Jak przenieść muzykę z iPada na komputer
Komentarz

Jak przenieść muzykę z iPada na komputer

Ostatnia aktualizacja 01-02-2018 przez

Spośród wielu produktów Apple, iPad odgrywa prawdopodobnie najważniejszą rolę w codziennym życiu posiadaczy. Pozwala nam on cieszyć się muzyką, oglądać filmy, wysyłać sms-y, emaile i wiele innych. Przyjazny interfejs użytkownika i wysokiej jakości dźwięk sprawiają, że wielu z nas coraz chętniej sięga po iPady. Należy jednak pamiętać, że urządzenie ma ograniczoną pojemność, która może zostać szybko zapełniona wraz z rozrastaniem się naszej kolekcji muzyki i filmów. Aby zwolnić miejsce na urządzeniu, warto od czasu do czasu skopiować muzykę z iPada do komputera i stworzyć kopię zapasową. Poniżej opisujemy jak możesz to łatwo zrobić.

Łatwy Sposób Pozwalający Przenieść Muzykę z iPada na Komputer

1. Popularne, choć ograniczone rozwiązanie

2. Wydajny i kompleksowy program

iTunes – przenieś zakupioną muzykę z iPada na komputer

Z pomocą iTunes można łatwo nagrywać muzykę na iPada, ale znacznie przenieść ją z iPada na komputer. iTunes wymaga identyfikacji komputera przed umożliwieniem eksportowania plików, a całość tego procesu jest zasadniczo dość skomplikowana. Warto pamiętac, że iTunes pozwala jedynie przenosić zakupione przez użytkowników piosenki z iPada na komputer. Aby to zrobić, uruchom iTunes i podłącz iPad do komputera za pomocą kabla USB. Kliknij “Plik” > “Urządzenia” i odszukaj opcję “Prześlij zakupione z iPada”. Dzięki temu możesz przesłać utwory z biblioteki iTunes na swój komputer.

przesyłać muzyki na pc zakupiono

Wady: Niestety, metoda ta działa wyłącznie dla muzyki zakupionej ze sklepu iTunes. Użytkownik musi również dokonać autoryzacji Apple ID przy kupowaniu piosenek na iPadzie. Utwory kupione przy użyciu innego ID wymagają autoryzacji osobnym kontem. Jeśli opcja ta wydaje ci się skomplikowana i niezadowalająca, to opisywany poniżej wielofunkcyjny program będzie dla ciebie doskonały.

Apowersoft Phone Manager – Przenoszenie muzyki z iPada na komputer

Apowersoft Phone Manager jest jednym z najpopularniejszych programów do zarządzania urządzeniami mobilnymi na rynku. Jedną z niezwykle przydatnych funkcji menedżera telefonu jest możliwość przenoszenia danych, dzięki której możesz z łatwością skopiować muzykę z iPada na komputer. Ponadto, program umożliwia swobodne przenoszenie plików, tworzenie kopii zapasowych, a także zarządzanie, wyświetlanie i przywracanie danych na urządzeniach mobilnych. Wśród obsługiwanych rodzajów plików znaleźć można muzykę, filmy, dzwonki, zdjęcia, wiadomości tekstowe, list kontaktów, aplikacje, zakładki, historię połączeń i tła ekranu. Zapoznaj się z krótką instrukcją poniżej, aby dowiedzieć się jak przenieść muzykę z iPada na komputer.

1

Pobierz program kilkając link poniżej i zainstaluj go na komputerze z systemem Windows.

Pobierz

2

Podłącz iPad do komputera za pomocą kabla USB. Kliknij “Zaufane”, gdy na ekranie urządzenia wyświetli się powiadomienie.

3

Przejdź do katalogu “Muzyka”, gdzie znajdują się wszystkie utwory na iPadzie. Wybierz piosenki, które chcesz przenieść i kliknij przycisk “Eksportuj”. Kopiowanie muzyki z iPada na komputer rozpocznie się natychmiast.

przesyłać muzykę do komputera

4

Po przesłaniu plików, kliknij przycisk “Odłącz”, aby odłączyć iPad od komputera.

Oprócz funkcji przesyłania plików, program umożliwia także usuwanie muzyki z iPada na stałe, co pozwala zwolnić potrzebne miejsce na nowe utwory. Aby spersonalizować bibliotekę muzyki na iPad, warto skorzystać z funkcji “Dzwonek” w aplikacji, która umozliwia ustawienie dowolnej piosenki jako dzwonek telefonu. Poza tym, dostępna jest też opcja “Nowa grupa”, dzięki której możesz importować muzykę do wskazanego folderu. Program jest całkowicie kompatybilny z systemami iOS i Android, co sprawia, że można z jego pomocą przenosic dane między tego typu urządzeniami.

zarządzanie muzyką na iPhone

Podsumowując, jeśli kupiłeś piosenki na iTunes i szukasz metody pozwalającej skopiować muzykę z iPada do komputera, to warto skorzystać z wbudowanej na iTunes opcji. Jeśli jednak chcesz przenieść na komputer muzykę z innych źródeł, to program Apowersoft Phone Manager pozwoli ci rozwiązać ten problem.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 30 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPhone Manager, Porady iOS.Ostatnia aktualizacja 01-02-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry