Zrzut Ekranu dla Mac Apowersoft

Zrzut Ekranu dla Mac
Ocena:5.0 /5(w oparciu o 1 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Zrzut Ekranu dla Mac Apowersoft to zaawansowany program do tworzenia zrzutów ekranu na komputerach Mac OS X. Program pozwala na zapisanie zrzutu ekranu z dowolnego obrazu wyświetlanego na ekranie komputera. Jest to szczególnie przydatne jeśli chcesz uwiecznić swoje osiągnięcie w grze, zachować poszczególne kadry z oglądanego filmu, czy nawet udokumentować napotkane błędy lub problemy z komputerem. Dodatkowo, program pozwala również tworzyć przypisy do zrzutów ekranu i udostępniać zapisane obrazy w prosty sposób dzięki wbudowanemu edytorowi graficznemu i funkcji przesyłania plików. Zintegrowany edytor graficzny pozwala tworzyć przypisy w formie strzałek, prostokątów, efektu pędzla, bądź samego tekstu. Celem naszego programu jest ułatwienie komunikacji z innymi w pracy, w domu, lub w czasie zabawy.

  • Zapisz dowolny obraz z ekranu komputera Mac
  • Wbudowany inteligentny system wykrywania okien
  • Twórz dowolne przypisy na zapisanych zrzutach ekranu
  • Przesyłaj i udostępniaj obrazy jednym kliknięciem
  • Funkcja lupy zwiększa czytelność obrazu
  • Wiele formatów zapisu zrzutów ekranu

Pobierz

Wykonaj zrzut ekranu dowolnego obrazu

Wykonaj zrzut ekranu dowolnego obrazu z ekranu komputera Mac

To narzędzie pozwala wykonywać zrzut z ekranu Mac w wygodny sposób za pomocą kombinacji klawiszy lub kliknięcia jedneg przycisku. Program posiada przejrzysty interfejs i oferuje tryb tworzenia zrzutów ekranu Wszystko w jednym, aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników. Program sprawdza się niezawodnie do tworzenia zrzutów ekranu całego obrazu z monitora, stron w przeglądarce, menu aplikacji, wybranych okienek lub wyznaczonego obszaru ekranu.

wykrywanie okien

Automatyczne wykrywanie okien przy przechwytywaniu ekranu

Program posiada również funkcję inteligentnego wykrywania okienek aplikacji. Dzięki temu można łatwo wykonać zrzut ekranu na Mac przedstawiający wyłącznie okno wybranej aplikacji za pomocą jednego kliknięcia, a także obszaru wyznaczonego kursorem na ekranie.

retuszuj i edytuj

Dowolnie retuszuj i edytuj wykonany zrzut ekranu

Poza podstawową funkcją programu pozwalającą tworzyć zrzut ekranu Mac OS w każdych warunkach, aplikacja Zrzut Ekranu dla Mac Apowersoft posiada również wbudowany edytor graficzny umożliwiający tworzenie przypisów na zapisanych obrazach dzięki którym będą one bardziej przejrzyste I zrozumiałe dla odbiorców. Możesz dodać strzałki, pola tekstowe, prostokąty, elipsy, i inne obiekty w zależności od twoich potrzeb.

Przechowuj wykonane zrzuty ekranu w chmurze

Przechowuj wykonane zrzuty ekranu w chmurze za darmo

W przeciwieństwie do innych programów które pozwalają zapisywać zrzut ekranu z Mac wyłącznie na dysku lokalnych lub w schowku, nasz aplikacja umożliwia także przechowywanie zapisanych obrazów w chmurze udostępnionej przez serwis screenshot.net. Usługa ta jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnej rejestracji. Po przesłaniu pliku możesz natychmiast udostępnić go jednym kliknięciem na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, Pinteresti, i wielu innych. Dodatkowo, aż cztery typy obsługiwanych linków obrazu umożliwiają wygodne umieszczanie zrzutów ekranu na blogach, internetowych forach, i przesyłanie ich za pomocą komunikatorów internetowych.

Funkcja lupy

Funkcja lupy umożliwia zapisywanie precyzyjnych obrazów

Program pozwala wygodnie tworzyć zrzut ekranu na Mac z pomocą wbudowanej funkcji lupy, ułatwiającej korzystanie z programu osobom niedowidzącym. Przeciągnięcie kursora myszy po obszarze ekranu tworzy specjalną ramkę kadru pozwalającą na wykonanie zbliżenia w obrębie obszaru. W ten sposób możesz również wykonać zrzut ekranu wyszczególnionej sekcji obrazu.

Obsługa wielu formatów zapisu obrazów

Obsługa wielu formatów zapisu obrazów

Po stworzeniu zrzutu ekranu możesz zapisać go jako plik PNG na pulpicie komputera, skopiować go do schowka, a nawet przesłać do darmowej przestrzeni w chmurze. Jeśli chcesz zachować obraz do dalszego użytku, to najlepiej zapisać go na dysku komputera. Przesyłanie przez komunikatory internetowe i wklejanie ilustracji do innych dokumentów najłatwiej wykonać kopiując zrzut ekranu do schowka systemowego. Natomiast udostępnianie obrazu na portalach społecznościowych, forach i blogach działa najlepiej po przesłaniu zrzutu ekranu do chmury.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry