Najlepsze aplikacje do nagrywania głosu na iPhone
Komentarz

Najlepsze aplikacje do nagrywania głosu na iPhone

Ostatnia aktualizacja 19-03-2019 przez

Podejście do nagrywania głosu zmieniało się przez ostatnie lata wraz z rozwojem technologii. Telefony iPhone to zdumiewająco zaawansowane urządzenia, które doskonale sprawdzają się do nagrywania głosu pomimo ich niewielkich rozmiarów. Korzystając z iPhone’a możesz nagrywać własny głos nawet w najbardziej profesjonalny sposób i z zachowaniem wysokiej jakości. W ten sposób, uczniowie mogą skutecznie nagrywać wykłady i zajęcia, zaś osoby z zacięciem pisarskim mogą nagrywać krótkie notatki przy nagłych przypływach inspiracji. Tak szeroki zakres funkcji tych urządzeń skłania wielu użytkowników do sięgnięcia po najlepszy na rynku i darmowy dyktafon dla iPhone.

Jeśli szukasz najlepszych sposobów na tworzenie nagrań głosowych na iPhone 6s (a także 6s plus, 6, 6 Plus), to na pewno natrafisz zarówno na płatne, jak i darmowe aplikacje. Aby ułatwić ci podjęcie ostatecznego wyboru, postanowiliśmy zaprezentować listę 6 najlepszych aplikacji umożliwiających nagrywanie dźwięku na iPhone.

6 Najlepszych narzędzi umożliwiających nagrywanie dźwięku na iPhone

  1. Voice Memos
  2. iTalk Recorder
  3. Voice Recorder Pro
  4. Smart Recorder/transcriber
  5. Recorder
  6. QuickVoice2TEXT Email

1. Voice Memos

Ta wbudowana aplikacja dostarczana przez firmę Apple stanowi najłatwiejszy sposób na nagrywanie dźwięku na iPhone. Jest całkowicie darmowa, bezpieczna i nie zawiera reklam. Jeśli potrzebujesz solidnej aplikacji do nagrywania rozmów, wykładów, itp. to Voice Memos powinno spełniać twoje wymagania. Aplikacja jest zainstalowana domyślnie na każdym telefonie iPhone, więc nie musisz pobierać żadnych plików. Oprócz nagrywania głosu, umożliwia ona wysyłanie ścieżek audio na dwa sposoby – przez SMS lub email. Mimo iż nie zawiera ona zbyt wielu opcji, to jest całkiem przydatna – zwłaszcza dla początkujących użytkowników.

notatki głosowe

2. iTalk Recorder

iTalk Recorder to darmowy i kompleksowy dyktafon dla iPhone. Zależnie od potrzeb użytkownika, aplikacja umożliwia zapis ścieżki audio w trzech poziomach jakości: Dobrym, Lepszym i Najlepszym. Interfejs programu jest całkiem przejrzysty – wystarczy kliknąć przycisk “Wciśnij, by nagrać”, aby rozpocząć nagrywanie. Ponadto, aplikacja pozwala łatwo udostępniać nagrania przez email, portale społecznościowe, a nawet za pośrednictwem folderu Dropbox. Jeśli chcesz przenieść nagrane ścieżki dźwiękowe na komputer, to możesz to łatwo zrobić za pośrednictwem Wi-Fi.

interfejs iTalk

3. Voice Recorder Pro

Profesjonalny dyktafon umożliwiający nagrywanie dźwięku na iPhone. Obsługa aplikacji jest nieco skomplikowana za sprawą wielu dodatkowych funkcji, jak np. nagrywanie, udostępnianie, przesyłanie i edycja ścieżek audio. W konfiguracji domyślnej, aplikacja umożliwia nagrywanie głosu w formacie AAC i M4A. Dzięki wbudowanej funkcji konwersji, możesz przekonwertować ściezki do formatu MP3, WAV i WMA, by móc odtworzyć je na innych urządzeniach. Oprócz udostępniania nagrań na Facebooku i Twitterze, dostępna jest również funkcja przesyłania nagrań na SoundCloud lub YouTube. Dodatkowo, aplikacja dostarcza również podstawowe funkcje edycji, takie jak przycinanie, dostosowywanie i załączanie nagrań.

średnia Dyktafon

4. Smart Recorder/transcriber

Darmowy rejestrator dźwięki iPhone oferujący bogactwo funkcji przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku. Aplikacja cieszy się dość dużą popularnością z uwagi na jej szybkość i prostotę działania. Program umożliwia nagrywanie ścieżek dowolnego rozmiaru. Po nagraniu głosu, możesz dodać etykietę ID3 do ścieżki, a nawet załączyć obrazy. Ponadto, program zawiera również funkcję przekształcania ścieżek dźwiękowych w dzwonki na telefon. Kolejną ważną funkcją jest możliwość trankrybowania nagrań audio, co ułatwia przechowywanie najważniejszych informacji. Warto też wspomnieć, że aplikacja dostępna jest w wielu wersjach językowych, takich jak francuski, niemiecki, chiński, włoski, hiszpański, itp.

inteligentne transkrypcji

5. Recorder

Przy niewielkiej inwestycji funduszy, ta praktyczna aplikacji stanowi dobry sposób na nagrywanie rozmów telefonicznych z iPhone. Darmowa wersja programu zawiera wyłącznie podstawowe funkcje, ale użytkownicy mogą zakupić dostęp do rozszerzonej wersji programu, która umożliwia nagrywanie rozmów telefonicznych. Aplikacja ta jest szczególnie przydatna dla osób spędzających dużo czasu przy telefonie w trakcie pracy. Możesz wreszcie pozbyć się kartki i długopisu i zwyczajnie odtworzyć nagraną zawczasu rozmowę.

interfejs rejestratora

6. QuickVoice2TEXT Email

QuickVoice2TEXT Email to niezwykle proste rozwiązanie umożliwiające nagrywanie dźwięku na iPhone. Najważniejszą funkcją programu jest możliwość skorzystania z dokładnego modułu transkrypcji, który zapisuje rozmowy w postaci tekstu. Należy jednak pamiętać, że długość nagrań jest w tym przypadku ograniczona do 30 sekund. Aplikacja posiada wyjątkowy układ “Mów& dotykowy”, który znacznie upraszcza jej obsługę. Jeśli chcesz efektywnie zarządzać swoimi nagraniami, możesz też szybko zsynchronizować pliki z iTunes. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość wysłania nagrań głosowych przez email w postaci dzwonków na telefon swoim znajomym i bliskim.

szybkie głos

Z każdą nową wersją, telefony iPhone stają się coraz bardziej wielofunkcyjne. Pozwalają one zwiększać naszą produktywność i asystują nam w wielu codziennych sytuacjach. Aplikacje stanowiące dyktafon dla iPhone są niezwykle przydatne do nagrywania własnego głosu i różnych dźwięków. Profesjonalnej jakości nagrania mają ogromną ilość zastosowań. Wybierając odpowiednią dla siebie aplikację do nagrywania głosu na iPhone możesz oszczędzić sporo czasu i zapewnić sobię wygodę korzystania z cyfrowych nagrań ważnych rozmów, czy pomysłów.

Ocena:4.0 /5(w oparciu o 44 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oEdytuj dźwięk, Porady iPhone, Rejestrator Dźwięku.Ostatnia aktualizacja 19-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry