Przeglądarka Zdjęć

Najlepsze narzędzie do idealnego wyświetlania obrazów HEIC, JPG, PNG i BMP

Opinie (0)
Obejrzyj Poradnik Wideo
PRZEWIŃ

Szybciej! Oszczędniej! Płynniej!

Dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika i potężnym funkcjom, Przeglądarka Zdjęć Apowersoft zapewnia niezwykle wygodne przeglądanie obrazów. Aplikacja wykorzystuje zaawansowane technologie informatyczne, które umożliwiają natychmiastowe wyświetlenie obrazu po kliknięciu.

Dowiedz się więcej
RAM
100%

Niskie wykorzystanie zasobów

Aplikacja nie wykorzystuje dużej ilości zasobów systemowych i nie obciąża zanadto procesora. Możesz z jej pomocą przeglądać płynnie zdjęcia nawet na komputerach o słabszej konfiguracji.

Łatwe wyświetlanie większych obrazów

Nie musisz już przesuwać paska przy większych obrazach, by móc zobaczyć więcej. To narzędzie pozwoli ci po prostu przesunąć w dół rolkę myszy, by przewinąć obraz. Jest to absolutnie najlepsza alternatywa dla Windows Photo Viewer.

SPAKUJ

Obsługa różnych formatów

Oprócz popularnych formatów obrazów, takich jak BMP, PNG, JPG, TIFF I podobnych, program obsługuje także profesjonalne formaty obrazu, jak np. HEIC (HEIF), PSD, CDR, RAW, itp.

Dowiedz się więcej
PSD
Zdjęcie z aparatu
Pliki PDF

Pliki PDF

Po zainstalowaniu tego programu, nie będziesz musiał już pobierać kolejnego programu do otwierania plików PDF. Oprócz plików obrazu, aplikacja umożliwia także bezpośrednie wyświetlanie plików PDF.

Zdjęcia w innych formatach

Aplikacja obsługuje specjalne formaty pliku Photoship, CoreDraw, Ai i innych programów. Możesz także bezpośrednio otworzyć zdjęcia wykonane aparatami Canon, Sony, Nikon, Olympus, Matsushita i innych modeli.

SPAKUJ

Zrzut ekranu jednym kliknięciem

Dzięki tej aplikacji, możesz wykonać zrzut ekranu z dowolnego obszaru ekranu komputera. Możesz także dodawać przypisy w postaci linii, tekstu, strzałek i innych.

Dowiedz się więcej

Zrzut ekranu dowolnych treści

Ta przeglądarka zdjęć umożliwia również tworzenie zrzutu ekranu z dowolnych wyświetlanych treści w szybki sposób, dzięki zastosowaniu skrotów klawiszowych. Możesz przechwycić obraz obszaru ekranu, okna aplikacji, pasków menu lub całości ekranu.

Łatwe zapisywanie zrzutów ekranu

Po utworzeniu zrzutu ekranu, wystarczy kliknąć dwukrotnie myszką, by skopiować obraz do schowka i wkleić go w innym programie. Alternatywnie, możesz także bezpośrednio zapisać go na dysku lokalnym.

SPAKUJ

Zbiorcze przetwarzanie obrazów

Program zawiera funkcję zbiorczego przetwarzania obrazów. W ten sposób, możesz przekonwertować je na inny format, zmienić rozmiar lub nazwę pliku w zaledwie kilku kliknięciach.

Zmień nazwę
Konwersja formatu
Zmień rozmiar

Natychmiastowe udostępnianie obrazów

Chciałeś kiedyś udostępnić ciekawe obrazki dostrzeżone w sieci znajomym? Ta przeglądarka obrazów pozwoli ci zrobić to w kilka sekund.

Dowiedz się więcej
Chmura
Socjalny

Konfiguracja udostępniania obrazów

Wystarczy tylko raz wpisać dane konta I hasła, by automatycznie zalogować się przy każdym następnym udostępnianiu obrazów. Co więcej, możesz dostosować wybór portali społecznościowych z których najczęściej korzystasz.

Darmowa przestrzeń w chmurze

Przeglądarka Zdjęć Apowersoft dostarcza również darmową przestrzeń w chmurze. Po przesłaniu obrazu, otrzymasz link, który umożliwi ci wklejanie obrazu na forach, blogach, itd.

SPAKUJ

Uproszczony Interfejs

 • interfejs główny
 • otwórz obraz
 • wyświetl obraz
 • slajd

  Dlaczego warto wybrać Przeglądarka Zdjęć Apowersoft?

  Ocena: 5.0- w oparciu o 97 ocen.
  • Ta przeglądarka zdjęć jest znacznie lepsza niż domyślny program z Windows. Przyjemny interfejs, łatwość obsługi i obsługa GIF. Brawo! Super program!

   Uwielbiam Przeglądarka Zdjęć Apowersoft. Mam na komputerze wiele dużego rozmiaru obrazów. Dotychczas miałem problem z wyświetlaniem obrazów przeciągając pasek w dół ekranu. Ten program rozwiązał mó problem. Teraz wystarczy tylko przesunąć rolkę myszy.

  • Jako designer często używam programów do edycji obrazów, takich jak Photoshop, CDR, AI, itp. Ta przeglądarka zdjęć obsługuje wiele formatów obrazu, co jest naprawdę przydatne. Świetny program!

   Ta przeglądarka obrazów stała się moim domyślnym programem do przeglądania zdjęć. Po korzystaniu z programu przez pewien czas, zrozumiałem, że jest naprawdę dobry. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje, takie jak konwersja formatu obrazu, tworzenie zrzutów ekranu i wiele innych. Niezwykle wygodny program!

  • Jestem fanatykiem fotografii. Posiadam już tysiące zdjęć na komputerze. Przeglądarka Zdjęć Apowersoft obsługuje wiele różnych formatów obrazu z różnych aparatów i pozwala mi udostępniać zdjecia na portalach społecznościowych jednym kliknięcie.

   Nie potrzebuję już programów Adobe! Ta przeglądarka zdjęć otwiera pliki PDF i działa naprawdę szybko. Jest też bardzo intuicyjna w obsłudze. Naprawdę zasługujecie na pochwałę!

   Baza Wiedzy

   new
   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry