Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft

Nagrywania dźwięku dla Mac
Ocena:2.7 /5(w oparciu o 12 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft to najprostszy sposób, aby nagrać dowolny dźwięk, który słychać, na Mac. Korzystając z tego rejestratora dźwięku dla Mac, jesteś w stanie nagrywać dźwięk z dowolnych źródeł wewnętrznych lub zewnętrznych, takich jak karta dźwiękowa, mikrofon oraz innych urządzeń z wejściem line-in. Wyjściowy plik dźwięku zostanie zapisany w M4A, MP3, AC3, AU, AIFF, M4R lub w wielu innych formatach, jakie wybierzesz.

  • Nagrywanie dźwięków w systemie Mac OS X Mountain Lion
  • Nagrywanie dźwięku lub strumienia radiowego online ze stron internetowych
  • Nagrywanie dźwięku w formacie MP3 lub M4A lub w jakości 1: 1
  • Automatyczna identyfikacja tytułu muzyki, albumu oraz wykonawcy
  • Łatwe tworzenie zaplanowanych zadań nagrywania dźwięku
  • Automatyczne dzielenie wykrywania ciszy i filtr reklam

Dzięki temu oprogramowaniu do nagrywania dźwięku dla Mac, nagrywanie na mac nigdy nie było łatwiejsze. To tylko jedno kliknięcie, aby uchwycić dźwięk, muzykę, głos lub dowolny dźwięk z zasobów internetowych lub aplikacji, w tym: YouTube, Pandora, Spotify, iTunes, Skype, QuickTime Player, itp. Możesz cieszyć się teraz ulubioną muzyką niemal wszędzie w każdej chwili.

Pobierz

Nagrywanie bezstratnych dźwięków dla Mac

Nagrywanie bezstratnych dźwięków dla Mac

Rejestrator dźwięku Apowersoft jest dedykowany do nagrywania wszystkich dźwięków na Twoim Mac. Z tym inteligentnym rejestratorem głosowym dla systemu Mac OS X, jesteś w stanie nagrywać strumieniowy dźwięk, radio, lokalne pliki, VoIP, muzykę oraz inne rodzaje klipów dźwiękowych pochodzących z Twojej karty dźwiękowej i mikrofonu. Tak długo, jak słyszysz je, możesz nagrać je w Twoim Mac OS X.

Nagrywanie dźwięków dla Mac

Nagrywanie dźwięków dla Mac tak długo, jak chcesz

Istnieje mnóstwo stron muzycznych, stacji radiowych i strumieni wideo w witrynach internetowych. Rejestrator Dźwięku Apowersoft nie tylko nagrywa Twoje ulubione dźwięki z tych zasobów, ale może również nagrywać wideo do plików dźwięku. Obsługiwane strony to YouTube, Grooveshark, Vevo, MySpace, Pandora, Deezer, MTV, iTunes Radio, Yahoo Music, Last.fm, Jango, Rhapsody, Napster i inne.

Łatwe Ustawianie Zaplanowanych Zadań

Łatwe Ustawianie Zaplanowanych Zadań

Wbudowana funkcja Harmonogram pozwala na tworzenie zaplanowanych zadań z łatwością. Zadanie raz ustawione, automatycznie uruchomi i zatrzyma Twoje nagrywanie. Ten projekt przynosi użytkownikom wiele korzyści i udogodnień. Możesz teraz uwolnić się od konieczności spędzania godzin przed Twoim komputerem Apple przy dłuższym nagrywaniu. Może to być pomocne przy korzystaniu z funkcji monitorowania wprowadzania dźwięku, co pozwoli Ci uniknąć problemów z opóźnieniem podczas sesji nagraniowej.

Inteligentne Rozpoznawanie Informacji o Utworach Muzycznych

Inteligentne Rozpoznawanie Informacji o Utworach Muzycznych

Po nagraniu dźwięku na Mac, narzędzie identyfikacji ID3 pozwala automatycznie uzyskać informacje o muzyce, takie jak: tytuł, wykonawca, album, rok, format i gatunek, dzięki czemu można sprawnie organizować i odtwarzać dźwięk. Jeśli to możliwe, możesz ręcznie edytować ID3 w bibliotece. Natomiast zakładka Wyszukaj, będzie odnajdywać Twoje nagrane pozycje tak szybko, jak to możliwe.

Dzielenie Nagrań na Osobne Ścieżki Dźwiękowe

Dzielenie Nagrań na Osobne Ścieżki Dźwiękowe

Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft oferuje możliwość automatycznego rozdzielania utworów muzycznych. Na przykład, dźwięk odtwarzany przez 30 minut w jednym czasie, z krótkimi przerwami pomiędzy nimi. Podczas nagrywania dźwięku na Twoim Mac, oprogramowanie będzie dzielić dźwięk na poszczególne utwory w oparciu o wykrywanie ciszy. Nawet o wiele lepiej, w celu odfiltrowania reklam między utworami, można zaprogramować określoną ilość czasu.

Edycja Plików Dźwięku Wizualnie

Edycja Plików Dźwięku Wizualnie

Prosta funkcja edytora pozwala na przycinanie niepotrzebnych klipów dźwięku oraz łączenie kilku segmentów dźwięku do nowego pliku. Jeżeli oryginalny plik ma zniekształcenia dźwięku, powinieneś użyć edytora, aby odciąć te segmenty.

Obsługa Różnorodnych Formatów Plików

Obsługa Różnorodnych Formatów Plików

Oprócz możliwości nagrywania dźwięku dla Mac w typowych formatach plików, takich jak: M4A, MP3, Rejestrator Dźwięku Apowersoft obsługuje także: OGG, SND, AU, AC3, AIFF, M4R i wiele innych formatów. Będziesz miał więcej możliwości wyboru preferowanych przez Ciebie formatów do iPhone5, iPod touch, iPad, itp. Ponadto, konwersja dźwięku z jednego formatu do drugiego jest bardzo prosta.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry