Zrób Zrzut Ekranu

Darmowy Program do Przechwytywania Ekranu

Twórz zrzuty ekranu w wysokiej jakości z dowolnych treści na ekranie

Opinie ( 2 )
Zrób Zrzut Ekranu
Poradnik Wideo
PRZEWIŃ

Instrukcja

Ten program do przechwytywania obrazu za darmo nie wymaga apletu Java, lecz przy pierwszym uruchomieniu konieczna jest instalacja launchera. Później, będziesz mógł robić zrzuty ekranu bez żadnych ograniczeń.

Zrzut ekranu jednym kliknięciem

Ten darmowy program do przechwytywania ekranu działa jako aplikacja przeglądarkowa dostępna na systemach Windows oraz Mac. Program umożliwia przechwytywanie dowolnych treści wyświetlanych na ekranie komputera w wysokiej jakości. Słowem: zapisujesz to, co widzisz.

Dowiedz się więcej

Zapisuj zrzuty ekranu w formatach JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF i PDF.

Twórz zrzuty ekranu dowolnych treści na ekranie, w tym aplikacji, klipów wideo, gier, stron internetowych, itd.

 • Zrób zrzut ekranu prostym kliknięciem

  Aby rozpocząć przechwytywanie ekranu, wystarczy kliknąć ikonę kamery w interfejsie aplikacji lub nacisnąć przycisk „Print Screen” na klawiaturze. Jest to wyjątkowe proste i znakomicie zastępuje archaiczne Narzędzie Wycinanie Windows.

 • Przechwytuj dowolne treści na ekranie

  W celu spełnienia wszystkich twoich potrzeb, to narzędzie online umożliwi ci tworzenie zrzutów ekranu z dowolnych treści na ekranie komputera, w tym wyznaczonych obszarów, aktywnych okien, rozwijanych menu, stron internetowych, klatek filmów, gier i tym podobnych.

 • Inteligentne wykrywanie okien

  Po uruchomieniu funkcji przechwytywania ekranu, program automatycznie wykryje aktywne okna aplikacji, gdy tylko najedziesz na nie kursorem myszy. Wystarczy kliknąć lewy przycisk myszy, by przechwycić zawartość okna aplikacji.

SPAKUJ

Natychmiastowe dodawanie przypisów

Aby ułatwić ci dodawanie przypisów, ten darmowy program do przechwytywania ekranu oferuje szybki edytor obrazów, za pomocą którego możesz zretuszować lub dodać przypisy do zrzutu ekranu bezpośrednio po jego utworzeniu. Możesz dodać linie, strzałki, tekst lub kształty do obrazu, by wyróżnić jego poszczególne części. Dostępna jest również opcja rozmycia, która pozwala zamaskować poufne informacje lub prywatne dane.

Przesyłanie do darmowej przestrzeni w chmurze

Jeśli darmowe przechwytywanie ekranu ci nie wystarcza, aplikacja ta zapewnia także możliwość przechowywania obrazów i zrzutów ekranu w darmowej przestrzeni w chmurze. Po ukończeniu edycji zrzutu ekranu, możesz bezpośrednio przesłać plik do serwisu Screenshot.net, skąd możesz zapisać go na dysku komputera. Po przesłaniu zrzutu ekranu, możesz też skopiować link do pliku, który następnie możesz wygodnie zamieścić na blogach lub forach internetowych. Wszystkie obrazu zamieszczone na serwerze w chmurze są w 100% bezpieczne.

Wygodne udostępnianie zrzutów ekranu

Oprócz możliwości zapisywania zrzutów ekranu na dysku lokalnym i zamieszczania ich za darmow w chmurze, aplikacja umożliwia także skopiowanie zrzutu ekranu do schowka, wiadomości e-mail lub udostępnienia go na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, czy Pinterest. Twoi znajomi będą mogli natychmiast obejrzeć przesłany plik.

Uproszczony Interfejs

 • główny interfejs
 • zrób zrzut ekranu
 • zmień ustawienia
 • prześlij zrzut ekranu

  Dlaczego warto wybrać Darmowy Program do Przechwytywania Ekranu?

  Ocena: 5- w oparciu o 2 ocen.2 opinia
  • Ten darmowy program do przechwytywania ekranu jest naprawdę przydatny. Podoba mi się jego przejrzysty interfejs, który umożliwia łatwe robienie zrzutów ekranu. Fajnie – oby tak dalej!

   To prosty program, ale znajdziemy w nim wiele przydatnych funkcji. W ustawieniach jest nawet opcja zrzutu ekranu z opóźnieniem, co jest szczególnie wygodne przy przechwytywaniu elementów menu, czy opisów funkcji programu.

  • Uwielbiam opcje natychmiastowego dodawania przypisów. Dzięki nim mogę łatwo dodawać linie, strzałki i tekst w zrzutach ekranu przed zapisaniem ich w formacie obrazu. Mogę nawet bezpośrednio udostępniać zrzuty ekranu na Facebooku!

   Jestem blogerem. Często tworzę obrazki do moich artykułów, a większość z nich musi znajdować się w jednym miejscu. Ten program oferuje opcję bezpośredniego kopiowania zrzutu ekranu do schowka, co oszczędza mi sporo fatygi przy zapisywaniu zrzutów ekranu jako obrazów.

  • Aplikacja zapewnia bezpłatne przechowywanie obrazów w chmurze. Poza tym, mogę też skopiować linki do poszczególnych obrazów i łatwo wstawiać je na forach. Super!

   To zdumiewające, że tak niewielki program zawiera tak wiele wygodnych funkcji. Design opcji natychmiastowych przypisów i udostępniania jest naprawdę przemyślany.

   Komentarze o Darmowy Program do Przechwytywania Ekranu

   Dodaj Komentarz

   Wpisz swoje imię!
   Wpisz treść recenzji!

   Komentarz (0)

   Opinie i Komentarze

   new
   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry
   Click below to install