Niesamowity Konwerter WMV na MP4, Który Powinieneś Znać
Komentarz

Niesamowity Konwerter WMV na MP4, Który Powinieneś Znać

Ostatnia aktualizacja 03-08-2015 przez

Jak wszyscy wiemy, WMV (Windows Media Video) jest dość popularnym formatem wideo opracowanym przez Microsoft. Nie jest on jednak kompatybilny z produktami firmy Apple takimi jak iPhone, iPad, iTunes itd. W przypadku korzystania z tych urządzeń konwertowanie wideo w formacie WMV na iMovie lub dodanie go do programu iTunes może być bardzo denerwujące. Mając to na uwadze, niniejszy artykuł przedstawia niektóre praktyczne rozwiązania dla bezproblemowego przekodowania plików WMV na MP4.

Fantastyczne Rozwiązania dla Konwersji WMV do MP4

Prosta Metoda Przekodowania WMV do MP4 Online

Darmowy Online Video Konwerter Apowersoft to internetowa aplikacja umożliwiająca konwertowanie plików do formatów takich jak MP4, AVI, MOV, MP3, WAV i wielu innych formatów audio i wideo. Jest to najlepszy wybór dla Ciebie jeśli chodzi o konwertowanie plików wideo online. Aplikacja posiada interfejs przyjazny dla użytkownika i umożliwia konwersję filmów w trzech krokach. Aby poznać szczegóły, poniżej znajdują się instrukcje jak przekonwertować WMV do MP4:

 1. Wejdź na tę stronę niniejszego konwertera wideo online.
 2. Aby wybrać plik WMV do konwersji, kliknij na przycisk „Przeglądaj”.
 3. Skonfiguruj niektóre ustawienia korelacyjne według własnego uznania. Wybierz format wyjściowy „MP4” i w razie potrzeby inne zaawansowane ustawienia.
 4. Kliknij na przycisk „Konwertuj”, a konwersja zakończy się w kilka minut.

Możliwa jest również konwersja wielu plików jednocześnie, po prostu klikając na przycisk „±” obok „Przeglądaj”. Następnie, aby zakończyć konwersję, wystarczy ponownie wykonać opisane czynności.

Darmowy Online Video Konwerter

Program Desktopowy do Przekodowywania WMV do MP4

Jeśli chcesz przeprowadzić konwersję w bardziej zaawansowany sposób niż przy użyciu darmowego konwertera WMV na MP4, Konwerter Wideo Apowersoft na pewno bez problemów spełni wszystkie Twoje wymogi. Jest to zaawansowany program desktopowy z fantastycznymi funkcjami konwersji dla użytkowników systemu Windows. Oprogramowanie to przewyższy Twoje oczekiwania bez względu na to czy chcesz konwertować wiele plików WMV w partii czy połączyć wszystkie pliki w jeden. Postępuj zgodnie z krokami przedstawionymi na ilustracji poniżej oraz z kolejnymi instrukcjami.

 • W celu użycia programu do konwersji WMV na MP4 wystarczy kliknąć na poniższy przycisk Pobierz i uruchomić program na komputerze.
 • Pobierz

 • Po uruchomieniu programu należy kliknąć na przycisk „Dodaj pliki”, aby załadować pliki WMV, które chcesz skonwertować.
 • Następnie przejdź do sekcji „Profil” i wybierz format wideo „MP4”. Ponadto możesz wybrać dowolny wybrany przez siebie folder wyjściowy.
 • Następnie wystarczy kliknąć na przycisk „Konwersja” i wkrótce otrzymasz skonwertowany plik MP4. Po konwersji możesz odtwarzać skonwertowane wideo przy pomocy wbudowanego odtwarzacza multimedialnego.

Program Desktopowy do Przekodowywania

W porównaniu z internetowym konwerterem wideo, oprogramowanie to posiada kilka dodatkowych funkcji, takich jak przycinanie klipów wideo, kadrowanie pustych brzegów wideo i dodawanie efektów, znaki wodne oraz napisy do filmów. Nawet dużo lepiej, ponieważ dostarcza ono również pewne zoptymalizowane, uprzednio zaprogramowane ustawienia formatów wyjściowych do konwersji wideo bezpośrednio do Apple, Android, Sony itd. Klikając na małą ikonę aparatu na wewnętrznym odtwarzaczu multimedialnym możesz również robić zdjęcia scen filmowych.

Profesjonalny Sposób Konwersji WMV na MP4 na Komputerach Mac

Użytkownicy komputerów Mac mogą skorzystać z pierwszego rozwiązania, które działa zarówno dla komputerów z systemem Windows jaki dla komputerów Mac z podłączeniem do Internetu lub skorzystać z bardziej profesjonalnej metody przekodowania WMV do MP4. Być może, aby rozwiązać ten problem zechcesz skorzystać z bardziej stabilnego i niezawodnego oprogramowania – w takim przypadku potrzebujesz Wideo Downloader dla Mac Apowersoft. Jest to program nakierowany na komputery Mac. Przy jego pomocy, aby zaspokoić różne wymogi, można konwertować pliki na niemal wszystkie formaty plików audio i wideo. Aby dowiedzieć się szczegółów jak przekonwertować WMV do MP4, należy wykonać poniższe czynności.

Pobierz

 • Po instalacji oprogramowania na komputerze należy je uruchomić.
 • Kliknij na przycisk „Dodaj”, aby załadować plik WMV do niniejszego programu w celu konwersji lub możesz przeciągać pliki bezpośrednio do oprogramowania.
 • Kliknij na przycisk Rozwiń listę profili, a następnie wybierz opcję „MP4” jako format wyjściowy. Można także skonfigurować pozostałe ustawienia, takie jak folder wyjściowy, jakość obrazu i dźwięku itd.
 • Ostatnią rzeczą, którą należy zrobić aby rozpocząć konwersję, jest kliknięcie na przycisk „Konwertuj”. Odczekaj chwilę, a skonwertowany plik MP4 będzie dostępny w wybranym katalogu na dysku twardym.

Wideo Downloader dla Mac

Oprócz konwersji WMV do formatu MP4, program jest również wyposażony w dwa niesamowite narzędzia: Program do pobierania i Czujnik. Program do pobierania jest bardzo dogodną funkcją, ponieważ aby ściągnąć film wystarczy skopiować i wkleić adres URL. Czujnik umożliwia wykrywanie strumieniowych filmów z większości najlepszych witryn, takich jak YouTube, Vevo, Dailymotion, itp. Ten Czujnik filmów pomoże Ci dodać strumieniowe wideo do listy automatycznego pobierania bez konieczności ręcznego kopiowania i wklejania adresu URL.

Podsumowanie

Wszystkie opisane powyżej metody to dostępne sposoby rozwiązania problemu przekodowywania WMV do MP4. Metoda internetowa jest prosta w użyciu ze względu na dogodne funkcje, natomiast programy desktopowe są przystosowane dla użytkowników systemów Windows i Mac, którzy potrzebują bardziej stabilnego i niezawodnego narzędzia. Bez względu na to, który program wybierzesz, możesz bez problemów otrzymać plik, którego potrzebujesz.

Ocena:4.8 /5(w oparciu o 7 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oKonwerter Wideo.Ostatnia aktualizacja 03-08-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry