Jak najskuteczniej przywrócić muzykę z iPhone’a
Komentarz

Jak najskuteczniej przywrócić muzykę z iPhone’a

Ostatnia aktualizacja 15-03-2019 przez

W pewnym momencie każdemu z nas zdarzy się ustracić muzykę na iPhone z jednego z wymienionych poniżej powodów.

 • Przypadkowe usunięcie muzyki, które całkowicie opróżnia bibliotekę utworów na iPhone.
 • Aktualizacja lub zmiana telefonu, która skutkować może utratą naszych ulubionych utworów.
 • Uszkodzenie lub zgubienie teleonu zazwyczaj skutkuje bezpowrotną utratą nagranych na iPhone danych, włącznie z naszą ulubioną muzyką.

Jako że opisanych powyżej przypadków nie da się zazwyczaj przewidzieć lub uniknąć, wielu z nas szuka skutecznego sposobu, aby przywrócić utracone utwory z iPhone.

Jak manualnie przywrócić całą muzykę na iPhone?

Jeśli zdarzyło ci się przypadkiem usunąć całą muzykę na iPhone, możesz skorzystać z manualnej procedury przywracania piosenek na iPhone.

 1. Zainstaluj iTunes na komputerze, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Uruchom aplikację i wykasuj wszelkie dostępne dane oprócz plików w folderze Muzyka na iTunes. W ten sposób możesz zachować wszystkie utwory na iPhone nawet bez uprzedniej kopii zapasowej w iTunes.
 2. Podłącz iPhone do komputera i wykonaj synchronizację, ale nie kasuj żadnych danych. Uruchom zdalny dostęp do iPhone’a z poziomu komputera. Możesz teraz wyświetlić wszystkie ukryte pliki i foldery na urządzeniu.
 3. Uruchom iTunes i przejdź do kopii zapasowej muzyki. Możesz teraz spokojnie zgrać wszystkie pliki na swój iPhone.

Powyższa metoda jest jednym z najłatwiejszych rozwiązań pozwalających odzyskać utwory z iPhone. Jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Apple.

Senuti

Senuti to kolejna aplikacja, która jest w stanie przywrócić utracone utwory z iPhone. Zapoznaj się z krótką instrukcją obsługi poniżej.

 1. Upewnij się, że twoje urządzenie nie jest automatycznie synchronizowane z iTunes. W ten sposób unikniesz automatycznej akutalizacji zawartości telefonu i programu, co pozwoli ci uniknąć bezpowrotnego skasowania twojej muzyki.
 2. Uruchom Senuti bez synchronizacji z iTunes. Ukryj piosenki wyświetlane obecnie w iTunes i przełącz widok na utwory bez kopii zapasowej.
 3. Możesz teraz skopiować piosenki z iTunes na swój iPhone i przywrócić przypadkowo usunięte pliki.

Senuti pozwala także automatycznie tworzyć kopie zapasowe danych na iTunes, co pozwoli ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości. Korzystając z programu możesz w łatwy sposób przywrócić muzykę z iPhone’a. Aplikacja jest stosunkowo szybka i wydajna i doskonale spełnia rolę programu do odzyskiwania muzyki z iPhone.

Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone

Jeśli zdarzyło ci się utracić dane na iPhone z któregoś z wymienionych wcześniej powodów, program do Odzyskiwanie Danych z iPhone bez wątpienia rozwiąże twój problem. Jest to prawdopodobnie najwydajniejszy i skuteczny program pozwalający odzyskać utwory z iPhone, jak również wiele innych rodzajów plików.

Pobierz

Program dostępny jest za darmo w wersji testowej I pozwoli ci bezpośrednio przywrócić całą muzykę na iPhone. W przypadku problemów natury technicznej, utracone pliki nie są bezpowrotnie kasowane. Dlatego też, program pozwoli ci odzyskać je szybko i efektywnie.

Aplikacja pozwoli ci odzyskać utwory z iPhone za pośrednictwem iTunes, a nawet iCloud. Jeśli stosujesz kopie zapasowe na iTunes, wszystkie twoje pliki zostaną natychmiastowo przywrócone z zabezpieczonej uprzednio wersji.

przywrócić utracone utwory z iPhone

Podsumowując, w porównaniu do programu Senuti i manualnej metody przywracania muzyki, aplikacja do Odzyskiwanie Danych z iPhone wydaje się być najskuteczniejszą metodą pozwalającą odzyskać usuniętą muzykę z iPhone. Ponadto, program posiada również sporo innych przydatnych funkcji, których skuteczność wykracza poza przywracanie muzyki.

 • Aplikacja do Odzyskiwanie Danych z iPhone pozwala także odzyskać dane na urządzeniach iPad, czy też iPod.
 • Przed całkowitym przywróceniem przypadkowo usuniętych danych, program pozwoli ci wykonać podgląd poszczególnych plików.
Ocena:4.5 /5(w oparciu o 24 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oKopia zapasowa iOS, Odzyskiwania Danych, Porady iPhone.Ostatnia aktualizacja 15-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry