Wydano program Rejestrator Android Apowersoft 1.0 z doskonałymi funkcjami
Komentarz

Wydano program Rejestrator Android Apowersoft 1.0 z doskonałymi funkcjami

Ostatnia aktualizacja 25-12-2017 przez

Z uwagi na zapotrzebowanie na możliwość projekcji i przechwytywania ekranu urządzeń Android, Apowersoft wydał niedawno swój kolejny produkt, Rejestrator Android. Od momentu wydania, aplikacja spotkała się z doskonałym odzewem ze strony użytkowików, którzy z jej pomocą mogą wyświetlać ekran Android na komputerze i zapisywać wyświetlane treści w formie klipu wideo lub obrazu. Korzystając z aplikacji, użytkownicy mogą wreszcie zapisać i udostępnić znajomym ważne i ciekawe treści wyświetlane na urządzeniach Android. Korzystanie z programu jest niezwykle proste i pozwala na wygodne korzystanie z wszystkich jego funkcji. Aby dowiedzieć się więcej o programie, zapoznaj się z jego prezentacją poniżej.

Pobierz

Doskonały zakres funkcji

1. Bezprzewodowa projekcja ekranu Android na komputerze Windows/Mac

Rejestrator Android Apowersoft umożliwia streamowanie dowolnych czynności wykonywanych na ekranie smartfona Android na komputer Windows lub Mac. Wystarczy tylko posiadać urządzenie z systemem Android 5.0 lub nowszym, które wyposażone jest w funkcję Chromecast. Projekcja odbywa się poprzez połączenie zarówno komputera, jak i telefonu w tej samej sieci. Niezależnie od tego, czy grasz w fajną grę lub prowadzisz rozmowę wideo, możesz z łatwością skorzystać z funkcji projekcji ekranu i cieszyć się większą przejrzystością treści na dużym ekranie.

2. Bezstratna synchronizacja ścieżki dźwiękowej

Oprócz projekcji zawartości ekranu, aplikacja pozwala także synchronizować ścieżkę dźwiękową bez utraty jakości. Jeśli chodzi o nagrywanie klipów wideo, to program umożliwia przechwytywanie dźwięku systemowego, sygnału z mikrofonu lub z obydwu źródeł naraz. Jeśli na przykład prowadzisz rozmowę wideo, to usłyszysz wyraźnie głos po obu stronach i będziesz mógł dokładnie nagrać treść rozmowy.

projekcja ekranu

3. Przechwytywanie zawartości ekranu w HD

Program posiada także funkcję nagrywania klipów wideo. Z jej pomocą użytkownicy mogą nagrywać prywatne filmiki lub atrakcyjne klipy pokazowe, które następnie mogą udostępniać znajomym. Program nie nakłada żadnych ograniczeń czasu nagrywania, a utworzone filmy nie zawierają żadnych reklam, ani znaków wodnych. Co więcej, aplikacja umożliwia także streamowanie obrazu z kamery internetowej, dzięki czemu możliwe osiągnięcie efektu “obraz w obrazie” podczas nagrywania.

przechwytywanie ekranu

4. Zróżnicowane ustawienia wyświetlania i nagrywania

Rejestrator Android Apowersoft oferuje szeroki zakres formatów zapisu plików do wyboru. W menu programu wybrać można spośród 8 różnych formatów pliku, w tym m.in.: MP4, WMV, AVI, czy GIF. Możliwe jest także dostosowanie jakości klipu wideo w dowolny wybrany sposób.

formatów

5. Zrzut ekranu jednym kliknięciem

Dodatkowo, program umożlwia także tworzenie zaawansowanych zrzutów ekranu w czasie rzeczywistym. Wystarczy tylko kliknąć przycisk zrzutu ekranu, a obraz zostanie natychmiast zapisany w wybranym folderze w formcie PNG.

zrzut ekranu

Rejestrator Android Apowersoft 1.0 wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie projekcji obrazu z urządzeń mobilnych, tym samym rozwiązując trwające dotąd bolączki użytkowników Android. Rozwój aplikacji trwa jednak nadal i wkrótce w programie pojawią się kolejne, przydatne dla użytkowników Android funkcje. Jeśli zatem potrzebujesz wykonać projekcję lub nagrać ekran urządzenia Android, ten świetny rejestrator powinien sprawić się znakomicie.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 13 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oRejestrator Android.Ostatnia aktualizacja 25-12-2017

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry