Wersja na
Windows 10

Apowersoft Phone Manager

Kompleksowy menedżer plików na telefonie

Opinie ( 6 )
Zeskanuj i pobierz
Poradnik Wideo
PRZEWIŃ

Wygodne zarządzanie/transfer danych między telefonem a komputerem

Apowersoft Phone Manager oferuje łatwy, a zarazem profesjonalny sposób na zarządzanie plikami oraz transfer muzyki, filmów, zdjęć, kontaktów, ebooków, wiadomości sms, aplikacji, historii połączeń, zakładek, notatek i innych rodzajów danych między komputerem a telefonem. Ten menedżer plików telefonu potrafi łączyć się z komputerem na dwa sposoby – za pomocą kabla USB lub przez sieć WiFi.

Dowiedz się więcej
Kontakty: numer, imię i nazwisko, tytuł, adres e-mail, firma.
Wiadomości: wiadomości z nadawcą, numerem telefonu i datą.
Obrazy: zdjęcia z galerii, rolka kamery, bibiloteka zdjęć, album, itp.
Filmy: klipy wideo nagrane kamerą, podkasty lub pliki wideo z innych źródeł.
Muzyka: piosenki, notatki głosowe, audiobooki, itd.
Aplikacje: pakiety instalacyjne aplikacji Android.
Pliki: Word, Excel, PDF, ePub, itp.
Notatki: zakładki i przypomnienia.
Historia połączeń: połączenia wraz z numerem, czasem trwania i datą.

Połączenie przez USB:

Podłącz urządzenie do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB. Po podłączeniu urządzenia i rozpoznaniu go przez Apowersoft Phone Manager, wszystkie dane na twoim telefonie będą widoczne z poziomu systemu Windows.

Połączenie przez WiFi:

Połącz swoje urządzenie Android/iOS z komputerem za pośrednictwem sieci WiFi. W przypadku telefonów Android, możesz nawiązać połączenie skanując kod QR lub wpisując kod weryfikacyjny. W przypadku telefonów iOS, możesz natomiast skonfigurować połączenie przez iTunes i zezwolić na połączenia WiFi w aplikacji.

SPAKUJ

Łatwe tworzenie kopii zapasowej danych

Ten menedżer plików Android umożliwia także utworzenie na komputerze kopii zapasowej wszystkich ważnych danych z telefonu, w tym list kontaktów, dokumentów, zdjęć, itd. W przypadku uszkodzenia, zagubienia lub kradzieży telefonu, będziesz mógł bezpiecznie odtworzyć najważniejsze dane z dysku lokalnego. Oprócz możliwości przechowywania kopii zapasowych danych, aplikacja pozwala również przywracać zabezpieczone dane jednym kliknięciem.

Projekcja ekranu telefonu na komputerze

Projekcja ekranu telefonu na komputerze staje się możliwa dzięki temu profesjonalnemu menedżerowi telefonu. Wystarczy tylko podłączyć telefon do komputera, by aplikacja mogła wyświetlić ekran telefonu na komputerze. Niezależnie od tego, czy grasz w interesujące gry, przeglądasz zasoby sieci, oglądasz filmy, słuchasz muzyki, czy przygotowujesz własne materiały instruktażowe, wszystkie czynności na twoim podręcznym urządzeniu dostępne będą na dużym ekranie komputera, łącząc najlepsze aspekty urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

Dowiedz się więcej
REC
REC
REC

Wysyłanie wiadomości SMS z komputera

Jeśli chcesz wysłać dłuższą wiadomość, będziesz mógł wygodniej napisać ją na klawiaturze komputera i wyświetlać ją na dużym ekranie w trakcie pisania.

Przechwytywanie ekranu telefonu

Wbudowany w programie rejestrator wideo umożliwi ci nagrywanie dowolnych treści z urządzeń iOS/Android w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz nagrywać własne filmy lub materiały instruktażowe z łatwością. Funkcja ta umożliwia także dobór formatu zapisu i jakości nagrywanych plików. Co więcej, to oprogramowanie do zarządzania telefonem pozwala także tworzenie zrzutów ekranu urządzenia jednym kliknięciem.

SPAKUJ

Obsługa urządzeń Android i iOS

Ten menedżer plików telefonu działa doskonale na wszystkich typach urządzeń Android i iOS, w tym iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 5S, iPad, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, Google Nexus, Sony Xperia i innych. Co więcej, możliwe jest także zsynchronizowanie wielu urządzeń z programem Apowersoft Phone Manager jednocześnie, a aplikacja skutecznie posortuje i zabezpieczy prywatność twoich danych.

Specyfikacja

Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows 10/8/7/Vista/XP
Pamięć RAM: 256 MB lub więcej
Przestrzeń na dysku: 200 MB lub więcej
Obsługiwane systemy
Android: Android 3.0 lub późniejszy
iOS: iOS 10/9/8/7
Obsługiwane telefony i tablety
Android: Samsung, HTC, Sony, Motorola, LG, Google Nexus, Huawei, One Plus, tablety Android, itp.
iOS: iPhone 7, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 4s, iPad mini, iPad Air, iPad 4, najnowszy iPad, itp.
Obsługiwane formaty audio/wideo
Wideo: MP4, MOV, M4V, M4P
Audio: MP3, WAV, M4A, M4R, M4P

Uproszczony Interfejs

 • Phone Manager
 • Obrazy
 • Zapowiedź
 • Kontakty
 • Aplikacje
 • Kopia zapasowa

  Dlaczego warto sięgnąć po Apowersoft Phone Manager

  Ocena: 4.5 - w oparciu o 743 ocen. 6 opinia
  • Apowersoft Phone Manager jest znacznie lepszy od wszelkich innych programów do zarządzania zawartością telefonu. Szczególnie podoba mi się jego łatwość obsługi i piękny interfejs. Nie ma też denerwujących reklam i skomplikowanej synchronizacji danych. Jestem też pod wrażeniem funkcji projekcji ekranu.

   Kupiłem ten program do przenoszenia danych z telefonu już jakiś czas temu i naprawdę nie mam powodów do narzekania! Odkąd kupiłem nowy iPhone 6S, zależało mi na znalezieniu sposobu na zarządzanie danymi mobilnymi. Popieram bardzo starania Apowersoft i cieszę się, że znalazłem ich program.

  • Doskonały i przydatny – naprawdę uwielbiam ten program! Dostęp do wszystkich danych z telefonu na komputerze, łatwe zarządzanie, transfer, edycja i organizacja plików.

   Przez cały czas, od kiedy używam Apowersoft Phone Manager, funkcja tworzenia kopii zapasowych była absolutnie niezawodna! Bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Wielkie dzięki!!

  • Wypróbowałem to narzędzie tuż po zakupie nowego Galaxy S6 Edge. Możliwosć przenoszenia mojej kolekcji muzyki z dysku na telefon w paru kliknięciach jest niezastąpiona. Naprawdę oszczędza mi to wiele czasu i zachodu. Dziękuję!

   Wypróbowałem to narzędzie tuż po zakupie nowego Galaxy S6 Edge. Możliwosć przenoszenia mojej kolekcji muzyki z dysku na telefon w paru kliknięciach jest niezastąpiona. Naprawdę oszczędza mi to wiele czasu i zachodu. Dziękuję!

   Baza Wiedzy

   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry