Jak Usunąć Dzwonki z iPhone?
Komentarz

Jak Usunąć Dzwonki z iPhone?

Ostatnia aktualizacja 15-03-2019 przez

Poza listą wbudowanych dzwonków iPhone, użytkownicy iPhone’ów mogą swobodnie stworzyć własną listę dzwonków z iTunes lub innych źródeł. Po dodaniu dzwonków, można je łatwo ustawić w telefonie. Niestety, iPhone nie posiada wbudowanej funkcji pozwalającej usunąć dodane dzwonki. Na szczęście, z pomocą przyjść nam mogą profesjonalne programy do zarządzania telefonem. Jeśli zatem zastanawiasz się jak usunąć dzwonek z iPhone, to w dalszej części artykułu znajdziesz parę doskonałych rekomendacji.

Wskazówka: Domyślne, wbudowane dzwonki na iPhone nie są wyświetlane w iTunes i nie można ich usunąć. Wyłącznie dodane przez użytkownika dzwonki mogą zostać usunięte.

Dwa sposoby pozwalające usunąć dzwonki z iPhone

Usuwanie dzwonków z iTunes

iTunes to podstawowe narzędzie służące użytkownikom iPhone’ów do zarządzania zawartością urządzeń Apple. Program pomoże ci m.in. usunąć dzwonek z iPhone, gdy chcesz zwolnić trochę miejsca. Oto krótka instrukcja, jak to zrobić.

  • Uruchom iTunes i podłącz iPhone do komputera. Twój iPhone zostanie automatycznie połączony z iTunes.
  • Kliknij ikonę dzwonka, co wyświetli listę dzwonków nagranych w telefonie. Prawym przyciskiem myszy kliknij dzwonki, które chcesz usunąć. Wybierz opcję „Usuń”.
  • Zatwierdź swój wybór kilkając przycisk “Usuń Dzwonek” w oknie potwierdzenia.

usuń niepotrzebne z iPhone dzwonek

Wady: Po wykonaniu wskazanych czynności będziesz mógł usunąć dzwonek z iPhone. Należy jednak wspomnieć, że tym sposobem usunięta zostanie zarówno kopia dzwonka z iTunes, jak i na komputerze. Niestety, niemożliwe jest zachowanie pojedynczej kopii dzwonka. Jeśli chcesz usunąć wyłącznie kopię dzwonka z telefonu, aby zwolnić trochę miejsca, sięgnij po dedykowany, profesjonalny program:

Jak usunąć dzwonki z iPhone bez iTunes

Kolejnym doskonałym rozwiązaniem pozwalającym usunąć dzwonki z iPhone jest program Apowersoft Phone Manager. Narzędzie to umożliwia użytkownikom urządzeń Apple kompleksowe zarządzanie plikami w wyjątkowo przystępny sposób i nie wymaga wiedzy technicznej. Ponadto, program pozwala jednocześnie usunąć wszystkie niechciane dzwonki z telefonu.

1

Pobierz i uruchom aplikację

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji klikając przycisk poniżej. Uruchom aplikację po zakończeniu pobierania.

Pobierz

2

Podłącz iPhone do komputera

Po uruchomieniu programu, podłącz iPhone do komputera za pomocą kabla USB. Należy wspomnieć, że program automatycznie wykryje podłączony iPhone. Podstawowe informacje dotyczące urządzenia zostaną wyświetlone w głównym interfejsie programu.

3

Usuń dzwonek

Przejdź do zakładki “Muzyka”. W lewej części menu widoczna będzie zakładka “Dzwonek”. Po jej kliknięciu wyświetlone zostaną wszystkie dzwonki na twoim iPhone. Możesz zaznaczyć wszystkie lub część dzwonków do usunięcia, a następnie kliknąć przycisk „Usuń”.

kasować dzwonki z iPhone bez iTunes

Oprócz możliwości usuwania dzwonków, możesz także bezpośrednio importować i eksportować dzwonki z poziomu programu. Wystarczy kilknąć odpowiedni przycisk w menu. Dodatkowo, program umożliwia także zarządzanie wszelkimi innymi rodzajami plików, jak np. zdjęcia, filmy, aplikacje, wiadomości, a nawet listy kontaków. Wszystkie z tych opcji dostępne są pod opowiednimi zakładkami w menu programu.

Przedstawione w artykule sposoby pozwalają usunąć dzwonek z iPhone. Obie metody są porównywalnie skuteczne, ale zastosowanie programu Apowersoft Phone Manager jest naszym zdaniem bardziej przystępne i oferuje dostęp do wielu innych przydatnych funkcji. Warto wypróbować aplikację i przekonać się, dlaczego tysiące użytkowników iPhone regularnie korzysta z aplikacji w celu zarządzania zawartością i ustawieniami swoich urządzeń mobilnych.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 23 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPhone Manager, Porady iPhone, Przeniesienie iPhone'a na PC.Ostatnia aktualizacja 15-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry