Sposoby na nagrywanie gier na 360 i Xbox one
Komentarz

Sposoby na nagrywanie gier na 360 i Xbox one

Ostatnia aktualizacja 18-09-2018 przez

Xbox to doskonale znana konsola do gier wprowadzona po raz pierwszy na rynek przez Microsoft około 10 lat temu. Od tego czasu, konsola ta stała się jednym z ulubionych przez graczy systemów na świecie. Xbox to jedna z najlepiej wyposażonych konsol oferujących graczom niezapomniane wrażenia w trakcie gier. Wśród wielu dostępnych funkcji warto wspomnieć choć by komendach głosowych Kinect, usłudze live stream poprzez Skitch, darmowe programy fitness i możliwość nagrywania gier Xbox. Wielu graczy korzysta z możliwości nagrywania fragmentów swoich gier, aby zaprezentować swoje osiągnięcia, wyniki, czy specjalne techniki gry którymi chcieliby się podzielić z przyjaciółmi. Nagrywanie gier Xbox za pośrednictwem PC jest jednak problematycznym obszarem którego nie da się rozwiązać za pomocą wbudowanych programów i funkcji. Poniżej dowiesz się, jak działa nagrywanie gier na Xbox.

I. Zaawansowany Sposób na Nagrywanie Gier Xbox 360

II. Podstawowy Sposób na Nagrywanie Gier Xbox One

Nagrywanie gier na Xbox 360

Najlepszym sposobem na nagrywanie gier Xbox 360 jest podłączenie konsoli do komputera. W ten sposób możesz dokonać projekcji gry na ekranie komputera, a następnie skorzystać z dedykowanej aplikacji do nagrywania ekranu. Jedną z polecanych aplikacji jest program Darmowy Rejestrator Ekranu Online Apowersoft.

Nagrywanie gier na Xbox 360

Jak wykorzystać program do nagrywania gier na xbox 360 z pomocą komputera:

 • Podłącz konsolę do komputera za pomocą kabla HDMI i karty przechwytującej HDMI.
 • Uruchom komputer i zainstaluj sterowniki karty przechwytującej i odpowiedni program do odtwarzania multimediów.
 • Wejdź na stronę programu Darmowy Rejestrator Ekranu Online i kliknij przycisk “Rozpocznij Nagrywanie”, aby uruchomić narzędzie.
 • Następnie, uruchom program do odtwarzania multimediów (skontaktuj się z producentem, jeśli nie pojawia się panel główny Xbox).
 • Skonfiguruj pożądane ustawienia audio i video w zakładce “Narzędzia” – “Opcje”.
 • Aby rozpocząć nagrywanie, wystarczy wcisnąć przycisk “Nagrywaj”, a nastepnie przeciągnąć kursor celownik wokół odpowiedniego obszaru ekranu i zwolnić przycisk w celu zatwierdzenia. Wciśnij start, a nagrywanie rozpocznie się automatycznie.
 • Kliknij przycisk “Stop” po zakończeniu nagrywania.

Kiedy już skończysz nagrywanie gier na Xbox 360, będziesz mógł udostępnić stworzony filmik na YouTube lub wrzucić go na serwer FTP. Aby udostępnić zapisany klip wideo, wystarczy kliknąć „Prześlij”, wybrać tytuł, opis i tagi dla twojego filmu, a następnie opublikować go.

Jeśli szukasz sposobu na nagrywanie gier Xbox z dodatkowymi możliwościami edycji, a także z możliwością nagrywania w czasie twojej nieobecności, to możesz skorzystać z wersji desktop opisanego powyżej programu. Wersja do pobrania posiada wiele ciekawych i przydatnych funkcji, takich jak planowanie zadań i moduł przechwytywania ekranu. Kliknij przycisk poniżej, aby pobrać aplikację.

Pobierz

Nagrywanie gier Xbox na Xbox One

Nagrywanie gier na Xbox One jest znacznie prostsze i odbywa się za pomocą wbudowanej funkcji rejestrowania gry. Funkcja ta jest znacznym postępem w stosunku do poprzedniej wersji urządzenia, gdyż gracze nie muszą sięgać już po dodatkowe urządzenia, czy programy.

nagrywanie gier Xbox

Aby rozpocząć nagrywanie gier na Xbox One, wykonaj poniższe czynności:

 • Uruchom grę, którą chciałbyś nagrać.
 • Następnie wydaj komendę “Xbox, snap Game DVR” jeśli korzystasz z czujnika Kinect. Jeśli stosujesz tylko kontroler Xbox, to kliknij przycisk Xbox dwa razy, wybierz opcję „Snap an app”, a następnie „Game DVR”.
 • Wybierz docelową długość nagrywanego filmu.
 • Aby rozpocząć nagrywanie, wydaj komendę “Xbox, select”, a później “Start recording”. W celu zakończenia nagrywania, powiedz: “Xbox select”, a następnie “Stop recording”. Korzystając z kontrolera, wybierz “Start recording”, aby rozpocząć, a później “Stop recording”, aby przerwać nagrywanie Xbox.

Jeśli chcesz edytować lub udostępnić nagrany na Xbox One filmik, powinienieś sięgnąć po wbudowaną aplikację Upload Studio. Program umożliwia przycinanie klipu, dodawanie obrazów, narracji, itd. Po zakończeniu edycji, możesz udostępnić klip wideo online dzięki funkcji przesyłania plików.

udostępnić klip wideo

Podsumowanie

Powyżej przedstawiliśmy wam dobry program do nagrywania gier na Xbox 360 i sposób na nagrywanie geir Xbox One. Każda z opisanych metod jest w 100% skuteczna. Wypróbujcie każdą z nich i podzielcie się z nami swoimi opiniami.

Ocena:4.1 /5(w oparciu o 22 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oNagrywać wszystko na Macu, Rejestrator dźwięku dla komputerów Mac, Rejestrator Ekranu.Ostatnia aktualizacja 18-09-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry