Rozpocznij Nagrywanie

Rejestrator Ekranu Online

Wystarczy jedno kliknięcie, by nagrywać bez ograniczeń!

Opinie ( 46 )
Rozpocznij Nagrywanie
PRZEWIŃ

Poradnik Użytkownika

Obejrzyj Poradnik Wideo

Aplikacja nie wymaga instalacji appletu Java, ale konieczna jest instalacja launchera programu przy pierwszym jego uruchomieniu. Możesz potem nagrywać ekran online bez ograniczeń.

Nagrywanie Ekranu Jednym Przyciskiem

To oprogramowanie do nagrywania ekranu działa całkowicie z poziomu przeglądarki, więc nie musisz pobierać specjalnego oprogramowania do projekcji ekranu na swój komputer. Zamiast tego, wystarczy tylko otworzyć internetowy rejestrator ekranu w przeglądarce.

Dowiedz się więcej
DARMOWY
Formaty Zapisu
Eksportuj filmy w formatach MP4, WMV, AVI, FLV, MPEG, VOB, ASF, GIF
Zastosowania
Nagrywanie wszelkich czynności wykonywanych na ekranie, włącznie ze stream’em wideo, filmami instruktażowymi, czatem na żywo i wieloma innymi.
 • Super-łatwe Nagrywanie

  Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby szybko stworzyć własny, profesjonalny klip wideo: filmik instruktażowy, wykład, czy zabawną kompilację. Program Rejestrator Ekranu Online Apowersoft został zaprojektowany z myślą o elastyczności i pozwoli ci przechwycić zawartość ekranu z łatwością.

 • Nagrywanie Dowolnych Treści na Ekranie

  W przeciwieństwie do wielu innych programów do nagrywania ekranu, ten rejestrator ekranu online nie ogranicza czasu nagrywania i rodzaju nagrywanych przez ciebie treści. Możesz swobodnie nagrywać całe odcinki seriali, czy wykłady dla ich późniejszego wykorzystania.

 • Elastyczne Przechwytywanie Ekranu

  Możesz nagrywać zawartość ekranu z określonego obszaru lub całości ekranu. Jeśli chcesz, możesz nawet nagrywać okno kamerki internetowej.

SPAKUJ

Wiele Metod Nagrywania Filmów

Oprócz możliwości jednoczesnego nagrywania ekranu ze ścieżką audio, aplikacja umożliwia również latwe dodanie obrazu z kamerki do filmu, by uatrakcyjnić twoje filmiki instruktażowe lub inne. Ścieżka wideo zarówno z ekranu, jak i z kamery zostanie nagrana poprawnie.

Dowiedz się więcej
 • Jednoczesne Przechwytywanie Obrazu i Dźwięku

  To oprogramowanie do nagrywania ekranu pozwoli ci jednocześnie przechwytywać ścieżkę wideo i audio. Możesz w ten sposób nagrywać dowolone czynności na ekranie komputera i połączyć je ze ścieżką dźwiękową z komputera lub mikrofonu. Ta specjalna funkcja jest kolejnym powodem, który czyni ten rejestrator ekranu najlepszym dostępnym rozwiązaniem.

 • Wstaw Kamerkę Internetową w trakcie Nagrywania

  Przedstawiany rejestrator ekranu pozwoli ci nawet nagrać obraz z kilku kamerek internetowych naraz w trakcie korzystania z popularnych komunikatorów, takich jak Skype, GoToMeeting i innych. W dodatku, możesz też zmodyfikować rozmiar obrazu z kamery, by zadbać o każdy szczegół filmu.

SPAKUJ

Edycja Projekcji Ekranu w Czasie Rzeczywistym

Zwiększ czytelność swojego filmiku instruktażowego dodając do niego w czasie rzeczywistym linie, tekst, odnośniki, wyróżnienia i inne.

Dowiedz się więcej
 • Twórz Przypisy w trakcie Nagrywania

  Ten internetowy rejestrator ekranu umożliwia dodawanie kolorów, kształtów, notatek i różnego rodzaju ikon i strzałek bezpośrednio w trakcie nagrywania przy użyciu wygodnego paska narzędzi. W ten sposób możesz stworzyć profesjonalny, wysokiej jakości film, który natychmiast możesz zamieścić na swojej stronie internetowej.

 • Wiele Formatów Zapisu

  Wystarczy tylko kilka kliknięć, by wyeksportować nagrany film w dowolnym z wielu dostępnych formatów. Dzięki temu, możesz łatwo zamieścić swój film w Internecie, oglądać go na urządzeniach mobilnych, zapisać go na dysku komputera, itd.

SPAKUJ

Łatwy Zapis i Udostępnianie Filmów

Po ukończeniu projekcji ekranu, możesz skorzystać z możliwości zapisania filmu na dysku lokalnych, lub przesłać go do przestrzeni w chmurze. W tym drugim przypadku, będziesz mógł wygodnie udostępnić film swoim znajomym, czy współpracownikom zamieszczając link na wybranym portalu społecznościowym, czy poprzez inne kanały.

Dowiedz się więcej
 • Przechowywanie Filmów na Dysku Lokalnym

  Po ukończeniu nagrywania, zostaniesz przekierowany do wyboru opcji zapisu pliku na dysku lokalnym. Po wybraniu pożądanego formatu zapisu, otrzymasz bezpiecznie wysokiej jakości film, który zapisany zostanie na dysku twojego komputera.

 • Przesyłaj Filmy do Przestrzeni w Chmurze

  Jeśli wolisz zapisać swoje nagranie w chmurze, by łatwo udostępniać je znajomym w Internecie, to możesz wygodnie przesłać swoje nagranie na platformy takie jak YouTube, Vimeo, itp. To doskonały sposób na przechowywanie i zarządzanie kolekcją twoich filmów. Dzięki temu możesz szybko udostępnić swój plik za pomocą zaledwie paru kliknięć.

SPAKUJ

Uproszczony Interfejs

 • główny interfejs
 • wejście audio
 • wybierz ustawienia
 • przypisy do nagrania
 • zapisz jako plik wideo
 • opcje przesyłania

  Dlaczego warto wybrać Rejestrator Ekranu Online

  Ocena: 4.9 - w oparciu o 46 ocen. 46 opinia
  • To moja ulubiona aplikacja do tworzenia tutoriali wideo. Jest naprawdę prosta w obsłudze i pozwala mi nawet dodawać tekst i strzałki w filmikach. Dzięki temu moje nagrania są bardziej przejrzyste.

   Program działa zgodnie z obietnicą z reklamy! Mogę zapisać nagrany film na swoim komputerze lub przesłać go natychmiast na YouTube. Naprawdę proste i wydajne rozwiązanie!

  • Cieszę się bardzo, że znalazłem ten program. Ten internetowy rejestrator ekranu jest naprawdę najlepszy, jaki do tej pory widziałem. Nie ma w nim żadnych ograniczeń czasu nagrywania. To prawdziwie darmowy i doskonały program!

   To najlepszy darmowy rejestrator ekranu jaki znam. Program jest dostępny całkiem za darmo, a jednocześnie oferuje naprawdę dużo opcji. Obsługa jest dość zrozumiała, a filmy są naprawdę dobrej jakości. Program spełnia wszystkie moje oczekiwania i uwielbiam go używać!

  • Doskonały internetowy rejestrator ekranu z przejrzystym interfejsem. Edycja nagrania w czasie rzeczywistym jest naprawdę wyjątkowo pomocna.

   Dowiedziałem się o tym programie od znajomego. Po nagraniu pierwszego filmu zauważyłem, że była to dobra rekomendacja. Program oferuje wybór rodzielczości nagrania i formatu zapisu. Super.

   Opinie o Rejestrator Ekranu Online

   Dodaj Komentarz

   Wpisz swoje imię!
   Wpisz treść recenzji!

   Komentarz (11)

   • Dlaczego w aplikacji do rysowania pt. MediBangPaitPro używając tabletu graficznego nie mogę zmienić rozmiaru pędzla do poniżej liczby 110?
    4
    11
    1
    Odpowiedz
    • Czy mógłbyś reope aplikację i spróbować jeszcze raz?
     6
     6
     0
     Odpowiedz
   • dlaczego nie mogę nagrać the sims 4 tylko pojawia sibiały ekran po nagraniu
    3
    5
    1
    Odpowiedz
    • Nie rozumiemy swoje znaczenie bardzo wyraźnie , prosimy o kontakt poprzez e-mail : support@apowersoft.com. Można powiedzieć więcej szczegółów na temat swojego problemu tam.
     5
     2
     0
     Odpowiedz
   • Dlaczego wyskakuje mi komunikat "Uruchomiono aplikację", skoro aplikacja nie jest uruchomiona?
    3
    3
    1
    Odpowiedz
    • Witam, można otworzyć "Menedżer zadań" do zamykania aplikacji, a następnie ponownie go uruchomić.
     0
     2
     0
     Odpowiedz
   • Super, ale czy moglibyście dodać coś takiego, że gdy dodaje się kamerkę wideo, to można zmieniać jej kształt? Chyba, że coś takiego już jest, bo nigdy nie nagrywałam z kamerą...
    3
    2
    1
    Odpowiedz
    • Witam, podczas nagrywania kamery z ekranu, można tylko ustawić rozmiar okna kamery, nie można zmienić kształt tego.
     0
     2
     0
     Odpowiedz
   • po zainstalowaniu java nie da się uruchomić rejestratora ekranu
    1
    7
    2
    Odpowiedz
    • Cześć, ta nowa wersja nie wymaga Javy, wystarczy pobrać prostą wyrzutnię i można go używać.
     1
     4
     0
     Odpowiedz
    • Ponieważ potrzebny jest specjalny launcher do nowej wersji- nie java
     2
     3
     0
     Odpowiedz

   Opinie i Komentarze

   new
   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry
   Click below to install