Apowersoft wydał program Screen Capture Pro 1.0
Komentarz

Apowersoft wydał program Screen Capture Pro 1.0

Ostatnia aktualizacja 04-08-2015 przez

Firma Apowersoft ma przyjemność ogłosić dziś publikację programu Apowersoft Screen Capture Pro – pierwszej pełnej wersji niezmiernie przydatnego narzędzia do tworzenia zrzutów ekranu. Program pozwala na wygodne tworzenie zrzutów ekranu w prosty, szybki i profesjonalny sposób.

Główną wyróżniającą funkcją programu jest możliwość modyfikacji i dostosowywania zapisanego zrzutu ekranu z użyciem wbudowanego podstawowego lub zaawansowanego edytora graficznego. Elastyczność i mnogość dostępnych opcji pozwala na wykorzystywanie programu do ogromnej ilości zadań. Ponadto, użytkownicy mogą też udostępnić stworzone zrzuty ekranu na portalach społecznościowych za pomocą jednego kliknięcia.

Pobierz

Główne Funkcje Programu Screen Capture Pro

Oto krótka lista szczególnych możliwości i funkcji programu.

1. Przechwyć Dowolny Obraz na Ekranie

Jeśli szukasz możliwości zapisania zrzutu ekranu z dowolnej części ekranu lub okna to niniejszy program pozwoli ci to zrobić w zaledwie kilku kliknięciach. W głównym interfejsie programu znajdziesz aż 10 dostępnych trybów tworzenia zrzutu ekranu przystosowanych do wszystkich możliwych sytuacji i potrzeb użytkowników. Spośród bardziej innowacyjnych trybów tworzenia zrzutu ekranu należy wymienić tryb przechwytywania menu i tryb zapisywania przewijanego okna. Po wybraniu trybu przechwytywania, możesz skonfigurować dodatkowe opcje i format zapisu, co zaprazentowano na ilustracji poniżej. Następnie wystarczy tylko kilknąć ikonkę kamery aby stworzyć zrzut ekranu.

2. Edytuj Zrzuty Ekranu i Inne Obrazy

Po wykonaniu zrzutu ekranu możesz przenieść się w panel edytora i dodać dowolne przypisy i inne elementy do zapisanego obrazu. W pasku szybkiej edycji znajdziesz wiele formatów linii, kształtów, pól tekstowych, wyróżnień i innych możliwości.

szybkie edytor zdjęć

W trybie zaawansowanego edytora możesz skorzystać z jeszcze bardziej złożonych możliwości edycji zapisanego zrzutu ekranu. Dostępne tu są opcje takie jak efekty obrazu, różne style i kształty, wypełnianie, pędzel, zmiana rozmiaru elementów i wiele innych opcji dostosowanych do Twoich potrzeb.

edytor zdjęć

Ponadto, w zakładce Widok możesz wyświetlić podgląd edytowanego obrazu w widoku pełnego ekranu lub miniatury.

miniatury

Poza możliwością edycji wykonanych zrzutów ekranu narzędzie edytora oferuje również możliwość importowania i edycji dowolnych obrazów z dysku.

3. Przesyłaj i Udostępniaj Zrzuty Ekranu

Poza wymienionymi wyżej możliwościami, program Apowersoft Screen Capture Pro udostępnia użytkownikom darmową usługę przechowywania plików w chmurze. Dzięki temu możesz z łatwością wyświetlić stworzony obraz na innych komputerach. W przypadku przesyłania poufnych obrazów możesz też zabezpieczyć je hasłem. Po przesłaniu pliku otrzymasz link pobierania, ale możesz też udostępniać obrazy bezpośrednio na portalach społecznościowych. Opcje przesyłania i udostępniania dostępne są w górnym menu w ekranie głównym i w pasku narzędzi edytora podstawowego i zaawansowanego.

przesłać zrzut ekranu

4. Pozostałe Funkcje

W lewej części ekranu głównego znajduje się zakładka „Szybkie Uruchomienie” dzięki której możesz szybko uruchomić zaawansowany edytor obrazów, aplikację internetową pozwalającą przechwytywać strony internetowe i asystenta przesyłania obrazów. Dzięki tym funkcjom program jest w pełni przygotowany do natychmiastowego użycia w każdej sytuacji.

Szybkie Uruchomienie

Jeśli chcesz stworzyć zrzut ekranu z wyskakującego okienka lub menu pojawiającego się z opóźnieniem to najlepiej skorzystać z trybu przechwytywania ekranu z 5-sekundowym opóźnieniem. Alternatywnie, możesz też skonfigurować opcję „Opóźnienie Przechwytywania”, aby wprowadzić dowolny inny odstęp czasu.

Opóźnienie Przechwytywania

Program Apowersoft Screen Capture Pro oferuje kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie tworzenia, edycji i udostępniania zrzutów ekranu z dowolnych treści wyświetlanych na ekranie komputera. Aplikacja skutecznie ułatwia życie osobom regularnie korzystającym z komputera I posiada wiele praktycznych i kreatywnych zastosowań. Wypróbuj program Apowersoft Screen Capture Pro już dziś!

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 8 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oZrzut Ekranu.Ostatnia aktualizacja 04-08-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry