Streaming Audio Recorder 4.0 Wyposażony w Udoskonalone Funkcje
Komentarz

Streaming Audio Recorder 4.0 Wyposażony w Udoskonalone Funkcje

Ostatnia aktualizacja 01-02-2018 przez

W dniu 31 lipca 2015, Apowersoft wydał program Streaming Audio Recorder w wersji 4.0, która stanowi istotną aktualizację w cyklu rozwoju produktu. W celu poprawienia wrażeń użytkowników i jak najlepszego dopasowania programu do ich potrzeb, wersja ta wyposażona została w zoptymalizowany interfejs użytkownika i szeroki zbiór nowych funkcji. Najnowsza wersja programu posiada wbudowany zaawansowany rejestrator audio, precyzyjną wyszukiwarkę MP3, dokładny identyfikator ID3 i skuteczny odtwarzacz radio. Więcej informacji na temat dodanych funkcji znajdziesz w dalszej części artykułu.

Pobierz

Na początek zalecamy obejrzenie krótkiej prezentacji, która przedstawia wiele przykładowych zastosowań programu.

Główne Udoskonalenia Programu Streaming Audio Recorder 4.0

1. Wspaniały Interfejs Użytkownika

Jeśli korzystasz z poprzednich wersji programu, to czeka na ciebie prawdziwa niespodzianka podczas aktywacji programu. Nowe, eleganckie UI zaprojektowane zostało z myślą o pełnej interaktywności w połączeniu z przejrzystością i zapewnieniem maksymalnie korzystnych wrażeń użytkownikom. Dodane zostały m.in animacje nut w pobliżu mikrofonu podczas nagrywania ścieżek audio, co pomaga intuicyjnie zwizualizować przebieg całego procesu. Ponadto, przyciski i zakładki interfejsu otrzymały teraz nowy, stylowy i przejrzysty wygląd, co ułatwie korzystanie z programu początkującym użytkownikom.

2. Intuicyjne Ustawienia Audio i Planowanie Zadań

Głównym celem programu Streaming Audio Recorder jest nagrywanie dźwięku w jak najlepszej jakości. Niezależnie od tego, czy nagrywamy dźwięk z komputera, mikrofonu, czy obu kanałów jednocześnie, program wyposażony jest w trzy standardy jakości nagrania – Wysoki, Standardowy i Niski. Aby zadowolić użytkowników pragnących odtwarzać nagrane audio na dowolnych urządzeniach odtwarzających multimedia, najnowsza wersja programu obsługuje jeszcze wiecej formatów zapisu danych. Wystarczy przejść do menu ustawień, „Zapis” – „Format” i wybrać jeden z dostępnych formatów, takich jak np. MP3, WMA, FLAC, OGG, WAV lub AAC.

zestaw źródło dźwięku

Funkcja “Stwórz Planowane Zadanie” wzbogacona została o nowy tryb “Powtórz Nagrywanie”. Po uruchomieniu trybu, program będzie kontynuować nagrywanie do upływu wyznaczonego czasu. Jeśli chcesz nagrywać dźwięki z komputera o określonej porze każdego dnia lub w wyznaczonych terminach, to możesz dodatkowo zaznaczyć opcję „Codziennie” lub „Cotygodniowo” (wybierając dni tygodnia), a następnie kliknąć „utwórz”, aby ustanowić zadanie.

powtórz nagrywania

3. Wydajny Identyfikator i Edytor ID3

Najnowsza wersja programu posiada znacznie udoskonaloną funkcję rozpoznawania etykiet ID3, co umożliwia wygodne zarządzanie pobranymi utworami. Oprócz piosenek anglojęzycznych, Identyfikator pozwala teraz odnajdywać dane piosenek europejskich i azjatyckich zespołów. Moduł automatycznie dodaje tytuł, twórcę, gatunek i inne dane dotyczące nagrania. Dodatkowo, podręczny edytor ID3 pozwoli ci edytować ścieżki audio w formatach takich jak MP3, WMA, FLAC, WAV, itp.

Informacje edycja muzyki

4. Szybkie Wyszukiwanie Muzyki

Rozbudowana wyszukiwarka muzyki pozwoli ci szybko znaleźć ulubione utwory. W porównaniu do wcześn iejszych wersji programu, Streaming Audio Recorder 4.0 wyposażony jest w dokładniejszy algorytm wyszukiwania. Automatycznie odfiltrowuje on niekompletne ścieżki i nagrania niskiej jakości, tym samym oszczędzając ci zachodu przy sprawdzaniu każdej z wyszukanych ścieżek z osobna. Co więcej, wyszukiwarka moze teraz zbiorowo i szybko pobierać wszystkie wybrane utwory wyświetlane w wynikach wyszukiwania.

mp3 wyszukiwarka

5. Potężna Wbudowana Nagrywarka CD

Jeśli chcesz wydajnie zarządzać zawartością dysku komputera lub odtwarzać ulubione kawałki w samochodzie, to nagranie MP3 na CD wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. W przeciwieństwie do innych, zaawansowanych programów nasza wbudowana nagrywarka CD jest wyjątkowo prosta w obsłudze. Wystarczy tylko umieścić czystą płytę CD w napędzie CD-ROM, otworzyć menu narzędzi w programie i wybrać „Nagrywarka CD”. Po dodaniu pożądanych ścieżek, wystarczy kliknąć przycisk „Start” w celu rozpoczęcia nagrywania. Po zakończeniu nagrywania pojawi się stosowny komunikat na ekranie. To już wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się ulubionymi piosenkami w podróży.

nagrywania plików na płyty CD

6. Inteligentny Odtwarzacz Radio

Panel “Radio” umożliwia dostęp do blisko 1000 stacji radiowych podzielonych na 36 gatunków. Wybierając pożądaną kategorię, wystarczy tylko dwukrotnie kliknąć na wybraną stację radiową. Możesz także szybko zmieniać odtwarzane stacje klikając przycisk „Poprzednia” lub „Następna”. Dodatkowo, możesz też stworzyć własną listę ulubionych stacji, lub nagrać poszczególne audycje i utwory bezpośrednio w interfejsie programu.

odtwarzać stacje radiowe

Program Streaming Audio Recorder 4.0 został wyraźnie ulepszony w porównaniu do poprzednich wersji. Obecnie, program skutecznie spełnia rolę kompleksowego narzędzia muzycznego służącego do nagrywania ścieżek audio, wyszukiwania i pobierania MP3, konwersji plików, nagrywania płyt CD i słuchania radio w internecie. Wypróbuj najnowszą wersję programu, a na pewno się nie rozczarujesz.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 17 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 01-02-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry