Apowersoft wydał program Screen Capture Pro 1.1 z funkcją Nagrywania Ekranu
Komentarz

Apowersoft wydał program Screen Capture Pro 1.1 z funkcją Nagrywania Ekranu

Ostatnia aktualizacja 04-08-2015 przez

W dniu dzisiejszym Apowersoft ma przyjemność ogłosić wydanie nowej wersji programu Screen Capture Pro 1.1., która istotnie wzbogaca obecne funkcje programu. Przygotowana specjalnie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, nowa wersja programu oferuje łatwe i profesjonalne możliwości wykonywania zrzutów ekranu. Program pozwoli ci w kilku kliknięciach tworzyć zrzuty ekranu, dodawać przypisy, przesyłać i udostępniać obrazy.

Oprócz optymalizacji podstawowych funkcji tworzenia programu i innych zastosowań programu, aktualizacja wprowadziła całkowicie nowe funkcje Nagrywania Ekranu i Planowania Zadań tworzenia zrzutów ekranu. Możesz dowiedzieć się więcej o nowych dostępnych funkcjach poniżej.

Pobierz

Nowe Funkcje

1. Synchroniczne nagrywanie ekran ze ścieżką audio

Poza możliwością tworzenia zrzutów ekranu i szybkiego udostępniania ich znajomym, program Screen Capture Pro 1.1 posiada teraz innowacyjną funkcję wyświetlania ekranu umożliwiającą śledzenie zmian na ekranie i nagrywanie zawartości. Wbudowane profesjonalne narzędzie do nagrywania ekranu pozwala nagrywać ekran w różnych trybach obsługi, takich jak: pełny ekran, obszar, kamera internetowa, obszar kursora i tylko ścieżka audio. Poszczególne tryby świetnie nadają się do tworzenia filmów demonstracyjnych np. produktów, czy przygotowywania materiałów instruktażowych krok po kroku. Dodatkową unikalną funkcją programu do nagrywania ekranu jest możliwość przechwytywania ścieżki audio jednocześnie z dźwięków systemowych i mikrofonu. Dzięki temu możesz nagrywać między innymi rozmowy przez komunikatory internetowe, takie jak Skype, GotoMeeting, Google Hangout, itp.

Możesz zapisywać nagrane ścieżki wideo w jednym z dziewięciu popularnych formatów, tj.: WMV, MP4, MOV, MKV, AVI, itd., zależnie od potrzeb. Dzięki temu nagrany klip będzie kompatybilny z praktycznie wszystkimi urządzeniami. Dla ułatwienia obsługi programu możesz również skorzystać z darmowych i przydatnych narzędzi w menu interfejsu programu, które pozwolą ci uatrakcyjnić twoje nagranie.

2. Edycja zawartości ekranu w trakcie nagrywania

Możesz skorzystać z bogatych opcji edycji filmu w trakcie nagrywania i dodać niezbędne przypisy w celu zwiększenia skuteczności filmików demonstracyjnych. Przystępny edytor graficzny pozwoli ci w czasie rzeczywistym dodać strzałki, linie, prostokąty, pola tekstowe i inne przydatne elementy. Ponato, możesz też zmienić kolor i wielkość animowanego kursora myszy w ustawieniach „Nagrywanie”, aby ułatwić oglądającym śledzenie czynności na ekranie.

Edycja zawartości ekranu

3. Tworzenie planowanych zadań przechwytywania obrazu

Czasami dobrze byłoby móc szybko zarejestrować ważne informacje w trakcie przebywania z dala od komputera, jak np. dane kursów giełdowych, lub śledzić zachowania dzieci w Internecie w trakcie twojej nieobecności. Aby wyjść na przeciw tym potrzebom, program Screen Capture Pro 1.1.0 został wzbogacony o funkcję planowania zadań, która umożliwia wykonywanie zrzutów ekranu na komputerze w określonych odstępach czasu.

zrzut ekranu

Mówiąc konkretniej, funkcja planowania zadań pozwala ci ustawić czas rozpoczęcia i zakończenia zadania, odstęp czasowy, obszar ekranu, folder zapisu, i wiele innych przydatnych opcji. Wystarczy kliknąć przycisk „Utwórz” aby rozpocząć zadanie, a program sam wykona zaplanowane akcje. Dzięki temu możesz zapisywać dane z komputera nawet wtedy gdy nie ma cię w domu.

4. Szybki dostęp do przechwytywania ekranu i nagrywania ekranu

Intuicyjny interfejs programu Screen Capture Pro 1.1 umożliwia szybki dostęp do funkcji przechwytywania obrazów i nagrywania ekranu. Możesz wybrać preferowany tryb przechwytywania ekranu w głównym interfejsie aplikacji klikając wybrany tryb zapisu obok ikonki kamery w prawej dolnej części interfejsu. Następnie wystarczy już tylko kliknąć wielką ikonę kamery aby rozpocząć nagrywanie.

Apowersoft Screen Capture Pro

Podsumowując, program Apowersoft Screen Capture Pro 1.1 zyskał wiele wspaniałych usprawnień i funkcji w porównaniu do wcześniej wersji. Nowe możliwości tworzenia zrzutów ekranu i wyświetlania ekranu znacznie zwiększyły wartość programu jako kompleksowego rozwiązania do nagrywania dowolnych treści na ekranie. Możesz pobrać program za darmo i wypróbować jego najnowsze możliwości!

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 14 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oZrzut Ekranu.Ostatnia aktualizacja 04-08-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry