Rejestrator Ekranu Apowersoft

Kompleksowy Program do Nagrywania Ekranu

Opinie ( 12 )
PRZEWIŃ

Apowersoft Rejestrator Ekranu

Rejestrator Ekranu Apowersoft to profesjonalny i łatwy w obsłudze program do jednoczesnego nagrywania ekranu ze ścieżką audio. Aplikacja umożliwia zapisywanie nagrań w standardowym formacie MP4, ale wbudowany moduł konwertera rozszerza zakres dostępnych formatów o AVI, WMV, FLV, SWF, a także wiele innych formatów dostępnych bez utraty jakości.

Nagrywanie wszystkich czynności na Ekranie

W pełni funkcjonalny intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia zastosowanie elastycznych trybów przechwytywania ekranu, co pozwala użytkownikom na rejestrowanie zawartości określonego obszaru ekranu, okna aplikacji, całości ekranu i więcej. Aplikacja umożliwia również dodanie ścieżki wideo z kamery internetowej, w celu stworzenia nagrania typu “film w filmie”.

Dowiedz się więcej
Formaty Zapisu
Eksportuj pliki wideo w fomrmatach: WMV、AVI、MP4、MOV、MKV、FLV、MPEG、VOB、WEBM
Zastosowania
Wszelkie czynności wykonywane na ekranie, włącznie z demonstracjami, instruktażami, rozmowami na żywo, grami komputerowymi, filmami stream’owanymi w przeglądarce, itd.

Wiele Trybów Nagrywania

Pełny Ekran: nagrywanie zawartości całego ekranu komputera.
Wybrany Obszar: nagrywanie wybranej części ekranu.
Wokół Kursora: nagrywanie obszaru wokół kursora myszy.
Wybrane Okno: nagrywanie zawartości wybranego okna na ekranie.
Przemyślane wybór trybów nagrywania stanowi jedną z największych zalet aplikacji docenianych przez tysiące użytkowników.

Jednoczesne Nagrywanie Ekranu z Audio

Jedną z największych zalet aplikacji jest możliwość nagrywania ekranu ze ścieżką audio rejestrowaną z dźwięku systemowego, mikrofonu, lub obydwu źródeł naraz. Co więcej, aplikacja umożliwia synchroniczne nagrywanie ekranu z dźwiękiem, co rozwiązuje problemy większości graczy i komentatorów związane z rozbieżnością ścieżek wideo i audio w nagraniach.

Nagrywanie Obrazu z Kamery Internetowej

Jeśli chcesz nagrywać obraz na ekranie pochodzący z kamery internetowej, to omawiana aplikacja świetnie nadaje się do tego celu. Umożliwia ona nagrywanie wideo bezpośrednio ze Skype, MSNi GTalk, a także wielu innych komunikatorów. Nagrane filmy zapisywane są domyślnie w formacie WMV, co ułatwia ich udostępnianie znajomym lub zamieszczanie w Internecie.

Wiele formatów Wideo

Filmy nagrywane za pomocą programu zapisać można w aż dziewięciu dostępnych formatach: MP4, AVI, WMV, FLV, MKV, MOV, MPEG, VOB i WEBM. Jest to szczególnie przydatna opcja dla tych, którzy planują nagranie swoich filmów na urządzenia mobilne.

SPAKUJ

Edycja Nagrań w Czasie rzeczywistym lub później

Aplikacja posiada dwa moduły edytora, które umożliwiają użytkownikowi dodawanie przypisów w trakcie tworzenia nagrania, lub później. W ten sposób możesz łatwo udoskonalić swój film instruktażowy, bądź demonstrację.

Dowiedz się więcej

Edytor Nagrania w Czasie Rzeczywistym

Obok ekranu nagrywania widoczny jest pasek narzędzi, który umożliwia dodawanie przypisów na ekranie w postaci tekstu, linii, odnośników, wyróżnień i innych, bez konieczności zatrzymywania nagrania.

Profesjonalny Edytor Wideo

Po ukończeniu nagrywania, możesz też zaimportować nagrany film do wbudowanego edytora w celu skorzystania z dodatkowych opcji, takich jak przycinanie, scalanie, efekty wizualne, znak wodny, itd.

SPAKUJ

Tworzenie Planowanych Zadań

Jedną z ważniejszch funkcji programu jest doskonale zaprojektowana funkcja tworzenia planowanych zadań, które zostaną automatycznie wykonane o określonej porze i długości czasu. W ten sposób możesz nagrywać obraz z ekranu nawet gdy nie ma cię przy komputerze.

Dowiedz się więcej

Nagrywanie Live Stream’ów

Program Rejestrator Ekranu jest też doskonałym programem asystującym użytkownikowi podczas przeglądania zasobów Internetu. Aplikację można uruchomić na dowolnej stronie internetowej, jak na przykład Twitch TV, BBC, CNN i Livestream, w celu nagrania wszelkich wyświetlanych na nich filmików. To naprawdę najlepszy sposób na przechowywanie ulubionych klipów wideo.

Nagrywanie Webinarów

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz wziąć udziału w ważnej wideokonferencji, ale chcesz mieć możliwość jej późniejszego obejrzenia, to możesz ustawić planowane zadanie w programie. W ten sposób, aplikacja automatycznie nagra całą sesję i zapiszę ją w postaci filmu we wskazanym folderze. Możesz ją później odtworzyć w dowolnym wybranym terminie lub udostępnić innym osobom z użyciem wygodnych opcji programu.

Nagrywanie w trybie Codziennym/Cotygodniowym

W razie potrzeby, aplikacja umożliwia również regularne, automatyczne nagrywanie wyświetlanych na ekranie treści za pomocą funkcji planowanych zadań. W ten sposób możesz monitorować wykonywane na ekranie czynności podczas twojej nieobecności.

Monitorowanie Ekranu w Czasie rzeczywistym

Czasami rozsądnie byłoby nagrać wykonywane na ekranie czynności w celu monitorowania zachowań dzieci w trakcie naszej nieobecności, lub ochrony naszej własnej prywatności. Niezależnie od powodów, omawiany program umożliwia automatyczne rejestrowanie ekranu w celu monitorowania jakichkolwiek wykonywanych działań.

SPAKUJ

Zapisywanie i Udostępnianie Nagrań

Po utworzeniu nagrania możesz z łatwością zapisać je w dowolnym formacie w celu odtwarzania go na dowolnych systemach operacyjnych, czy urządzeniach mobilnych. Wystarczy też zaledwie kilka kliknięć, by móc umieścić swoje nagrania na serwerze w chmurze, YouTube, czy gdziekolwiek indziej.

Dowiedz się więcej

Doskonały Konwerter Wideo

Po ukończeniu nagrywania, wbudowany konwerter wideo umożliwi ci zapisanie pliku filmu w jednym z wielu wybranych formatów. Program Rejestrator Ekranu umożliwia zapis pliku w dowolnym spośród następujących formatów: AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, MKV i MPEG, lub którymś z formatów autorskich Apple, Android, czy Sony.

Przesyłanie Filmów na Serwer FTP

Możesz z łatwością przesyłać i przechowywać nagrane filmy na prywatnym lub firmowym serwerze po wprowadzeniu danych konta. Program umożliwia zapamiętywanie danych konta dla ułatwienia późniejszego dostępu.

Udostępnianie Filmów na YouTube

Jeśli chcesz zamieścić swój filmik na najpopularniejszej platformie wideo na świcie, to wystarczy tylko podać nazwę swojego konta i kliknąć Ok. Po ukończeniu przesyłania filmu nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę YouTube.

Przesyłanie Filmów na Showmore.com

Szukasz sposobu na przechowywanie swoich nagrań w sieci i wygodne ich udostępnianie? W takim przypadku, możesz po prostu przesłać swoje filmy na showmore.com. Ta strona hostująca różnego rodzaju filmy udostępnia aż 10 GB darmowej przestrzeni każdemu z użytkowników. Po przesłaniu filmów, możesz z łatwością zarządzać swoją kolekcją i udostępniać je innym za pomocą linków lub wbudowanego kodu na stronie.

SPAKUJ

Uproszczony Interfejs

 • tryby nagrywania
 • utwórz nagranie
 • odtwórz film
 • prześlij film
 • nagrywaj tylko audio
 • zrób zrzut ekranu

Dlaczego warto sięgnąć po Rejestrator Ekranu?

Ocena: 4.8- w oparciu o 12 ocen.12 opinia
 • Jest to chyba najlepszy program jakiego do tej pory używałem. Jestem pod wrażeniem znakomitej jakości nagrywania. Filmy są naprawdę najwyższej jakości i idealnie odwzorowują obraz na ekranie.

  Cześć wam! Nie wiem jak mam wam dziękować za wszystkie super funkcje tego program. Naprawdę podoba mi się ten program – mogę z jego pomocą nagrywać demka i inne filmiki. Dźwięk i wideo są idealnie zgrane.

 • Uwielbiam funkcję planowania zadań. Dzięki niej mogę automatycznie nagrywać swój ekran nawet gdy nie ma mnie przy komputerze. Często używam go do nagrywania stream’ów i innych filmików wyświetlanych tylko o określonej porze.

  Myślę, że program ten można uznać za najlepsze narzędzie do nagrywania i udostępniania filmików. Wbudowane wtyczki program pozwalają mi szybko przesyłać filmiki na YouTube i serwery FTP – to naprawdę wygodny sposób na nagrywanie i udostępnianie zawartości ekranu.

 • To faktycznie dobry program. Poza podstawowymi funkcjami, fajne są też dodatkowe narzędzia – zwłaszcza moduł edycji, który pozwala na bieżąco oznaczać i dodawać przypisy do obrazu na ekranie.

  Nie mogę uwierzyć ile formatów obsługuje ten program. Teraz mogę bezpośrednio zgrywać filmiki na inne urządzenia bez konwersji formatu. Naprawdę wielkie dzięki!

  Baza Wiedzy

  Rejestrator Ekranu Apowersoft

  Kompleksowy Program do Nagrywania Ekranu

  new
  Wsparcie
  Udostępnij
  Recenzji
  Skomentuj
  Do góry
  Click below to install