Najlepszy Sposób, Aby Dodać M4R do iPhone’a
Komentarz

Najlepszy Sposób, Aby Dodać M4R do iPhone’a

Ostatnia aktualizacja 06-05-2019 przez

M4R, jeden z formatów stworzonych przez Apple, to rozszerzenie pliku audio w iPhonie w postaci dzwonka. M4R został stworzony, by rozróżniać dzwonki od piosenek, co jest wyłączne dla urządzeń Apple. Chociaż Apple sugeruje, że dzwonki M4R z piosenek można tworzyć jedynie za pomocą iTunes, wiele narzędzi do konwersji obecnie obsługuje format M4R, co pozwala nam dodać M4R do iPhone’a bez potrzeby korzystania z iTunes, a następnie zmienić dzwonek. Poniżej znajdziesz poradnik jak przesłać pliki M4E do iPhone’a i jak ustawić dzwonek na iPhonie po jego przesłaniu.

Jak dodać M4R do iPhone’a?

Jak przesłać plik M4R do iPhone’a?

Dodawanie pliku M4R do iPhone’a za pomocą iTunes

iTunes to domyślna aplikacja Apple do zarządzania telefonem dla użytkowników iOS. Ułatwia wykonanie kopii zapasowej urządzenia z systemem iOS. Jednak przesłanie plików M4R z komputera do iPhone’a za pomocą iTunes nie jest takie proste, szczególnie jeśli chcesz przesłać więcej plików M4R. Poniżej znajdziesz poradnik jak dodać plik M4R do iTunes.

 • Uruchom iTunes i prześlij utwór do biblioteki iTunes.
 • Prawym przyciskiem myszy kliknij utwór, który chcesz przesłać, a następnie wybierz „Informacje o utworze”.

  Informacje o utworze

 • Kliknij „Opcje” i wybierz „początek” i „koniec”, aby dostosować dzwonek. Kliknij przycisk „OK” a następnie prawym przyciskiem na utwór.

  Opcje” i wybierz

 • Wybierz utwór, klikając go. Kliknij „Plik” w lewym górnym rogu, wybierz „Konwertuj”> „Utwórz wersję AAC”.

  Utwórz wersję AAC

 • Prawym przyciskiem myszy ponownie kliknij utwór „Pokaż w Eksploratorze Windows”. Zmień nazwę pliku i zmień rozszerzenie z .m4a na .m4r.

  Pokaż w Eksploratorze Windows

 • Wróć i usuń nowo utworzony utwór.
 • Wróć do Eksploratora Windows (lub wyszukiwarki). Przeciągnij i upuść plik M4R do biblioteki iTunes.
 • Podłącz iPhone’a do komputera. Kliknij „Dzwonki”> „Synchronizacja dzwonków”> „Zastosuj”. Znajdziesz tam nowo utworzone dzwonki M4R na swoim iPhonie.

Dodaj plik M4R do iPhone’a bez pomocy iTunes

Spójrzmy prawdzie w oczy: czasami masz plik M4R i chcesz go przenieść do telefonu bez korzystania z dosyć skomplikowanej w użyciu aplikacji iTunes. Jak to często bywa, gdy istnieje alternatywa iTunes, która posiada jej wszystkie funkcje i jest jednocześnie łatwiejsza w użyciu, wiele osób może z niej skorzystać. Na szczęście aplikacja ApowerManager to jedna z najlepszych alternatyw iTunes, która zapewnia profesjonalne zarządzanie telefonem i przesyłanie plików do innych telefonów czy komputerów. Pozwoli łatwo dodać plik M4R do iPhone’a bez iTunes. Oto kroki które należy wykonać.

 • Pobierz i zainstaluj ApowerManager na komputer.

  Pobierz

 • Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB.
 • Przejdź do „Zarządzaj”> „Muzyka”> „Dzwonek”> „Importuj” i wybierz plik M4R z lokalnego folderu, aby przesłać go do iPhone’a.

  Dodaj plik M4R do iPhone'a bez pomocy iTunes

Ustawianie Dzwonków na iPhonie

Po dodaniu plików M4R do iPhone’a, będzie można ustawić je jako dzwonki na iPhonie. Wystarczy przejść do „Ustawienia”> „Dźwięki” i wybrać odpowiednio dzwonki dla połączenia lub wiadomości.

Zakończenie

Powyżej znajdziesz narzędzia i sposoby jak dodać plik M4R do iPhone’a. Zapoznanie się z nimi z powodzeniem pozwoli Ci zmienić dzwonek na iPhonie. Możesz korzystać z iTunes, jeśli lubisz oryginalne narzędzie Apple. Jednak jeśli szukasz łatwiejszego sposobu przesyłania plików M4R, wypróbuj ApowerManager.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 19 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oMenedżer Mobilna, Transfer z komputera na iPhone'a.Ostatnia aktualizacja 06-05-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry