Przewodnik użytkownika Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online
Komentarz

Przewodnik użytkownika Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online

Ostatnia aktualizacja 18-01-2019 przez

Dzięki wygodnej obsłudze i szybkiemu działaniu, internetowe rejestratory dźwięku cieszą się obecnie znaczną popularnością. Największą ich zaletą jest to, że do korzystania z nich potrzebne jest tylko stabilne połączenie z Internetem. Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online jest jedną z najlepszych aplikacji do nagrywania dźwięku online. Podobnie jak inne narzędzia sieciowe, program umożliwia nagrywanie dźwięku z komputera zarówno w postaci dźwięku systemowego lub źródeł zewnętrznych, czyli np. mikrofonu. Ponadto, aplikacja kompatybilna jest z systemami Mac i Windows, a także wszystkimi popularnymi przeglądarkami, jak np. Firefox, Chrome, Opera, Safari itd. Dodatkowo, aplikacja jest w 100% darmowa i nie nakłada żadnych ograniczeń czasu nagrywania lub rozmiaru pliku. Poniżej krótka instrukcja obsługi Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online.

Instrukcja obsługi Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online

Uruchom aplikację

W tym celu wystarczy przejść do witryny rejestratora i uruchomić aplikację naciskając przycisk „Rozpocznij nagrywanie”. Jeśli korzystasz z tego darmowego rejestratora audio po raz pierwszy, aplikacja pobierze i zainstaluje launcher programu na komputerze. Proces ten jest bezpieczny i zajmuje tylko kilka sekund. Później będziesz mógł już rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Uruchom aplikację

Wybierz źródło dźwięku

Po uruchomieniu aplikacji możesz wybrać odpowiednie źródło dźwięku klikając przycisk megafonu w dolnym lewym rogu interfejsu. „Dźwięk systemowy” umożliwia nagrywanie ścieżek MP3 z serwisów internetowych, audycji radiowych, dźwięku z gier, itp. „Mikrofon” służy do nagrywania głosu w postaci narracji czy filmów instruktażowych. Opcja „Dźwięk Systemowy i Mikrofon” pozwala natomiast wygodnie nagrywać rozmowy głosowe, wideokonferencje i inne rodzaju źródeł dźwięku. Po dokonaniu wyboru, wyświetlony zostanie interfejs nagrywania.

Wybierz źródło dźwięku

Uruchom nagrywanie dźwięku

Odtwórz ścieżkę dźwiękową, którą chcesz nagrać lub zacznij mówić do mikrofonu. Gdy będziesz gotowy, naciśnij przycisk „Wznów”, aby rozpocząć nagrywanie. Możesz zatrzymać lub wznowić nagrywanie w dowolnym momencie lub nacisnąć przycisk „Zatrzymaj” w celu zakończenia nagrywania.

Uruchom nagrywanie dźwięku

Odtwórz nagrany plik audio

Prezentowana aplikacja posiada wbudowaną bibliotekę plików, w której znaleźć można wszystkie nagrane pliki dźwiękowe. Aby odtworzyć wybrany plik, przejdź do „Lista nagrywania” w prawym dolnym rogu interfejsu. Wybierz plik i odtwórz go we wbudowanym odtwarzaczu audio. Możesz także nacisnąć przycisk „Otwórz folder”, aby odszukać lokalizację pliku na dysku komputera.

Odtwórz nagrany plik audio

Wstaw dane utworu

Jeśli chcesz dokonać edycji etykiety ID3 pliku, zaznacz go w bibliotece i wybierz opcję „Edytor Etykiet ID3”. W wyświetlonym okienku możesz zmienić tytuł utworu, dodać okładkę płyty, rok, nazwę albumu itd.

Wstaw dane utworu

Zarządzanie nagraniami

Za pomocą listy utworów w programie możesz łatwo i szybko zarządzać plikami audio. Możesz stąd zmienić nazwę lub usunąć zbiorczo niechciane pliki.

W porównaniu do innych, podobnych programów, Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online jest znacznie bardziej rozbudowany, gdyż udostępnia on wiele dodatkowych, przydatnych funkcji oprócz samego nagrywania. Program charakteryzuje się ponadto stabilnością, szybkością działania i wysoką jakością nagrań.

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że tylko część dostępnych w Internecie rejestratorów audio działa tak dobrze, jak sugerowałyby ich reklamy. Apowersoft Darmowy Rejestrator Dźwięku Online jest niezaprzeczalnie jednym z nich, gdyż gwarantuje on wysoką jakość dźwięku i nie wymusza od użytkownika zakładania konta lub dokonywania subskrypcji przed użyciem.

Jeśli zależy ci na jeszcze szerszym zakresie funkcji, które obejmują tworzenie zadań nagrywania, wyszukiwanie piosenek w HD, a także konwersję i pobieranie muzyki, możesz zdecydować się na wybór wersji Pro programu.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 17 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oDarmowy Rejestrator Dźwięku Online, Rejestrator Dźwięku Online.Ostatnia aktualizacja 18-01-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry