Wydano Rejestrator Ekranu 2.0 Apowersoft
Komentarz

Wydano Rejestrator Ekranu 2.0 Apowersoft

Ostatnia aktualizacja 06-12-2018 przez

Wydany 13. kwietnia 2015 r. Rejestrator Ekranu Apowersoft cechuje się rozbudowaną funkcjonalnością edycji w czasie rzeczywistym, udoskonalonym nagrywaniem plików audio oraz tym że wyeliminowano niektóre wcześniejsze błędy. W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów, takich jak pomoc w przygotowywaniu prezentacji, program umożliwia edytowanie w czasie rzeczywistym, podczas nagrywania. Wersja ta obsługuje więcej formatów audio i wideo oraz posiada w dużym stopniu udoskonaloną funkcję nagrywania dźwięku. Co więcej, program obsługuje funkcję przesyłania filmów do YouTube i FTP. Rejestrator Ekranu 2.0 Apowersoft szczegółowo sprawdza niesamowite nowe funkcje wprowadzone w celu lepszego zaspokojenia potrzeb użytkowników.

Pobierz

Nowe funkcje

1. Edytowanie w czasie rzeczywistym podczas nagrywania

W tej nowej wersji znacząco udoskonalono powyższą funkcję, dzięki czemu użytkownik może regulować głośność na pasku narzędzi podczas nagrywania oraz przeprowadzać edycję w czasie rzeczywistym i robić adnotacje na ekranie. Dzięki tej funkcji natychmiastowe edycje dokonywane na ekranie przy wykorzystaniu między innymi strzałek, prostokątów, okręgów i długopisów do robienia filmów, są bardziej czytelne.

2. Zrzut ekranu i udostępnianie wideo

Ta nowa wersja jest także wyposaża we wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu. Ma one wspierać efektywną komunikację użytkowników poprzez udostępnianie obrazów. Oprócz narzędzia do robienia zrzutów ekranu istnieje także opcja udostępniania plików na stronach mediów społecznościowych i przechowywania ich w chmurze.

W międzyczasie, najnowsza wersja Rejestrator Ekranu jest również wyposażona w udoskonaloną funkcję wczytywania na ekranie rejestracji. Nie tylko upraszcza YouTube Uploader, który wymaga od użytkowników jedynie dostarczenia danych konta w serwisie YouTube, ale również dodaje funkcję udostępniania filmów poprzez FTP, który umożliwia webmasterom przesyłanie wideo bezpośrednio do serwera FTP.

udostępnianie wideo

3. Nowatorska technologia nagrywania audio

W celu rozwiązania okresowo wystęującego problemu z nagrywaniem audio, Rejestrator Ekranu 2.0 wykorzystuje Windows Audio Session do nagrywania audio, co zapewnia nagrywanie wysokiej jakości audio. Zmiana ta skutecznie zmniejszyła problemy, z którymi mogli się zetknąć użytkownicy komputerów niewyposażonych w wirtualną kartę dźwiękową.

4. Obsługuje różne formaty wideo i audio

Poprzednie wersje Rejestrator Ekranu obsługiwały jedynie nagrywanie filmów WMV. Nowa wersja umożliwia użytkownikom zapisywanie wideo aż w dziewięciu formatach (WMV, AVI, MP4, MOV, MKV, FLV, MPEG, VOB i WEBM), aby móc je publikować na różnych urządzeniach. Ponadto do programu dodano AAC, FLAC w oparciu o cztery oryginalne formaty (MP3, OGG, WMA, WAV).

format

Rejestrator Ekranu 2.0 Apowersoft jest udoskonaloną wersją wcześniejszej wersji programu. Program ten oferuje w dużym stopniu udoskonaloną funkcjonalność ogólną, która może zaspokoić różne potrzeby użytkowników. Ponadto, w przyszłości Rejestrator Ekranu Apowersoft będzie się koncentrować na projektowaniu wysoko rozwiniętych produktów z zaawansowanymi funkcjami i prostą obsługą. Będzie to preferowany wybór wielu użytkowników.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 17 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oAlternatywne nagrywarki na ekranie Mac, Rejestrator Ekranu.Ostatnia aktualizacja 06-12-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry