Jak działa przeniesienie kontaktów z iPhone do Samsung Galaxy S6
Komentarz

Jak działa przeniesienie kontaktów z iPhone do Samsung Galaxy S6

Ostatnia aktualizacja 29-11-2018 przez

W dnu 1 marca 2015, Samsung nareszcie przedstawił dwa najnowsze modele swoich telefonów – Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w trakcie imprezy Mobile World Congress. Tysiące fanów czekało na nowe produkty firmy, a przedstawione modele przekroczyły oczekiwania wielu spośród nich. Linia Galaxy S6 odznacza się własnym unikalnym stylem, ekranem o wielkości 5,1 cala o wysokiej rozdzielczości, a także estetycznej kombinacji krzywizn, metalu i szkła połączonych w niepowtarzalną całość. Wielu fanów podjęło już decyzję o zakupie telefonów z serii Galaxy kiedy tylko pojawią się na rynku 10 kwietnia. Dotychczasowi posiadacze iPhone’ów planujący zakup jednego z nowych telefonów Samsunga powinni zaplanować import kontaktów z iphone do Samsung Galaxy S6. W dalszej części artykułu dowiesz się jak to zrobić.

Najprostszy sposób na kopiowanie kontaktów z iPhone na Samsung Galaxy S6

1. Szybkie i przydatne narzędzie
2. Aplikacja z szybkim transferem
3. Tradycyjny, ograniczony sposób

1

Metoda Pierwsza: Apowersoft Phone Manager

Jedno jest absolutnie pewne – jeśli twoja lista kontaktów pęka w szwach to na pewno nie będziesz chciał kopiować ich pojedyńczo. Z pomocą może przyjść ci program Apowersoft Phone Manager. Ten profesjonalny i rozbudowany program pozwoli ci zarządzać całą zawartością telefonu z poziomu komputera. Z jego pomocą możesz między innymi przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami mobilnymi, a komputerem. Ponadto, program umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z telefonu, czy wykonywać zrzuty ekranu z telefonu zaledwie jednym kliknięciem. Aplikacja pozwala również wyświetlać ekran telefonu na monitorze. Biorąc pod uwagę szybkość działania aplikacji, jest to zdecydowanie najlepszy sposób na przeniesienie kontaktów z iPhone do Samsung Galaxy S6. Poniżej znajduje się instrukcja obsługi krok po kroku.

  • Pobierz Apowersoft Phone Manager i zainstaluj program na swoim komputerze.
  • Pobierz

  • Uruchom program. Podłącz swój iPhone do komputera przez kabel USB. Wybierz opcję “Zaufaj”, kiedy pojawi się zapytanie. Przejdź do “Kontakty”. Wybierz kontakty które chcesz przenieść, a następniej wybierz “Eksportuj”. Po ukończeniu procesu możesz odłączyć telefon.
  • Uruchom Galaxy S6. Otwórz “Ustawienia > Opcje Developera”. Zaznacz “debugowanie USB”. Podepnij Galaxy S6. Pamiętaj o wciśnięciu “OK”, aby zezwolić na debugowanie USB. Po połączeniu telefonu, wejdź w “Kontakty”. Kliknij “Importuj”. Poczekaj na zakończenie procesu i odłącz telefon.

eksportuj kontakty

Wskazówka: Dostępne są trzy rodzaje formatu plików: *.vcf, *.xls, *.xml. Możesz wybrać format odpowiedni dla swoich potrzeb.

Ten niezwykle przydatny program jest w całości kompatybilny z systemami zarówno iOS, jak i Android. Dzięki temu, kopiowanie kontaktów z iPhone na Samsung Galaxy S6 staje się wyjątkowo proste. W przeciągu paru minut możesz przenieść setki, a nawet tysiące kontaktów z listy na nowe urządzenie.

2

Metoda Druga: Phone Transfer

Phone Transfer to dedykowana aplikacja służąca do przenoszenia plików pomiędzy telefonami. Użytkownicy mogą kopiować dowolne rodzaje danych, jak np. muzyka, filmy, zdjęcia, kontakty, wiadomości SMS, i inne. Program obsługuje ponad 2000 różnych modeli telefonów, włącznie z telefonami Samsung, Apple, HTC, Motorola, LG, itd. Wykonując import kontaktów z iphone do Samsung Galaxy S6 w programie możesz uzyskać pełne dane kontaktowe, jak np. numer telefonu, adres email, tytuł zawodowy, adres, data urodzin, nazwa firmy, itp.

phone transfer

Obsługa programu jest całkiem prosta. Wystarczy pobrać aplikację i uruchomić ją na komputerze, a następnie podłączyć pożądane urządzenia mobilne do komputera, wybrać odpowiednie kontakty z listy i kliknąć przycisk “Kopiuj”. Zanim się spostrzeżesz wszystkie twoje kontakty zostaną już nagrane na twoim Galaxy S6.

3

Metoda Trzecia: Email

Poczta elektroniczna jest niezwykle rozpowszechniona wśród użytkowników Internetu, zwłaszcza do zastosowań biznesowych. Jeśli chcesz przenieść zaledwie kilka kontaktów, to możesz bez problemu zrobić to poprzez email. Aby skorzystać z tej metody będziesz potrzebował klienta Gmail lub inną aplikację obsługującą email na telefonie. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

  • Uruchom swój iPhone. Kliknij kontakt, który chcesz skopiować. Wybierz opcję “Wyślij Kontakt” poniżej danych kontaktu. Wybierz ikonę “Poczta”.
  • Wpisz adres email i wyślij.
  • Uruchom Samsung Galaxy S6. Otwórz aplikację poczty. Wybierz wiadomość w swojej skrzynce. Kliknij plik w załączniku. Wybierz “Utwórz Nowy Kontakt”.

wyślij kontakt

Wady: Niestety, ta metoda wiąże sie z wieloma ograniczeniami:

  • Ograniczona ilość przesyłanych kontaktów.
  • Dostępny jedynie format *.vcf.
  • Wymagane połączenie z siecią.

Podsumowując, pierwsze dwie z proponowanych metod są szczególnie polecane jeśli chodzi o kopiowanie kontaktów z iPhone na Samsung Galaxy S6.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 19 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oAndroid, Phone Manager, Porady iOS.Ostatnia aktualizacja 29-11-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry