ApowerREC

Doskonały rejestrator ekranu na komputery Windows, Mac i urządzenia mobilne

Opinie ( 12 )
PRZEWIŃ

Nagrywanie dowolnych czynności na ekranie

ApowerREC umożliwia nagrywanie dowolnych czynności wykonywanych na ekranie komputera, w tym streamowanych filmów, wideokonferencji itp. Wszelkie nagrania tworzyć można wraz z dźwiękiem w trybie pełnoekranowym lub w odpowiednio dostosowanym obszarze ekranu. Aplikacja zapewnia także automatyczną synchronizację ścieżki obrazu i dźwięku. Ponadto, pozwala ona także nagrywać obraz z kamery internetowej, nawet przy jednoczesnym nagrywaniu ekranu. Ten doskonały program do nagrywania ekranu doskonale nadaje się do rejestrowania rozmów wideo lub tworzenia filmików instruktażowych.

321

Przegląd funkcji ApowerREC

Oprócz przedstawionych wyżej funkcji, ApowerREC posiada także inne łatwo dostępne funkcje, takie jak elastyczny pasek narzędzi, szerokie opcje nagrywania, możliwość dostosowania poziomu jakości itp.

Płynne nagrywanie na wszystkich rodzajach urządzeń

ApowerREC to nie tylko potężne narzędzie do nagrywania ekranu dla systemów Windows i Mac. Potrafi również nagrywać aktywność ekranu z dźwiękiem na urządzeniach z systemem iOS i Android. Po zakończeniu nagrywania użytkownicy iOS mogą nawet dodać do filmu swój głos lub facecam. Użytkownicy Androida mogą łatwo kontrolować nagrywanie ekranu dzięki unikalnej ikony nakładki.

ApowerREC obniża koszta pracy i zwiększa produktywność

Zastosowania biznesowe

Stwórz własną prezentację wideo dla opracowywanej przez siebie aplikacji lub nagraj wideokonferencję do późniejszego użytku. Aplikacja umożliwia także jednoczesne nagrywanie głosu i obrazu z kamery internetowej.

Edukacja i szkolenia

Nagrywaj wykłady e-learningowe i wstawiaj dowolnie przypisy do filmów. Ten program do nagrywaia ekranu sprawi, że twoje prezentacje będą jeszcze bardziej przystępne i przejrzyste.

Nauka

Twórz doskonałej jakości materiały do nauki poprzez nagrywanie wykładów w Internecie, webinarów i innych podobnych treści.

Gry wideo

Nagrywaj swoje najlepsze momenty z gier w jakości HD, twórz zrzuty ekranu z najważniejszych fragmentów i udostępniaj swoje filmy innym.

Zastosowania ogólne

Inne ogólne zastosowania tego rejestratora ekranu na PC obejmują nagrywanie rozmów na komunikatorach, tworzenie krótkich klipów wideo np. w celu rozwiązania problemów technicznych, w ramach obsługi klienta itp.

Dziel się swoją twórzczością

Nagraj najciekawsze momenty w swoim codziennym życiu zapisując je w postaci obrazów lub filmów, a następnie udostępnij je rodzinie, znajomym, czy swoim widzom w Internecie.
Zamieszczaj nagrane filmy w serwisie ShowMore w celu zabezpieczenia, zarządzania i udostępniania stworzonych przez ciebie materiałów.
Utwórz dowolnie połączenie FTP i wygodnie przesyłaj lub pobieraj pliki za pośrednictwem serwera FTP.
Przesyłaj nagrane filmy bezpośrednio na YouTube bez konieczności stosowania innych aplikacji lub wtyczek.
Przesyłaj wygodnie zrzuty ekranu do darmowej przestrzeni w chmurze zapewnianej przez screenshot.net/pl i udostępniaj je znajomym poprzez wygenerowane linki.

Wymagania systemowe

 • Windows: 7/8/10
 • Mac: OS X 10.10 i późniejsze wersje
 • Android: 5.0 lub wyższy
 • iOS: iOS 7 lub wyższy
 • główny interfejs
 • tryby nagrywania
 • zanotuj nagranie
 • śledź nagrywanie
 • harmonogram zadań
 • przesyłaj filmy

ApowerREC

Doskonały rejestrator ekranu na komputery Windows, Mac i urządzenia mobilne

Jak zdobyć darmowe konto VIP?

 • Przejdź do sklepuGoogle Play lub App Store i oceń ApowerREC na 5 gwiazdek.
 • Zrób zrzut ekranu recenzji z oceną na 5 gwiazdek i wyślij ją do nas wypełniając formularza online, aby otrzymać bezpłatne konto VIP na miesiąc.
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry
Click below to install