Jak Przesłać Film do iPhone
Komentarz

Jak Przesłać Film do iPhone

Ostatnia aktualizacja 15-03-2019 przez

Niejednokrotnie wielu z nas szuka sposobu na skuteczne zabicie czasu w trakcie podróży, czy po prostu z nudów. Oglądanie filmów na iPhone staje się coraz popularniejszą metodą na szybką rozrywkę. Aby móc cieszyć się jeszcze większą ilością filmów na iPhone w wolnym czasie, warto zastanowić się nad pytaniem jak skopiować wideo z komputera na iPhone. Na pierwszy rzut oka nie jest to zbyt oczywiste. Na szczęście niniejszy artykuł wskazuje kilka dobrych sposobów jak się wgrywa filmy z komputera na iPhona.

Doskonałe Sposoby na Pobieranie i Przesyłanie Filmów z Komputera na iPhone

Wiele serwisów z filmami posiada zabezpieczenia uniemożliwiające pobieranie filmów bezpośrednio ze strony, co znacznie utrudnia dostęp do niektórych pozycji. Kolejnym częstym problemem jest to jak się wgrywa filmy z komputera na iPhona po ich pobraniu. Zapoznaj się z poradnikiem poniżej, aby dowiedzieć się jak skopiować filmy z komputera do iPhone.

Krok 1: Pobierz filmy z Internetu na Komputer

Krok 2: Przesyłanie filmów z komputera do iPhone

Krok 1: Pobierz filmy z Internetu na Komputer

Istnieją dwa łatwe sposoby na pobieranie filmów z sieci na dysk komputera. Niezależnie od tego którą z metod wybierzesz, będziesz mógł z łatwością pobrać filmy z Internetu.

1

Pobierz filmy na komputer ze sklepu iTunes

Uruchom iTunes na komputerze i przejdź do “Sklepu” w lewym górnym rogu interfejsu iTunes. Następnie kliknij “Filmy”, a później przycisk “Wszystkie Filmy” w polu “Kategorie”, aby wyszukać wybrane filmy z bazy. Kilknij szary przycisk “Kup Film” obok wybranej pozycji. Po kliknięciu przycisku “Kup Film” pojawi się okienko potwierdzenia. Po uregulowaniu należności kartą kredytową film zostanie pobrany, a następnie będziesz mógł przesłać film z komputera do iPhone.

kupować filmy

Należy wspomnieć, że większość filmów w sklepie iTunes kosztuje całkiem sporo, a zaledwie kilka starych filmów dostępnych jest do pobrania za darmo. Niektórzy użytkownicy mogą być zainteresowani możliwością pobierania filmów bez opłat, aby móc cieszyć się nowymi pozycjami w oszczędny sposób. Jeśli również należysz do tej kategorii to zapoznaj się z rozwiązaniem opisanym poniżej.

2

Pobierz filmy na komputer z programem Apowersoft Video Download Capture

Apowersoft Video Download Capture to oszczędne rozwiązanie umożliwiające bezpłatne pobieranie filmów z milionów stron. Ten niezwykle przydatny program do pobierania wideo pozwala automatycznie pobierać i zapisywać pliki wideo, filmy i inne pliki multimedialne na dysku komputera. Zapoznaj się z krótką instrukcją poniżej, aby dowiedzieć się jak pobierać filmy i jak się wgrywa filmy z komputera na iPhona po ich pobraniu.

Po zainstalowaniu narzędzia na komputerze przejdź do głównego interfejsu aplikacji, wklej adres URL filmu, który chcesz pobrać, a następnie kliknij przycisk “Dodaj do Pobrania”. Na ekranie pojawi się okienko umożliwiające wybór formatu zapisu pliku. Na koniec wystarczy wybrać filmy, które chcesz zapisać, a następnie kliknąć “Pobierz”.

pobierz filmy na komputer

Program Video Download Capture oferuje dodatkowe funkcje konwersji plików, umożliwiając konwersję dowolnych plików wideo do formatu MP4, AVI, MKV, WMV, i innych popularnych formatów. Ponadto, program umożliwia również zarządzanie pobranymi plikami wideo. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą oszczędzić sporo czasu kategoryzując pobierane pliki w specjalnie wskazanych folderach.

Krok 2: Przesyłanie filmów z komputera do iPhone

Po ukończeniu pobierania filmów z Internetu możesz wygodnie skopiować pobrane pliki na iPhone. Poniżej opisane zostały dwa skuteczne sposoby.

1

Dowiedz się jak skopiować filmy z komputera do iPhone z programem Apowersoft Phone Manager

Program Apowersoft Phone Manager to zaawansowana aplikacja do zarządzania telefonami iOS i Android, która zjednała sobie już tysiące użytkowników dzięki prostocie obsługi i zaawansowanym funkcjom zarządzania zawartością telefonu. Z pomocą tego programu możesz przesyłać filmy, muzykę, zdjęcia, notatki, kontakty, i wiele innych plików z komputera na dowolne smartphony iOS lub Android. Aby dowiedzieć się, jak skopiować wideo z komputera na iPhone, wykonaj opisane poniżej czynności.

 • Pobierz i zainstaluj Apowersoft Phone Manager na komputerze.
 • Pobierz

 • Uruchom aplikację i podłącz iPhone do komputera przez USB.
 • Po podłączeniu, kliknij zakładkę “Filmy” w głównym interfejsie programu. Kliknij przycisk “Importuj”, aby przesłać filmy z komputera do iPhone.
 • importuj filmy

  Program pozwala przesyłać filmy w różnych formatach, jak np. mp4, Mov, m4v. Wystarczy zaledwie kilka kroków, aby móc cieszyć się pobranymi filmami na iPhone. Co więcej, program ten spełnia również rolę kompleksowego menedżera telefonu i umożliwia zarządzanie, wyświetlanie, przywracanie, tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze.

  2

  Dowiedz się, jak skopiować filmy z komputera do iPhone przez iTunes

  • Uruchom iTunes na komputerze, kliknij menu “Plik”, a następnie “Dodaj Plik do Biblioteki” lub “Dodaj Folder do Biblioteki”.
  • Wybierz jeden lub kilka filmów, a następnie kliknij “Otwórz”, a iTunes zsynchronizuje filmy z komputera.
  • Podłącz iPhone do komputera przez USB. Wybierz swój telefon w panelu nawigacyjnym po lewej stronie ekranu “Urządzenia” i przejdź do zakładki “Filmy”. Zaznacz pola przy “Synchronizuj Filmy” i “Automatycznie dodaj wszystkie filmy”, a następnie kliknij “Zastosuj”. Twoje filmy zostaną przeniesione na iPhone.

  synchronizuj filmy

  Wada: Korzystanie z iTunes do przesyłania filmów na iPhone jest jedynie rozwiązaniem zastępczym ponieważ ten sposób wymaga znacznie więcej czynności niż poprzedni.

  Istnieje wiele metod wskazujących jak przesłać wideo z komputera na iPhone. Jeśli jednak szukasz najefektywniejszego i całkowicie niezawodnego sposobu, to warto skorzystać z dedykowanego oprogramowania, Apowersoft Phone Manager.

  Ocena:4.3 /5(w oparciu o 36 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPhone Manager, Porady iOS, Transfer iOS.Ostatnia aktualizacja 15-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry