Streaming Audio Recorder

Opinie ( 1 )

Streaming Audio Recorder to przydatne narzędzie dla wszystkich melomanów. Dzięki programowi, możesz łatwo nagrywać ścieżki audio ze stron z muzyką, platform wideo, stacji radiowych i audio czatów w Internecie.

Aplikacja umożliwia zapisywanie plików w wielu różnych formatach, włącznie z: MP3, AAC, FLAC, WMA, itp., co pozwala na ich wygodne odsłuchiwanie na dowolnych urządzeniach i odtwarzaczach muzyki.

Nagrywaj dowolne ścieżki audio w wysokiej jakości

Zastanawiasz się jak zachować ulubione piosenki ze stron stream’ujących muzykę, nagrać rozmowę ze spotkania, lub własny głos do filmów instruktażowych? Teraz możesz sięgnąć po kompleksowe rozwiązanie w postaci programu, który pozwoli ci jednocześnie nagrywać dźwięki z mikrofonu i komputera. Ścieżka audio zachowywana jest zawsze w najwyższej jakości, co pozwoli ci odtwarzać ją na urządzeniach mobilnych, zamieszczać w Internecie, czy udostępniać znajomym.

Dowiedz się więcej
 • Formaty zapisu
 • Obsługiwane formaty
 • Urządzenia
Najpopularniejszy format audio
Opracowany przez Microsoft domyślny format dla Windows OS
Standardowy format dla wielu smartfonów i konsol PlayStation
Format audio wykorzystywany przez iTunes, QuickTime i iPod
Format dzwonków iPhone, bezstratny format audio i wiele innych
Dźwięki z komputera
Muzyczne blogi, playlisty, audiobooki, programy radiowe, konferencje w sieci, itd.
Głos z Mikrofonu
rozmowy przez połączenia VoIP, śpiew, itp.
Windows
Windows 10/Windows 8.1/Windows Vista/Windows 7/Windows XP
iOS
iPhone, iPad, iPod, iTouch, Apple TV
Android
Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Sony, Motorola, LG, HTC
SPAKUJ

Automatyczne dodawanie etykiet ID3 do plików muzyki

Jeśli nagrywasz własne piosenki, to nie musisz już ręcznie wprowadzać ich danych – nasz program pozwoli ci automatycznie rozpoznać dane dotyczące tytułu, albumu, roku wydania, gatunku, twórcy, a nawet grafiki okładki. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla kolekcjonerów muzyki i zagorzałych melomanów. Pozwala ona skutecznie rozpoznawać zbiorczo dane utworów muzycznych umożliwiając wciąż ręczną modyfikację etykiet.

Dowiedz się więcej
SPAKUJ

Konwersja Audio do formatów kompatybilnych z urządzeniami

Chcesz odsłuchać nagrane ścieżki audio na przenośnych odtwarzaczach? W takim razie wystarczy tylko kilka kliknięć. Wbudowany konwerter audio umożliwi ci dokonanie konwersji między różnymi formatami plików, również w trybie zbiorczym dla przyspieszenia procesu. Ponadto, aplikacja umożliwia zarządzanie klipami audio i scalanie wielu ścieżek w jeden plik. Poza możliwością konwersji plików lokalnych, program Apowersoft Streaming Audio Recorder umożliwia też konwersję klipów wideo z Internetu do formatów MP3, WMA, FLAC, OGG, itd., w celu ich odsłuchiwania w podróży.

Dowiedz się więcej
SPAKUJ

Wiele Praktycznych Zastosowań

Program Streaming Audio Recorder zawiera wiele przydatnych funkcji w celu zaspokojenia potrzeb różnych użytkowników w odniesieniu do nagrywania ścieżek audio. Poniżej znajduje się ich krótki opis.

Dowiedz się więcej

Nagrywanie Radio w Internecie

Doskonała funkcja umożliwiająca nagrywanie ścieżek audio odtwarzanych na żywo z radiostacji internetowych na całym świecie. Wystarczy wyszukać i uruchomić wybraną stację, a program automatycznie umożliwi ci nagranie dowolnych piosenek, wiadomości, czy audycji i zapisze je na dysku komputera.

Przenoszenie ścieżek Audio do iTunes

Jeśli chcesz odtwarzać pobrane lub nagrane przez siebie utwory na urządzeniach Apple, to funkcja przenoszenia muzyki do iTunes została stworzona z myślą o tobie! Funkcja ta umożliwia konwersję plików w dowolnym formacie do układu zgodnego z iTunes i automatycznie umieszcza je w twojej bibliotece iTunes.

Łatwa Edycja ścieżek Audio

Wbudowany editor audio zapewnia szeroki zakres funkcji, wraz z możliwością wycinania, kopiowania, wklejania, scalania, miksowania i dodawania efektów do ścieżek audio. Dzięki tym opcjom edycji możesz łatwo zmodyfikować wybrane utwory, a nawet utworzyć z nich własne dzwonki na telefon.

Nagrywanie płyt CD do Kolekcji i Udostępniania

Ta przydatna dodatkowa funkcja pozwoli ci nagrać wybrane ścieżki audio na płytę CD w celu ich późniejszego odtwarzania w samochodzie lub w domu. Możesz też podarować specjalną własną składankę znajomym.

SPAKUJ

Uproszczony Interfejs

 • nagrywanie audio
 • edytor audio
 • biblioteka muzyki
 • odtwarzanie radio
 • wyszukiwanie utworów
 • konwersja wideo na MP3

  Dlaczego warto wybrać Streaming Audio Recorder?

  Ocena: 5- w oparciu o 1 ocen.1 opinia
  • Dzięki, to naprawdę najlepszy program do nagrywania audio jaki znam. W czasie pracy często słucham nagrań z internetowego radio zgranych na mój komputer, a Streaming Audio Recorder pozwala mi łatwo i skutecznie przygotować pliki. Macie moje pełne poparcie.

   No proszę, nie myślałem, że znajdę kiedyś tak skuteczny program do nagrywania audio ze streamów. Fajne jest też to, że program ma też opcje konwertera audio, edycji i pobierania muzyki. W skrócie: świetny program. Łapka w górę.

  • Wystarczyło raptem 30 sekund, aby zauważyć, że ten program jest idealny dla moich potrzeb. Wyjątkowo prosta obsługa, 100% skuteczności. Doskonały produkt!

   Fajnie się używa waszej apki. Naprawdę doceniam ułatwienia obsługi. Chcę powiedzieć, że jest to super fajny programik!

  • Kompleksowy program do nagrywania, zarządzania i przesyłania muzyki. Dzięki niemu mogę łatwo nagrywać ulubione piosenki na mój iPhone.

   Często nagrywam rozmowy na Skype tym programem. Jest bardzo łatwy w obsłudze i daje dobrą jakość dźwięku. Naprawdę mi się podoba!

   Opinie i Komentarze

   Streaming Audio Recorder

   Dzięki programowi, możesz łatwo nagrywać ścieżki audio.

   new
   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry
   Click below to install