Jak pobrać muzykę na iPhone w łatwy sposób?
Komentarz

Jak pobrać muzykę na iPhone w łatwy sposób?

Ostatnia aktualizacja 19-03-2019 przez

Technologia smartfonów została znacznie rozbudowana od czasu ich pierwszego zaistnienia na rynku. Nowe funkcje są nieustannie rozwijane w celu zaspokojenia i potrzeb użytkowników. Jeśli chodzi o smartfony, to największą popularnością na rynku cieszą się urządzenia iOS, takie jak iPhone. Oprócz podstawowych funkcji wykonywania połączeń głosowych i wysyłania wiadomości, urządzenia te wyposażone są w szereg zaawansowanych komputerowych funkcji dla potrzeb biznesowych i rozrywki. Jedną z przyjemniejszych funkcji urządzeń iPhone jest możliwość słuchania piosenek MP3. Użytkownicy bardzo cenią sobie możliwość słuchania MP3 na iPhone ze względu na wysoką jakość dźwięku i przenośny rozmiar pliku. W ten sposób, posiadacze smartfonów mogą odsłuchiwać ulubione kawałki w dowolnym miejscu i czasie. Pomimo tego, że utwory MP3 kupić można za pośrednictwem sklepu iTunes i innych podobnych serwisów, to jest to niejednokrotnie dość kosztowne rozwiązanie. Z tego powodu, wiele osób stara się znaleźć darmowe sposoby na pobieranie muzyki na iPhone.

Zaawansowany sposób na ściąganie muzyki na iPhone

Streaming Audio Recorder to kompleksowy program zawiera wiele przydatnych funkcji. Z jego pomocą możesz zapewnić sobie stały dostęp do ulubionej muzyki.

Pobierz

Aplikacja dostępna jest w darmowej wersji testowej, która umożliwia pobieranie MP3 na iPhone całkowicie za darmo. Jedną z największych zalet programu jest możliwość pobierania wielu utworów naraz, jak również funkcja dodawania ich na iTunes jednym kliknięciem. Ponadto, program umożliwia także nagrywanie ścieżki dźwiękowej ze streamów internetowych, czy dźwięku systemowego z komputera. Jeśli chcesz przekonwertować plik dźwiękowy do innego formatu, to warto skorzystać z wbudowanego w programie konwertera. Oto krótka instrukcja pokazująca jak pobierać muzykę na iPhone z programem:

 1. Zainstaluj program i uruchom go.
 2. Kliknij zakładkę “Szukaj” w interfejsie program Streaming Audio Recorder.
 3. Wpisz tytuł utworu w polu wyszukiwania i kliknij ikonkę szukania.
 4. Na liście rezultatów kliknij przycisk “Pobierz” przy tytule pożądanej piosenki. Alternatywnie, możesz też zaznaczyć odpowiednie pola na liście utworów i wybrać opcję „Dodaj do pobierania”.

  muzyka dla iPhone pobierz

 5. Po ukończeniu pobierania, kliknij “Pobrane” w lewym panelu, a następnie odszukaj pobrane utwory w zakładce “Ukończone”. Kliknij wybrane utwory prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Dodaj do iTunes”.
 6. Podłącz swój iPhone do komputera i prześlij muzykę z iTunes w normalny sposób. Pobrane piosenki zostaną zsynchronizowane w bibliotece iTunes na twoim iPhone.

dodać utwory do iTunes

Jak pobrać muzykę na iPhone za darmo

Jeśli chcesz pobrać pliki MP3 na iPhone, to warto sięgnąć po jedną z wymienionych poniżej metod. Zapoznaj się z podanymi sposobami na pobieranie muzyki na iPhone i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Darmowy wideo na MP3 Apowersoft to aplikacja przeglądarkowa, która umożliwia wyszukiwanie, odtwarzanie i pobieranie utworów MP3. Usługa dostępna jest całkowicie za darmo i jest wyjątkowo prosta w obsłudze. Jeśli zależy ci zatem na darmowym programie z przyjaznym interfejsem użytkownika to jest to rozwiązanie dla ciebie. Dostępne są dwa sposoby na pobieranie MP3 na iPhone. Po pierwsze, możesz pobrać pożądane utwory, przenieść je na iTunes, a następnie przesłać kawałki na swój iPhone. Jeśli nie wiesz do końca, jak to zrobić, to poniżej zamieściliśmy krótki opis.

Etap 1: Wyszukiwanie i Pobieranie

 1. Otwórz Darmowy wideo na MP3 Apowersoft i wpisz hasło wyszukiwania utworu, który chcesz pobrać. Możesz wpisać tytuł piosenki lub nazwę wykonawcy, by wyświetlić listę powiązanych piosenek.
 2. Kliknij przycisk “Szukaj”, by wyświetlić listę utworów.
 3. Sprawdź listę wyników wyszukiwania, a następnie kliknij przycisk “Pobierz” przy utworze, który chcesz ściągnąć.
 4. Wybierz format zapisu i folder, w którym chcesz zapisać pobrany utwór.
 5. Zaczekaj na pobranie twojego pliku.

przekonwertować mp3 na iPhone

Etap 2: Przenoszenie MP3 na iPhone

 1. Uruchom iTunes na komputerze.
 2. Kliknij “Plik” w oknie iTunes, wybierz “Dodaj plik do biblioteki” i wybierz pliki MP3, które przed chwilą pobrałeś.
 3. Podłącz swój iPhone do komputera za pomocą kabla USB, a utwory MP3 zostaną zsynchronizowane i przeniesione do biblioteki iPhone.

przesyłać muzykę do iPhone

Ściąganie muzyki na iPhone z użyciem tej metody posiada jednak pewne wady. Wymaga ono użycia aż dwóch narzędzi i sporej ilości czynności, co wiąże się z dość dużym nakładem czasu i pracy.

Porównanie i podsumowanie

To już wszystko, jeśli chodzi o pobieranie MP3 na iPhone. Jeśli rozglądasz się za użyteczną aplikacją onlina, która umożliwia bezpośrednie pobieranie muzyki na iPhone, to warto skorzystać z programu Darmowy wideo na MP3 Apowersoft. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z koniecznością ręcznego przenoszenia muzyki na iTunes, co może nastręczać pewnych trudności. Jeśli natomiast nie zniechęca cię konieczność pobrania i instalacji programu, a chcesz skorzystać z szerszego zakresu funkcji, to warto wybrać program Streaming Audio Recorder.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 88 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oEdytuj dźwięk, Porady iPhone, Rejestrator Dźwięku.Ostatnia aktualizacja 19-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry