Background EraserAutomatyczne usuwanie tła z obrazu kilkoma kliknięciami

Najprostsze narzędzie do usuwania tła z obrazu.

Automatyczne usuwanie tła w ciągu kilku sekund

This background eraser bez problemu usunie tło za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie, a program dokładnie wytnie tło. Nie są wymagane żadne umiejętności.

Wypróbuj Teraz

Sztuczna inteligencja dokładnie usunie tło z obrazu.

Zamiast próbować precyzyjnie wybrać obiekt za pomocą lassa lub znacznika wyboru w Photoshopie, sztuczna inteligencja w Apowersoft Background Eraser automatycznie pokaże dokładny wynik w oryginalnej jakości w ciągu kilku sekund po przesłaniu zdjęć. To naprawdę proste w użyciu i jednocześnie profesjonalne narzędzie do usuwania tła.

Wypróbuj Teraz

Rozwój biznesu dzięki większej kreatywności

Niezależnie od tego, czy jest to post społecznościowy, banner reklamowy czy wspaniała kartka okolicznościowa, znajdziesz szablon, którego szukasz. Aplikacja zapewnia dużą bibliotekę szablonów, w tym do marketingu, e-commerce, dla mediów, programistów, fotografów czy osób fizycznych itp. Biblioteka jest regularnie aktualizowana nowymi szablonami. Czekamy na wszelkie sugestie.

Wypróbuj Teraz

Jak to działa

Automatyczne usuwanie tła obrazu w kilka sekund

 • Prześlij plik
  Zaimportuj obraz, z którego chcesz usunąć tło, klikając ikonę Plus. Lub przeciągnij i upuścić obraz z komputera, lub dysku twardego.
 • Podgląd
  Wynik zostanie pokazany automatycznie w ciągu kilku sekund. Program zrobi przezroczyste tło obrazu, które można zastąpić innymi dostępnymi kolorami lub wbudowanymi szablonami tła. Można wyświetlić podgląd zmian, aby je porównać.
 • Zapisz
  Kliknij przycisk „Pobierz” w prawym górnym rogu, aby bezpośrednio zapisać obraz na komputerze. Rozpocznij edycję pierwszego zdjęcia, aby doświadczyć magii!

Co mówią inni?

5-star recommendation

 • Jennifer

  Prosty w użyciu. Robi to, co trzeba! Polecam program bardziej od innych, z których korzystałem. Daję mu 5 gwiazdek! Automatycznie usuwa tło i wyświetla podgląd zdjęć przed zapisem. Najlepsze jest to, że mogę porównać efekt z oryginalnym zdjęciem.

 • Annie

  Idealny do usuwania tła i tworzenia przezroczystych zdjęć! Jest to narzędzie, którego szukałem! Jestem bardzo zadowolony. Usuwa tło jednym kliknięciem i oferuje szablony do tworzenia własnych naklejek na Instagramie. Super łatwy w użyciu!

 • Branson

  To musi być jeden z najlepszych programów do usuwania tła. Wystarczyło jedno kliknięcie. To naprawdę moja ulubiona aplikacja. Nie kosztuje dużo pieniędzy. Róbcie dalej programy, które są łatwe w użyciu!

Pobierz za darmo

Niezwykle łatwe narzędzie do usuwania tła background eraser!

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry