Darmowy konwerter HEIC

Konwertuj zdjęcia HEIC na JPG

Opinie (6)
Jakość
100%
Wybierz plik .heic/heif lub przeciągnij tutaj
Pobierz aplikację do szybszej i łatwiejszej konwersji
Clear
Pobierz aplikację
Pobierz wszystkie
  HEIC
  Pełna nazwa:High Efficiency Image File Format
  Rozszerzenie:.heif, .heic
  MIME :image/heif, image/heic, image/heif-sequence, image/heic-sequence
  Twórca:Moving Picture Experts Group (MPEG)
  Rodzaj formatu:format kontenera obrazu
  Powiązane oprogramowanie:iOS
  JPG
  Pełna nazwa:Format Joint Photographic Experts Group JFIF
  Rozszerzenie:.jpg, .jpeg, .jpe, .jif, .jfif, .jfi
  MIME :image/jpeg
  Twórca:Joint Photographic Experts Group
  Rodzaj formatu:stratny format obrazu
  Powiązane oprogramowanie:Google Chrome, Apple Safari, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Adobe Photoshop, IrfanView, Paint Shop Pro, Pixel image editor, the GIMP, ImageMagick, Paint.NET, Xara Photo & Graphic Designer.

  Konwersja HEIC na JPG Online

  Począwszy od najnowszej wersji systemu iOS 11, HEIC stał się nowym standardowym formatem przechowywania obrazów na urządzeniach marki Apple. W porównaniu do JPEG, ten wysokowydajny format znacznie zmniejsza rozmiar plików obrazów bez poświęcania jakości. Niestety, niektórzy użytkownicy napotykają problemy z natywnym wyświetlaniem obrazów HEIC. Prezentowany Apowersoft darmowy konwerter HEIC pozwala rozwiązać częste problemy z kompatybilnością systemu lub starszego oprogramowania z nowym formatem. Konwersja HEIF (.heic) na JPEG jest niezmiernie prosta, a w jej procesie można zachować nawet dane Exif. Warto też zaznaczyć, że sama konwersja nie wpływa negatywnie na jakość obrazów.

  Zbiorcza konwersja plików HEIC

  Nowy format obrazów Apple jest naprawdę korzystny w przypadku urządzeń z ograniczoną pamięcią. Jednakże, użytkownicy iOS 11 będą zmuszeni wykonać konwersję HEIF na JPG, aby móc dzielić się plikami z innymi. Jeśli zrobiłeś sporo zdjęć w formacie HEIC, to nie będą one kompatybilne z systemem Windows, Dropbox czy Google Photos dopóki nie skorzystasz z konwertera HEIC. Użytkownicy aplikacji mogą wczytać aż do 30 zdjęć naraz do konwersji, co zapewnia sporą oszczędność czasu.

  Przetwarzanie plików HEIC na JPG w chmurze

  Całość procesu konwersji odbywa się z poziomu przeglądarki. Przesyłane do serwera pliki są całkowicie bezpieczne i tylko ty będziesz mieć do nich dostęp. Po ukończeniu konwersji, obrazy źródłowe są natychmiast usuwane.

  Darmowy, szybki i łatwy w obsłudze

  Prezentowany darmowy konwerter HEIC gwarantuje doskonałe, niezawodne działanie. Program wykorzystuje wydajne rozwiązania technologiczne, które pozwalają błyskawicznie konwertować obrazy HEIC na JPEG. Aplikacja jest całkowicie darmowa, nie wymaga zakładania konta, subskrypcji, czy instalowania zewnętrznych wtyczek. Program dostępny jest na systemach Windows oraz Mac. Aby z niego skorzystać, wystarczyć przejść na stronę i przeciągnąć pliki HEIC z dysku komputera, aby rozpocząć automatyczną konwersję na format JPEG.

  Osiągnąłeś maksymalną liczbę zdjęć (60) dopuszczalnych naraz. Pobierz wersję desktop programu lub dodaj zdjęcia zbiorczo.
  Liczba przekonwertowanych plików przekracza 60. Pobierz wersję desktop programu lub dodaj zdjęcia zbiorczo.
  new
  Wsparcie
  Udostępnij
  Recenzji
  Skomentuj
  Do góry