Najbardziej efektywne sposoby konwersji MP4 na M4R
Komentarz

Najbardziej efektywne sposoby konwersji MP4 na M4R

Ostatnia aktualizacja 29-06-2015 przez

M4R to format pliku używany specjalnie do dzwonków Phone. W przeciwieństwie do platformy Android, której użytkownicy mogą dowolnie ustawiać swoje dzwonki, użytkownicy iPhone mogą jako dzwonki używać tylko nagrań audio w formacie M4R. Oprócz tego istnieją tylko nieliczne spersonalizowane dzwonki do telefonów iPhone. Niektórzy użytkownicy posiadają natomiast dość sporą liczbę plików MP4. Aby używać muzykę w dzwonkach, niektórzy muszą ją odtwarzać z plików MP4. By pomóc użytkownikom iPhone tworzyć dzwonki zgodnie z ich życzeniami, tutaj opowiemy o kilku niesamowitych narzędziach do tworzenia dzwonków do iPhone za pomocą konwertera MP4 na M4R.

Zanim zaczniemy korzystać z tych narzędzi, dowiedzmy się co to jest format MP4. Otóż MP4 to format kontenerowy dla danych audio i wideo. Format ten jest zazwyczaj błędnie opisywany jako następca plików MP3. Jest to nieporozumienie, ponieważ w rzeczywistości MP3 jest formatem zapisu dźwięku, natomiast MP4 to format multimedialny, służący głównie do przechowywania plików audio i wideo w kontenerze. Jeśli chcesz wyselekcjonować muzykę z plików MP4, a następnie używać jej jako dzwonków, oto jak można to zrobić.

Dwa cudowne sposoby konwersja MP4 do M4R

Metoda pierwsza: korzystając z najprostszego narzędzia internetowego

Metoda druga: korzystając z profesjonalnego programu strony trzeciej

1

Skorzystaj z konwertera internetowego

Korzystanie z aplikacji internetowej jest szczególnie zalecane jeśli na swój komputer nie chcesz pobierać i nie chcesz na nim instalować konwertera. Najlepszą aplikacją jest Darmowy Online Video Konwerter Apowersoft. Jest to darmowe narzędzie internetowe, umożliwiające konwersję plików do innych formatów. Skorzystaj z poniższych instrukcji, aby dowiedzieć się jak ono działa.

  • A by pobrać filmy MP4, naciśnij na przycisk „Przeglądaj…”.
  • Jako format wyjściowy wybierz „M4R”.
  • Aby rozpocząć konwersję MP4 na M4R, kliknij na przycisk „Konwertuj”.

konwersja MP4 do M4R

Odczekaj chwilę, a wkrótce plik zostanie przekształcony i zapisany na komputerze. Następnie możesz go przenieść do swojego telefonu Apple i ustawić jako dzwonek.

2

Używaj Konwertera profesjonalnego

Innym wspaniałym i profesjonalnym konwerterem, którego możemy użyć jest Konwerter Wideo Apowersoft. Jest to narzędzie samodzielne, kompatybilne tylko z systemem operacyjnym Windows. Mimo, że jest to wyspecjalizowany konwerter, jego interfejs jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika i jego obsługi można się nauczyć od pierwszego użytkowania. Co więcej, może on pomóc w konwersja MP4 do M4R z dużą prędkością. Ponadto pozwala użytkownikom konwertować wiele plików jednocześnie. Jest to konwerter dla osób, które chcą korzystać z bardziej zaawansowanego i profesjonalnego narzędzia. Wykonaj poniższe kroki w celu lepszego zrozumienia w jaki sposób z niego korzystać.

Pobierz

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację na komputerze.
  2. Po instalacji uruchom program. Następnie kliknij na „Dodaj pliki”, aby do narzędzia dodać pliki MP4.
  3. Kiedy wszystko będzie gotowe, kliknij na „Profil”, aby wybrać format pliku. Wybierz „M4R” jako format wyjściowy.
  4. Teraz naciśnij na przycisk „Konwersja”, aby rozpocząć konwersję. Plik M4R zostanie zapisany na komputerze.

konwerter MP4 na M4R

Oprócz konwersji MP4 na M4R, narzędzie to posiada również wbudowany edytor wideo, który pozwala nam na przycinanie, kadrowanie i obracanie wideo. Ponadto do filmu możemy dodawać efekty, znaki wodne i napisy co sprawia, że wygląda on bardziej niesamowicie.

Wnioski

Korzystając z jednej z opisanych metod opisujących jak przekonwertować MP4 do M4R, możemy stworzyć spersonalizowany dzwonek do naszego telefonu iPhone. Oba narzędzia są użyteczne. Jeśli chodzi o narzędzie internetowe, konieczne jest połączenie internetowe, w przeciwnym razie nie będzie ono działać. Konwerter Wideo Apowersoft pozwala natomiast konwertować, a nawet edytować pliki multimedialne bez korzystania z Internetu.

Wskazówki: Po wyborze narzędzia, które chcemy użyć, można przetransferować plik M4R do iPhone za pomocą Apowersoft Phone Manager. Narzędzie to zostało utworzone specjalnie dla Ciebie, abyś mógł zarządzać i organizować wszystkie dane telefoniczne na komputerze. Aby dowiedzieć się więcej, możesz poczytać w jaki sposób przesyłać muzykę z komputera do iPhone.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 16 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oKonwerter Wideo.Ostatnia aktualizacja 29-06-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry