Apowersoft Rejestrator Dźwięku API

Apowersoft Online Rejestrator Dźwięku API powstał z myślą o właścicielach stron internetowych, blogerach, platformach edukacyjnych online i innych użytkownikach, którzy chcieliby zamieścić na swoich stronach naszą aplikację. Aby dodać i uruchomić nasz interfejs API, wystarczy skopiować i wkleić odpowiedni fragment kodu na stronie. Umożliwi to integrację rejestratora dźwięku ze stroną i pozwoli na jego użytkowanie. Po zintegrowaniu interfejsu API rejestratora dźwięku, użytkownicy mogą nagrywać dowolne dźwięki z karty dźwiękowej komputera lub głos z mikrofonu. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości świadczonych usług, aplikacja pozostaje w dalszym ciągu rozwijana. Możesz przesłać nam swoje opinie i sugestie, aby ułatwić nam pracę nad udoskonalaniem programu.

Instrukcja obsługi Apowersoft Rejestrator Dźwięku API

1. Wybierz przycisk

2. Wpisz tekst przycisku

3. Sprawdź podgląd

Rozpocznij

4. Skopiuj i wklej fragment kodu

Możliwości dostosowania

Nasz interfejs API można także dostosować do konkretnych potrzeb. W przypadku jakichkolwiek zapytań, zapraszamy do kontaktu.

Wprowadzenie do Apowersoft Rejestrator Dźwięku API

Dzięki interfejsowi API Apowersoft Rejestrator Dźwięku możesz za darmo nagrywać dźwięk w wygodny sposób. Aplikacja umożliwia rejestrowanie dźwięku w trzech konfiguracjach: „Dźwięk systemowy”, „Mikrofon” lub „Mikrofon i Dźwięk systemowy”. W ten sposób możesz zawsze dostosować program do swoich potrzeb. Ponadto, aplikacja umożliwia także łatwe nagrywanie ścieżek audio ze streamów, muzyki, audycji radio online, konferencji głosowych, rozmów audio na czatach, połączeń VoIP, itp.

Po ukończeniu nagrywania, utworzony plik audio zostanie zapisany w lokalnym folderze i będzie można go zlokalizować pojedyńczym kliknięciem. Następnie, możesz odsłuchać nagranie z użyciem dowolnego odtwarzacza multimediów lub przesłać film na urządzenia mobilne do późniejszego zastosowania.

Dopuszczalny zakres korzystania z Apowersoft Rejestrator Dźwięku API

Użytkownicy prywatni: należy zwrócić uwagę, że umowa licencyjna interfejsu API wchodzi w życie wraz z pierwszym uruchomieniem programu. Korzystanie z interfejsu API oznacza bezwarunkową zgodę na stosowanie go wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych. Niedozwolone są jakiekolwiek zastosowania związane z reklamą, dystrybucją, przetwarzaniem lub integracją z innymi programami bez uzyskania naszej zgody.

Użytkownicy biznesowi: w przypadku zamierzonych zastosowań interfejsu API dla celów przedsiębiorstwa lub linii produktów dla celów innych niż reklamowe, prosimy o kontakt przez formularz online w celu wynegocjowania odpowiednich warunków licencji biznesowej. Osoby zawierające umowę w imieniu firmy oświadczają, że posiadają wszelkie uprawnienia do związania danego podmiotu umową i przyjmują wszelką odpowiedzialność w przypadku zaistnienia jakichkolwiek sporów.