Rozpocznij Nagrywanie

Darmowy Rejestrator Dźwięku Online

Nagrywaj wysokiej jakości z audio z karty dźwiękowej komputera i mikrofonu

Opinie ( 28 )
Rozpocznij Nagrywanie
PRZEWIŃ

Samouczek

Obejrzyj Poradnik Wideo

W celu skorzystania z aplikacji i zapewnienia jej płynnego działania w przeglądarce, przy pierwszy użyciu programu konieczna jest instalacja launchera. Przy kolejnych użyciach, program uruchomić można zaledwie jednym kliknięciem.

Nagrywaj dowolne dźwięki jednym kliknięciem

Nie musisz instalować wtyczek lub subskrybować jakichkolwiek usług. Program Darmowy Rejestrator Dźwięku Online Apowersoft umożliwi ci nagrywanie dźwięku online na Windows i Mac w najprostszy możliwy sposób. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala ci nagrywać dowolne słyszane dźwięki w oryginalnej jakości. Możesz nagrywać ścieżki audio z wielu źródeł jednocześnie, jak np. dźwięk systemowy, mikrofon, lub oba naraz.

Dowiedz się więcej
DARMOWY
Źródła Dźwięku
Serwisy streamujące muzykę, stacje radiowe, dźwięk z gier, komunikatory głosowe, itp.
Formaty Zapisu
MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, M4A, OGG
Kompatybilne odtwarzacze/urządzenia
Windows Media Player, QuickTime, iTunes, Tablety, Chromebook, smartfony Android, iPhone, Windows Phone
 • Stwórz Własną Bibliotekę Muzyczną

  Kiedy natrafisz na fajną piosenkę, poruszający podkład muzyczny w filmie, ciekawy stream audio w radio internetowym, czy przydatny wykład na żywo, będziesz mógł nagrać je w prosty i wygodny sposób.

 • Nagrywaj Narrację lub Śpiew

  Z pomocą tego narzędzia możesz wygodnie dodawać swój głos do klipów wideo, fragmentów filmu, prezentacji, filmików instruktażowych i innych. Ponadto, możesz też nagrywać własne wiadomości głosowe, by przesłać je znajomymi, lub rejestrować swój śpiew i muzykę, by zjednać sobie rzesze fanów w sieci.

 • Nagrywaj Czat i Rozmowy Głosowe

  Nie chcesz przepuścić ważnych wiadomości na konferencjach sieciowych ze współpracownikami lub klientami? Chcesz zachować zabawne rozmowy z bliskimi na Skype? Pragniesz stworzyć własną kolekcję efektów dźwiękowych, rozmów, czy muzyki z gier? Ten darmowy rejestrator dźwięku pozwoli ci osiągnąć to wszystko, a nawet więcej.

SPAKUJ

Dodawaj tagi ID3, aby wygodniej zorganizować swoją kolekcję

Po nagraniu ścieżki audio, ten darmowy rejestrator dźwięku pozwoli ci wybrać dowolną nazwę pliku, abyś łatwo mógł odszukać plik w lokalnym folderze. Dodatkowo, wbudowany inteligentny edytor etykiet ID3 pozwoli ci zarządzać utworami w wydajny sposób, poprzez dodawanie okładek płyt, tytułów, twórców, roku, albumu i gatunku. Metadane piosenek zidentyfikowanych w ten sposób są również rozpoznawane podczas odtwarzania utworów na urządzeniach mobilnych.

Dowiedz się więcej
05:00
03:20
04:10
SPAKUJ

Efektywnie zarządzaj nagraniami audio

Darmowy rejestrator dźwięku online Apowersoft zawiera wbudowaną bibliotekę przechowującą nagrane pliki. Po ukończeniu nagrywania, wystarczy otworzyć listę, by uzyskać dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Możesz w ten sposób dokonać szybkiego podglądu zawartości pliku, czy otworzyć go w lokalnych folderze. Ponadto, aplikacja pozwala wygodnie sprawdzać i usuwać niepożądane pliki audio.

Dowiedz się więcej
SPAKUJ

Wiele dodatkowych funkcji nagrywania

Oprócz podstawowej funkcji nagrywania, ten darmowy rejestrator dźwięku online oferuje też wiele innych przydatnych funkcji, takich jak „Odtwarzanie” i „Udostępnianie”. Poniżej znajdziesz listę rozszerzonych funkcji aplikacji.

Dowiedz się więcej
 • Udostępnianie audio na różnych platformach

  Ta praktyczna funkcja pozwoli ci udostępnić nagraną ścieżkę audio przez YouTube, Soundcloud, Google Plus, Twitter lub inne portale społecznościowe. Co więcej, aplikacja pozwala także przesyłać pliki audio przez email. Udostępniając pliki przez Internet możesz zaoszczędzić mnóstwo miejsca na dysku swojego komputera.

 • Odtwarzanie nagranych plików w czasie rzeczywistym

  Po nagraniu klipu audio, możesz sprawdzić jego jakość korzystając z wbudowanego odtwarzacza audio. Jeśli rezultat jest zadowalający, możesz natychmiast zapisać plik na dysku komputera lub rozpocząć nową sesję nagrywania.

SPAKUJ

Uproszczony Interfejs

 • wybierz źródło audio
 • nagrywaj audio
 • tryby odtwarzania
 • odtwórz audio
 • zarządzaj audio
 • edytuj etykiety ID3

  Dlaczego warto wybrać Darmowy Rejestrator Dźwięku Online?

  Ocena: 4.9- w oparciu o 28 ocen.28 opinia
  • Niedawno odkryłam to narzędzie i póki co wydaje się być świetne. Łatwa obsługa i świetna jakość dźwięku.

   Korzystam z tego programu do nagrywania audio już od około roku i jestem bardzo zadowolony. Dziękuję!

  • Uczę się muzyki przez Skype już od dawna i od początku korzystam przy tym z darmowy rejestrator dźwięku online Apowersoft żeby nagrywać zajęcia. Uwielbiam jakość tego programu i nieograniczony czas nagrywania.

   To zaskakujące, że ta sprytna aplikacja online pozwala jednocześnie nagrywać dźwięk z komputera i mikrofonu! Dzięki niej mogę wygodnie nagrywać rozmowy przez Internet ze znajomymi. Super!

  • Świetny program! Wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć i kontrolować nagrywanie. Ładny i przejrzysty interfejs.

   Darmowy rejestrator dźwięku online Apowersoft jest po prostu cudowny! To darmowy, prosty i profesjonalny program. Nagrywam nim swój śpiew z mikrofonu i udostępniam go później znajomym.

   Komentarze o Rejestrator Dźwięku Online

   Dodaj Komentarz

   Wpisz swoje imię!
   Wpisz treść recenzji!

   Komentarz (0)

   Opinie i Komentarze

   new
   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry
   Click below to install