Bezpieczne i niezawodne sposoby konwersji YouTube na MP3
Komentarz

Bezpieczne i niezawodne sposoby konwersji YouTube na MP3

Ostatnia aktualizacja 20-04-2016 przez

Jeśli chodzi o YouTube, wszyscy wiemy, że jest to największa platforma udostępniania i przesyłania wideo za darmo. Platforma prezentuje wszystkie rodzaje wideo, które zaspokoją gusta różnych odbiorców. Miłośnicy muzyki także regularnie odwiedzają YouTube, gdzie można znaleźć najsłynniejsze teledyski. Wiele osób ściąga z tej strony pliki MP3, by słuchać muzyki. Istnieją różne sposoby zgrywania plików audio z YouTube. Niektórzy użytkownicy wolą w tym celu korzystać z aplikacji internetowych, natomiast inni korzystają z aplikacji desktopowych. By pomóc użytkownikom to osiągnąć, aplikacje i programy desktopowe do konwertowania YouTube na mp3 online są wspólne, dzięki czemu początkujący mogą z nich łatwo korzystać.

rozwiązanie1: aplikacje internetowe do konwersji wideo na MP3
rozwiązanie2: konwertery desktopowe YouTube na MP3

Najlepszy konwerter YouTube na MP3 online

1. Darmowy wideo na MP3

Darmowy wideo na MP3 jest świetnym narzędziem do zgrywania plików audio. Umożliwia natychmiastową konwersję YouTube na MP3. Może także przechwytywać pliki audio z wielu witryn internetowych, takich jak Veoh, DailyMotion, MySpace, Vevo i wielu innych. Ciekawą cechą tego narzędzia jest to, że użytkownik może określić formaty wyjściowe, np.: MP3, WMA, ACC, WAV itd. W celu konwersji plików przy użyciu tego narzędzia wystarczy skopiować pliki MP3 z YouTube, skopiować adres URL wideo na YouTube i wkleić go w polu adresu URL narzędzia i nacisnąć przycisk „Konwertuj”. W krótkim czasie na stronie zostanie wyświetlone menu ustawień zapisu. Wybierz żądane ustawienia i kliknij przycisk „Pobierz”. Dodatkowo istnieje możliwość wyszukiwania teledysków na YouTube poprzez słowa kluczowe.

konwersja YouTube na MP3 online

2. Video Grabber

Innym alternatywnym portalem do konwersji YouTube na MP3 jest fantastyczny Video Grabber. Technologia tej aplikacji jest ciągle unowocześniana i zapewnia użytkownikom dobrą obsługę. Aplikacja umożliwia pobieranie i konwertowanie plików. Oznacza to, że można pobierać filmy internetowe do plików audio oraz konwertować lokalne pliki audio na inne formaty. Co więcej, niektóre z najważniejszych funkcji tego programu obejmują wsparcie w różnych językach, aplikacja obsługuje wiele witryn podobnych do YouTube, a także zapewnia szybkie i stabilne pobieranie plików. Aby przekonać się jak zaawansowany jest ten program, trzeba go wypróbować samemu.

Wskazówki: obie wyżej wymienione usługi online są obsługiwane w systemach Windows i Mac.

Przydatny program do konwertowania wideo na MP3

Ze względu na to, że niektórzy użytkownicy martwią się o stabilność aplikacji internetowych, do pobierania wideo można rozważyć używanie darmowej aplikacji shareware, skonstruowanej jako program typu wszystko-w-jednym. Korzystając z tych narzędzi, konwersja YouTube na MP3 odbędzie się bez jakichkolwiek problemów.

Metoda 1: obsługuje system Windows

Jednym z najlepszych konwerterów YouTube na rynku jest obecnie Video Download Capture. Ten nieobciążający systemu i niezawodny pogram do ściągania wideo umożliwia o wiele łatwiejszą konwersję z YouTube na MP3. Teraz o wiele łatwiej możesz się cieszyć swoją ulubioną muzyką i wideo. Program oferuje doskonałe funkcje, które pozwalają na pobieranie wielu filmów, a nawet na konwersję wideo YouTube na MP4, 3GP, AVI, WMV, MP3 i wiele innych formatów.

Poniżej przedstawiono kroki, które należy podjąć w celu pełnego wykorzystania tego programu.

 • Pobierz następujący link, który umożliwi dostęp do Video Download Capture, kliknij na przycisk „Pobierz”, by pobrać oprogramowanie na komputer.

  Pobierz

 • Wklej adres URL wybranych plików muzycznych wideo z YouTube do paska adresu. Naciśnij na przycisk „Dodaj do pobrania”. Naciśnij prawym przyciskiem myszy, by dodać pobrane filmy do listy filmów do konwersji.

  ściąganie filmu z YouTube

 • Naciśnij przycisk „Profil” i zmień format wyjściowy (tj. MP3, WMA, WAV). Naciśnij na przycisk „Konwertuj”.

konwersja YouTube na MP3

Metoda 2: obsługa komputerów Mac

Użytkownicy komputerów Apple mogą korzystać z pomocy innego programu do pobierania i konwertowania plików wideo. Wideo Downloader dla Mac posiada funkcje, które umożliwiają pobieranie i konwertowanie wideo z YouTube za pomocą kilku kliknięć.

Pobierz

 • Włącz „Detektor” i wpisz adres wideo z YouTube w pasku adresu.
 • Kliknij na przycisk „Rozpocznij”, dzięki czemu wideo zostanie wykryte i dodane do listy plików do pobrania.
 • Aby konwertować pobrany plik, naciśnij na niego prawym przyciskiem myszy.
 • Wybierz format audio.

konwersja YouTube na Mac

To nie wszystkie informacje o Wideo Downloader dla Mac. Narzędzie to może także pobierać pliki wideo z niemal wszystkich witryn wideo, nagrywać działania na ekranie, transferować pliki wideo do programu iTunes, zarządzać filmami w bibliotece, edytować wideo – np. przycinać, kadrować, łączyć, zmieniać i importować napisy. Krótko mówiąc, program ten jest zintegrowanym rozwiązaniem do rozwiązywania wszystkich problemów związanych z plikami wideo i audio dla systemu Mac.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 17 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oRejestrator Dźwięku.Ostatnia aktualizacja 20-04-2016

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry