Dwa proste sposoby na odzyskanie zdjęć utraconych z iPhone
Komentarz

Dwa proste sposoby na odzyskanie zdjęć utraconych z iPhone

Ostatnia aktualizacja 21-12-2015 przez

Czy często zadajesz pytanie ‚Jak odzyskać zdjęcie z iPhone?’ lub ‘Czy możesz mi pomóc odzyskać zdjęcia usunięte z iPhone?’ i ulubione ‘Przypadkowo usunąłem z pliku ze zdjęciami na moim iPhonie. Jak mogę je odzyskać?’ Czy masz ten sam problem z wszystkimi znajomymi? Masz szczęście, ponieważ jesteśmy po to, by pomóc Ci odzyskać utracone zdjęcia z iPhone na dwa różne sposoby.

Dwa proste sposoby na przywrócenie zdjęć utraconych z iPhone:

Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone do odzyskiwania usuniętych zdjęć z iPhone

Czy znasz Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone? Jeśli nie, to powinieneś go poznać. Z Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone nie tylko odzyskasz zdjęcia z iPhone, ale także ważne pliki, takie jak kontakty, wiadomości tekstowe, notatki, pliki wideo, zakładki safari, przypomnienia i wiele innych. To jednak nie wszystko – oprócz telefonu iPhone, program obsługuje także Apple iPad i iPod Touch.

Pobierz

Dwa rozwiązania do odzyskania usuniętych zdjęć przy pomocy program do odzyskiwania zdjęć z iPhone:

Odzyskaj swoje zdjęcia bezpośrednio z iPhone 4, 3GS

Jednym kliknięciem przycisku możesz przywrócić obrazy z iPhone. Narzędzie to zeskanuje Twój iPhone 4/3GS a nawet Apple iPad, a następnie, po zakończeniu skanowania, pokaże podgląd treści multimedialnej w celu sprawdzenia, czy na pewno chcesz odzyskać utracone zdjęcia.

Wyodrębnij backup iTunes w celu odzyskania zdjęć z iPhone 6s, 6, 6 Plus, 5s, 5, 4S, 4, 3GS

Gdyby bezpośrednie odzyskiwanie usuniętych zdjęć z iPhone w jakiś sposób nie zadziałało, można użyć backup iTunes. Program przeszuka poprzednie dane z biblioteki iTunes i prostym kliknięciem na wymaganą czynność odzyskasz usunięte zdjęcia z telefonu iPhone. Mimo, że wyodrębnianie plików z kopii zapasowej programu iTunes jest skuteczną metodą, należy zawsze robić backup plików z katalogu iTunes.

odzyskanie zdjęć utraconych z iPhone

Wskazówki: Najlepszym sposobem do odzyskanie utraconych plików multimedialnych i plików tekstowych jest zapobieganie ich utracie. Można to zrobić porządkując swoje pliki, przesyłając je do bezpieczniejszego przechowywania, lub posiadając wiele kopii plików. Możesz to osiągnąć z programem Darmowe narzędzie online do transferu iPhone Apowersoft. Program jest kompatybilny ze wszystkimi systemami iOS, umożliwia proste porządkowanie plików i przesyłanie plików multimedialnych do i z telefonu iPhone, iPad i iPod, nawet bez iTunes. Oznacza to, że nie tylko przygotujesz się na ewentualność nieszczęśliwego usunięcia plików lub zawieszenia się urządzenia, ale Twoje pliki będą uporządkowane, co ułatwi dostęp do nich.

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z iPhone z backupem iCloud, iTunes i PhotoStream

Jeśli posiadasz iCloud, iTunes, lub używasz PhotoStream, możesz spróbować odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone. Postępując zgodnie z kilkoma prostymi krokami znów będziesz mógł podziwiać swoje utracone zdjęcia.

Odzyskiwanie zdjęć z backupu iCloud:

iCloud posiada funkcję umożliwiającą przywracanie plików multimedialnych, jednak aby to zrobić, trzeba wcześniej aktywować funkcję wykonywania backupu. Przejdź do Ustawienia > iCloud > Pamięć masowa i backup, gdzie należy wybrać opcję „Utwórz backup teraz”. Odzyskiwanie utraconych zdjęć odbędzie się zwykłym naciśnięciem na Przywróć z backupu iCloud za pośrednictwem Asystenta konfiguracji.

Odzyskiwanie zdjęć z PhotoStream:

Jeżeli PhotoStream jest aktywny, urządzenie będzie przesyłać wszystkie zdjęcia dodane do aparatu na innych nośnikach danych. Następnie możesz przywrócić zdjęcia z PhotoStream zsynchronizowanego z innymi urządzeniami.

Odzyskiwanie zdjęć z backupu iTunes:

Podobnie jak w przypadku backupu iCloud, można odzyskać utracone pliki multimedialne naciskając na przycisk odzyskiwania, jednak dane powinny być skopiowane od początku robienia zdjęć. Można utworzyć backup plików z menu plików i wybrać Urządzenia > Backup i kliknąć na przycisk „Utwórz backup teraz”.

Zarówno odzyskiwanie danych z iPhone jaki i z iCloud, iTunes i PhotoStream są efektywnym sposobem by odzyskać utracone zdjęcia z iPhone. Jedyną rzeczą, która je różni jest metoda tworzenia backupu. Korzystając z iCloud, iTunes i PhotoStream, należy najpierw utworzyć backup danych lub uaktywnić tę funkcję przed skutecznym odzyskaniem utraconych zdjęć z iPhone, podczas gdy program do odzyskiwania zdjęć z iPhone nie wymaga tego, ponieważ automatycznie wyszukuje i odzyskuje usunięte lub utracone zdjęcia, co sprawia, że Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone jest narzędziem znacznie bardziej efektywnym i przyjaznym dla użytkownika.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 67 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oOdzyskiwania Danych.Ostatnia aktualizacja 21-12-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry