Darmowe narzędzie online do transferu iPhone Apowersoft

Darmowe narzędzie online do transferu iPhone Apowersoft
Ocena: 3.2 / 5 (w oparciu o 101 ocen) Dziękujemy za ocenę!

Darmowe narzędzie online do transferu iPhone Apowersoft jest wszechstronnym narzędziem transferu iOS, które dokonuje bezpłatnego transferu do urządzeń typu iPhone oraz iPad. Jest urządzeniem darmowym, które można użyć do transferu szerokiej gamy plików pomiędzy iPhone, iPad, komputerem oraz iTunes.

  • Bezpłatny transfer plików z urządzeń z systemem iOS do PC / iTunes
  • Łatwy import treści multimedialnych do iPhone / iPad bez iTunes
  • Doskonałe zarządzanie iPhone, iPad i iPod Touch
  • Pozwala na tworzenie darmowych dzwonków oraz dodawanie nowych list odtwarzania
  • Przeciągnij pliki do iTunes w celu odtworzenia biblioteki iTunes
  • Kompatybilny z wszelkimi systemami iOS, w tym z nowym iOS 8

Możesz dokonać darmowego transferu z Twojego iPhone do komputera, gdy dysk nagle ulega awarii. Zaskoczeniem może być, jak łatwo przenieść utwory z iPhone do PC za darmo, kiedy przypadkowo usuniesz swoją kolekcję muzyki na komputerze. Darmowe narzędzie do transferu iPhone Apowersoft jest najlepszym rozwiązaniem, aby przesłać pliki z iDevice do komputera w celu utworzenia kopii zapasowej. Jest proste w obsłudze, ale wielofunkcyjne. W przeciwieństwie do innych darmowych narzędzi do transferu iPhone, jest absolutnie w 100% darmowy, bez żadnych ukrytych kosztów i ograniczeń. Poniższe ciekawe funkcje wyjaśnią, dlaczego wielu użytkowników wybiera to popularne, nowe, darmowe narzędzie online do transferu iPhone.

Eksport

Eksport plików z urządzeń z systemem iOS do iTunes, PC

Darmowy transfer iPhone ma możliwość utworzenia kopii zapasowej wielu zawartości multimedialnych w urządzeniach z systemem iOS. Pliki zawierają muzykę, filmy, programy telewizyjne, iBooks, zdjęcia, notatki głosowe, iTunes U, podcasty i wiele innych.

Transfer plików do komputera: Możesz skopiować Twoje ważne pliki z iPhone / iPad do PC w celu utworzenia kopii zapasowej, klikając przycisk Eksport.

Tworzenie plików kopii zapasowej w iTunes: Jeśli chcesz odzyskać lub odtworzyć biblioteki iTunes, narzędzie pomaga utworzyć kopię zapasową plików multimedialnych wszystkich twoich urządzeń iOS’ w iTunes.

Importowanie

Importowanie treści multimedialnych do iPhone, iPad

W przypadku utraty plików komputerowych, może zajść konieczność, aby przenieść pliki z Twojego PC do Twojego urządzenia z systemem iOS. To darmowe narzędzie do transferu iPhone pozwala zaimportować wszystkie lokalne pliki do Twojego urządzenia firmy Apple z systemem iOS.

Dodawanie plików do iPhone, iPad: Po prostu kliknij przycisk Import, aby zsynchronizować Twoje lokalne piosenki, zdjęcia, filmy, książki z iPhone / iPad.

Przesyłanie plików pomiędzy urządzeniami z systemem iOS: Możesz udostępniać pliki multimedialne wśród rodziny lub przyjaciół, przenosząc je z Twoich urządzeń z systemem iOS do innych oraz odwrotnie.

zarządzanie plikami

Zarządzanie wspólnymi treściami multimedialnymi w Twoim iPhone oraz iPad

Ten online freeware nie tylko umożliwia transfer z iPhone / iPad do PC za darmo, ale również zarządzanie wszystkimi plikami multimedialnymi w urządzeniach z systemem iOS. Usuwanie zbędnych dzwonków, książek audio, piosenek, filmów, iBooks, notatek głosowych, itp., odświeżanie oraz dodawanie nowych list odtwarzania z treści multimedialnych. Jeszcze większą niespodzianką jest to, że zapewnia wewnętrzne tworzenie dzwonków. Możesz tworzyć specjalne dzwonki dla Twojego iPhone, wybierając oraz wyodrębniając dowolne źródła dźwięku.

Zarządzanie osobistymi informacjami

Zarządzanie osobistymi informacjami w urządzeniach Apple z systemem iOS

Darmowy iPhone / iPad menedżer pozwala na zarządzanie osobistymi informacjami, w tym: kontaktami, wiadomościami, zakładkami, kalendarzem oraz notatkami.

Kliknij przycisk Import lub Eksport, aby oddzielnie importować / eksportować kontakty, wiadomości, notatki, zakładki, kalendarz w czterech formatach - import z / eksport do programu Outlook, import / eksport do Gmaila, import / eksport jako plik CSV oraz import z / eksport jako plik VCF.

Stwórz nowe kontakty, notatki, zakładki, usuń zbędne osobiste informacje oraz przywróć utracone osobiste informacje. Co więcej, możesz połączyć kilka zduplikowanych kontaktów w jeden.

Zarządzanie aplikacjami urządzeń

Zarządzanie aplikacjami urządzeń z systemem iOS

Darmowe narzędzie do transferu iPhone Apowersoft pozwala na zarządzanie wszystkimi aplikacjami urządzeń firmy Apple z systemem iOS. Pozwala bezpośrednio zainstalować, odinstalować i zaktualizować aplikacje w iPhone, iPad, iPod Touch. Można również szybko znaleźć wybraną aplikację wśród dużej liczby aplikacji, przy użyciu wbudowanej funkcji ich wyszukiwania.

Łatwy w użyciu, ale potężny

Łatwy w użyciu, ale potężny

Możesz łatwo używać darmowego narzędzia, bez konieczności pobierania lub rejestracji. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk Uruchom aplikację.

Obsługuje wszystkie urządzenia z systemem iOS, w tym iPod Touch, iPad 2, nowy iPad, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus i iPhone 6s, itp.

Zapewnia trzy bezpłatne wbudowane narzędzia - odtwarzacz MP3, edytor plików Plist, kreator dzwonków.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry