Apowersoft wydał Rejestrator iPhone/iPad
Komentarz

Apowersoft wydał Rejestrator iPhone/iPad

Ostatnia aktualizacja 20-03-2019 przez

Dnia 29 stycznia 2016, Apowersoft ogłosił wydanie programu Rejestrator iPhone/iPad Apowersoft w wersji 1.0, który wprowadza wiele nowych możliwości dla użytkowników iOS. Obecnie, najnowszą wersją programu jest V1.0.8, w której to znacznie poprawiono wydajność projekcji i przechwytywania ekranu. Ta rozbudowana aplikacja powstała specjalnie z myślą o zapewnieniu użytkownikom iPhone/iPad projekcji ekranu urządzeń na komputerze. W ten sposób, mogą oni przechwytywać zawartość ekranu, w tym również gier oraz obrazów. Program idealnie nadaje sie do tworzenia prezentacji, nagrywania filmików z gier, rozmów na czacie wideo, itp. Aby dowiedzieć się więcej o niezwykłych funkcjach programu, zajrzyj do dalszej części artykułu.

Pobierz

Najważniejsze funkcje Rejestrator iPhone/iPad Apowersoft

Bezprzewodowe podłączanie iPhone/iPad do komputera

Możesz niezwykle łatwo polączyć swoje urządzenia iOS z komputerem Windows/Mac w celu wykonania projekcji ekranu, bez konieczności łamania zabezpieczeń (jailbreak), czy używania jakichkolwiek kabli. W tym celu wystarczy tylko podłączyć komputer i urządzenie Apple do tej samej sieci, a następnie włączyć funkcję odzwierciedlania w panelu sterowania “AirPlay”. Wszelkie treści na ekranie, takie jak gry, streamy na żywo, dokumenty, klipy wideo, czy muzyka zostaną zsynchronizowane z komputerem w czasie rzeczywistym.

podłączanie iPhone/iPad do komputera

Streamowanie na komputerze dowolnych czynności na ekranie z dźwiękiem

W przeciwieństwie do innych menedżerów telefonu, które wyświetlają tylko ekran telefonu na komputerze bez dźwięku, Rejestrator iPhone/iPad umożliwia streamowanie zawartości ekranu telefonu wraz z dźwiękiem w wysokiej jakości. Jest to szczególnie przydatne do gier, prowadzenia rozmów wideo, czy oglądania filmów. Dźwięk z urządzeń Apple jest w pełni zsynchronizowany na komputerze.

streamowanie ekranie z dźwiękiem

Przydatne ustawienia wyświetlania i przechwytywania

Aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom użytkowników w zakresie wyświetlania i przechwytywania ekranu, Rejestrator iPhone/iPad Apowersoft dostarcza możliwości konfiguracji wielu różnych ustawień. Użytkownicy mogą wybrać pożądaną jakość wyświetlania (720P lub 1080P), katalog zapisu, format pliku (MP4, WMV, AVI, FLV, GIF i inne), jakość ścieżki wideo i wiele innych. Co ważne, aplikacja pozwala także wybrać różne źródła sygnału audio przy nagrywaniu ekranu iOS – w ten sposób możesz nagrywać dźwięk systemowy, sygnał z mikrofonu lub obydwa źródła naraz, w zależności od swoich potrzeb.

ustawienia

Łatwe nagrywanie ekranu iOS

Polityka Apple dotycząca aplikacji do przechwytywania ekranu jest tak surowa, że nieraz znikają one ze sklepu App Store tuż po ich opublikowaniu. W przypadku tej aplikacji, możesz dokonać najpierw projekcji ekranu na komputerze, a następnie utworzyć nagranie. Przed rozpoczęciem nagrywania, możesz także ustawić źródło dźwięku do nagrywania. Niezależnie od tego, czy chcesz nagrać rozmowę wideo, czy pokazowy filmik z ulubionej gry wraz z muzyką i własnym komentarzem, aplikacja pozwoli ci zrobić to wszystko i więcej w łatwy sposób.

Łatwe nagrywanie ekranu iOS

Natychmiastowe zrzuty ekranu w HD

Oprócz projekcji ekranu, program umożliwia także tworzenie zrzutów ekranu iPhone/iPad zaledwie jednym kliknięciem. Po przechwyceniu obrazu, zostanie on domyślnie zapisany w formacie PNG. Utworzone zrzuty ekranu znajdziesz bez trudu w wybranym przez siebie katalogu zapisu. Możesz też natychmiastowo udostępnić je znajomym lub zapisać na dysku lokalnym do późniejszego wykorzystania.

natychmiastowe zrzuty ekranu

Rejestrator iPhone/iPad Apowersoft to kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie wyświetlania ekranu iOS na komputerze do prezentacji oraz udostępniania najróżniejszych treści. Co wiecej, program doskonale nadaje się też dla użytkowników, którzy chcieliby nagrywać i tworzyć zrzuty ekranu urządzeń Apple w celu tworzenia filmików instruktażowych, czy przechowywania ważnych danych. Aby wypróbować program, wystarczy pobrać go poniżej.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 12 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oRejestrator iOS, Transfer z komputera na iPhone'a.Ostatnia aktualizacja 20-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry