Sposoby Pozwalające Ściągnąć Muzykę ze Spotify
Komentarz

Sposoby Pozwalające Ściągnąć Muzykę ze Spotify

Ostatnia aktualizacja 04-08-2015 przez

Spotify jest serwisem internetowym umożliwiającym streamowanie utworów różnych wykonawców na komputerach, tabletach i urządzeniam mobilnych. Serwis pozwala użytkownikom tworzyć playlisty ulubionych piosenek, a także dodawać playlisty innych użytkowników do własnej kolekcji. Playlisty można zapisywać w trybie offline i odtwarzać je bez konieczności łączenia się z Internetem, choć wymaga to użycia aplikacji Spotify. Zawartość kolekcji można synchronizować z tabletami i urządzeniami mobilnymi, co pozwala cieszyć się najlepszą muzyką z dala od komputera.

Niestety, nawet po zapisaniu playlisty w trybie offline nie można pobrać jej zawartości do późniejszego odsłuchiwania bez użycia Spotify. Dzieje się tak dlatego, że pobierane listy utworów są zakodowane, co uniemożliwia ich rozpoznanie innym konwerterom audio. Mimo iż w aplikacji serwisu nie można ściągnąć muzyki ze Spotify, dostępne są narzędzia innych twórców, dzięki którym możesz nagrać muzykę ze Spotify w wybranym formacie. Preferowanym formatem zapisu jest MP3, gdyż jest on kompatybilny z wieloma różnymi platformami oprogramowania, a także umożliwia skuteczne zredukowanie rozmiaru pliku bez utraty jakości.

Jak Pobierać ze Spotify na Kilka Łatwych Sposobów

1. Audacity

Audacity to darmowy program open source do nagrywania i edycji dźwięku dostępny na wielu platformach, takich jak Windows, Mac, czy Linux. Program umożliwia rejestrowanie dowolnych dźwięków na komputerze i z innych źródeł, choć jest on nieco skomplikowany w obsłudze. Ponadto, aplikacja zawiera ogromną ilość ustawień, a interfejs użytkownika pozostawia wiele do życzenia w kwestii przejrzystości. Aby rozpocząć nagrywanie, należy wykonać najpierw sporo czynności, co niewątpliwie utrudnia korzystanie z programu niezbyt obeznanym technicznie osobom.

program do pobierania muzyki Spotify

Jeśli nie interesuje cię nauka obsługi Audacity, to warto sięgnąć po inny, darmowy program do pobierania muzyki Spotify. Dowiedz się, jak z niego skorzystać poniżej.

2. Darmowy Rejestrator Dźwięku Apowersoft

Ta aplikacja jest dostępna z poziomu przeglądarki i umożliwia pobieranie muzyki ze Spotify w dowolnym formacie. Jest ona wyjątkowo prosta w obsłudze i nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych narzędzi. Dodatkowo, program jest dostępny całkowicie za darmo, co na pewno okaże się decydującym czynnikiem dla wielu osób.

  • Uruchom stronę aplikacji, a następnie kliknij przycisk “Rozpocznij Nagrywanie”.
  • Zaznacz “Wejście Audio” i wybierz “Mikrofon”, “Dźwięki systemowy” lub “Dźwięki systemowy i mikrofon”.
  • Uruchom na Spotify utwór, który chcesz nagrać, a następnie wciśnij przycisk “Nagrywaj”.
  • Kilknij “Zatrzymaj”, aby zakończyć nagrywanie.

pobierać mp3 ze Spotify

Teraz wystarczy tylko przejść do folderu zapisu, aby odszukać nagrany utwór i odtworzyć go w trybie offline.

Jak Pobrać Muzykę ze Spotify z Zaawansowanym Programem

Apowersoft Streaming Audio Recorder to kolejna aplikacja, która pozwoli ci ściągnąć muzykę ze Spotify w formacie MP3. Program ten wymaga instalacji i jest dostępny w wersji Windows i Mac. Możesz swobodnie przetestować program przed zakupem pełnej wersji. Oprócz możliwości nagrywania dowolnych dźwięków z komputera i zapisywania ich w dowolnym formacie audio, program pozwala także pobierać muzykę z różnych serwisów z klipami wideo, jak np. YouTube. Ponadto, możesz w nim także edytować ścieżki dźwiękowe, dodawać muzykę do iTunes i odtwarzać wiele internetowych stacji radio. Należy też wspomnieć o możliwości nagrywania muzyki ze Spotify na płyty CD.

Pobierz

W porównaniu do wcześniej opisanych rozwiązań, Apowersoft Streaming Audio Recorder posiada kilka kluczowych zalet. Jedną z nich jest możliwość nagrywania MP3 ze Spotify na systemie Mac OS X Mountain Lion. Użytkownicy tego typu systemów na pewno docenią możliwość korzystania z profesjonalnego narzędzia do nagrywania audio na Mac. Program jest też wyjątkowo stabilny w działaniu.

sciagnac muzyke Spotify

Skoro wiesz już jak pobrać muzykę ze Spotify, należy pamiętać o tym, że korzystanie z pobranej i nagranej muzyki w celach innych niż prywatne jest zabronione. W razie potrzeby możesz zakupić poszczególne utwory ze sklepu muzycznego Spotify, aby wesprzeć jego twórców i wykonawców.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 34 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oRejestrator Dźwięku.Ostatnia aktualizacja 04-08-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (1)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry