowanym rejestratorem ekranu, inteligentnym konwerterem filmów, i wbudowanym edytorem video. Ten rejestrator umożliwia nagrywanie ekranu na Mac, całego lub wybranej części wokół myszy. Plus możesz nagrywać kamerkę internetową by stworzyć niesamowite filmy z obrazami w obrazach.

  • Nagrywaj DOWOLNĄ działalność na ekranie Mac OS
  • Nagrywaj ekran na Mac OS X Mountain Lion z dźwiękiem
  • Rejestruj filmy z kamerek
  • Edytuj podczas nagrywania
  • Publikuj filmiki Youtube w HD
  • Twórz Zaplanowane Działania

Po nagrywaniu, Mac Rejestrator Ekranu automatycznie produkuje pliki video MP4, które możesz załadować bezpośrednio na YouTube. Ponad to, możesz przekonwertować je w grupach na inne formaty jak AVI, MP4, FLV, SWF, MKV i wiele innych z zerową utratą jakości.

Pobierz

Nagrywaj Wszystko co na Mac

Nagrywaj Wszystko co Widzisz na Mac

Ten potężny program do nagrywania ekranu umożliwia Ci nagrywanie filmów z ekranu Mac. Możesz zrobić niesamowite filmy demo do treningu lub nauczania, lub stworzyć instruktaże do gier lub produktów, wedle życzenia.

Nagrywaj mac z dźwięku

Nagrywaj Ekran na Mac z Dźwiękiem

Masz również opcję umożliwiającą nagrywanie ekranu w Mac z dźwiękiem z systemu lub mikrofonu lub obu, co daje większe możliwości użytkownikom Maca uchwytywania ekranu wraz z dźwiękiem jednocześnie. Co więcej, program synchronizuje nagrywanie video i dźwięku z systemu i mikrofonu.

Nagrywaj Filmy z Kamerek

Nagrywaj Filmy z Kamerek

Upewnij się, że masz kamerkę wbudowaną lub podłączoną do twojego komputera i nagrywaj filmiki z kamerek tym programem. Możesz dodać wiele efektów, tekstów lub wywołań, by ożywić swoje nagranie. Jeśli chcesz stworzyć filmy z obrazem w obrazie, po prostu kliknij na ikonę kamerki w pasku narzędzi podczas nagrywania.

Twórz Zaplanowane Działania

Twórz Zaplanowane Działania

Może wiesz jak filmować ekran Mac Os X Mavericks, ale chcesz nagrać film w późniejszym czasie. Funkcja zaplanowanego działania staje się przydatna. Możesz ustawić czas startu i trwania, a następnie nagrywanie się włączy i wykona zadanie, które utworzyłeś o podanym czasie. To wygodne rozwiązanie daje Ci wiele wygody, ponieważ nie musisz pozostawać przed ekranem twego Maca.

Rób Zrzuty Ekranu

Rób Zrzuty Ekranu na Mac

Jeśli chcesz utworzyć oszałamiający album zdjęciowy, po prostu kliknij na ikonę Uchwycenie Obrazu w interfejsie, by uchwycić dowolny obraz na ekranie twego Maca. Możesz również dopracować swoje zdjęcia klikając na ikonę edycji przed zapisem; następnie podziel się swymi wyjątkowymi fotkami gdziekolwiek, na Facebooku, Twitterze lub Flickr.

Edycja wideo

Sprytne Narzędzia Edytorskie

Gdy nagrywasz filmiki lub ujęcia, ten rejestrator ekranu dla Mac pozwala ci dostosować i wzbogacić je łatwymi w użyciu narzędziami edytorskimi. Możesz podkreślić ważne części poprzez dodanie strzałek, linii, prostokątów, kółek lub tekstów w różnych kolorach.

Konwertuj Filmy w Grupach

Konwertuj Filmy w Grupach

Wbudowany ultraszybki konwerter filmów oferuje szeroki zakres formatów jak AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, MKV, MPEG i popularne formaty dla Apple, Androida i Sony. Możesz przeprowadzać grupowe przetwarzanie wielu filmów jednocześnie. Kliknij Edytuj na konwerterze, przytnij i wklej swoje filmy lub złącz je w jedno.

Publikuj swoje filmiki HD

Publikuj swoje filmiki Youtube w HD

Czy myślałeś kiedyś o dzieleniu się filmami w wysokiej rozdzielczości z przyjaciółmi lub ładowaniem ich na YouTube. Ten świetny program może nagrywać niesamowite filmiki HD na Mac OS X Mountain Lion dla Youtube. Gdy naciśniesz przycisk start, możesz wybrać 720p, 1080p lub inne, by nagrywać ekran Mac po wybraniu Rejonu w trybie nagrywania.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry