Odzyskiwanie plików Samsung Galaxy S
Komentarz

Odzyskiwanie plików Samsung Galaxy S

Ostatnia aktualizacja 22-08-2018 przez

Zdarzyło mi się przypadkowo usunąć wszystkie zdjęcia zapisane na moim Samsung Galaxy S4. Nie mam żadnych zapasowych kopii tych zdjęć. Pomocy! Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tych zdjęć? Czy zna ktoś jakiś program którym mogę przywrócić zdjęcia?

Program Odzyskiwanie danych dla Samsung Galaxy

Zdjęcia odgrywają ważną rolę w życiu wielu z nas, gdyż dzięki nim możemy bezpiecznie przechowywać nasze wspomnienia. Czas płynie bez ustanku, ale szczególne chwile mogą pozostać wiecznie żywe na zdjęciach. W dzisiejszych czasach nie trzeba nawet inwestować w drogi aparat cyfrowy, ponieważ większość telefonów posiada wbudowany aparat fotograficzny. Samsung Galaxy jest jedną z najpopularniejszych serii telefonów na rynku. Jeśli przypadkiem zdarzyło ci się skasować zdjęcia na swoim Samsung Galaxy to nie ma powodu do paniki – istnieje wciąż jeszcze szansa na odzyskanie twoich cennych pamiątek. W tym artykule przedstawiamy programy do odzyskiwania plików dla Samsung Galaxy z pomocą których możesz przywrócić usunięte zdjęcia.

Metoda Nr 1: Program Odzyskiwanie Danych Android

Ten niezwykle rozbudowany program umożliwia przywracanie nie tylko przypadkowo skasowanych zdjęć, ale również innych typów plików i danych, jak np.: muzyka, kontakty, wiadomości SMS i klipy wideo. Oprócz telefonów Samsung Galaxy, aplikacja obsługuje również inne urządzenia Android, takie jak: Galaxy Tab, Galaxy Note, LG, ZTE, Sony, HTC One i HTC M4. Program pozwoli ci odzyskać utracone pliki niezależnie od tego, czy straciłeś je przez przypadek, czy też na skutek awarii lub formatu urządzenia.

Pobierz

Ten program do odzyskiwania plików dla Samsung Galaxy S6 skanuje zawartość urządzenia w poszukiwaniu istniejących, jak również usuniętych plików. Skasowane pliki oznaczone są czerwonym kolorem na liście, co pozwoli ci łatwo odróżnić je od dostępnych w pamięci plików. Możesz też wyświetlić podgląd zawartości skasowanych plików zanim zdecydujesz o ich przywróceniu. Program umożliwia również stworzenie kopii zapasowej danych z urządzenia Android na dysku komputera. Odzyskiwanie danych dla Samsung Galaxy S6 w programie jest całkowicie bezpieczne i nie musisz obawiać się o utratę prywatnych informacji w trakcie korzystania z aplikacji.

odzyskać zdjęcia z telefonu Samsung Galaxy

Oprócz aplikacji Odzyskiwanie Danych Android warto również skorzystać z programu Apowersoft Darmowy Menedżer Android, który umożliwia użytkownikom wygodne zarządzanie plikami multimedialnymi. Jest to darmowa aplikacja pozwalająca przesyłać i tworzyć kopie zapasowe danych z urządzeń Android na twoim komputerze, na systemach Mac i Windows. Aplikacja jest też przydatna przy zarządzaniu aplikacjami, wiadomościami SMS i listami kontaktów z telefonu na komputerze.

Metoda Nr 2: MiniTool Power Data Recovery

Jeśli chcesz odzyskać pliki z telefonu Samsung Galaxy S5 bez konieczności wydawania pieniędzy, to zapewne zechcesz skorzystać z któregoś z darmowych programów dostępnych na rynku. Jedną z godnych polecenia programów jest MiniTool Power Data Recovery Free Edition. Narzędzie to pozwala odzyskiwać skasowane lub utracone w jakikolwiek inny sposób zdjęcia i inne rodzaje plików z telefonu. Ponadto, program umożliwiwa również przywracanie utraconych danych na komputerze, kartach pamięci, nośnikach USB i innych. Należy jednak wspomnieć, że darmowa edycja programu umożliwia przywrócenie zaledwie 1GB danych. Pełna wersja programu nie nakłada żadnych ograniczeń przywracania danych, ale niestety trzeba za nią zapłacić.

MiniTool Power Data Recovery

Podsumowanie

Mimo iż obydwa z opisywanych programów są jednakowo skuteczne w przywracaniu zdjęć i innych plików na telefonie, aplikacja Odzyskiwanie Danych Android nie zawiera ograniczenia ilości plików jakie można przywrócić. Jak wspomniano powyżej, program MiniTool Power Data Recovery Free Edition pozwala przywrócić zaledwie 1GB danych w wersji darmowej. Obydwa programy wyposażone są w przejrzysty interfejs użytkownika, choć program Apowersoft ma tu pewną przewagę dzięki funkcji odzyskiwanie danych dla Samsung Galaxy S krok po kroku, która czyni go idealnym wyborem dla początkujących użytkowników. Darmowy program MiniTool sprawdza się doskonale przy przywracaniu plików o niewielkim rozmiarze, ale jeśli potrzebujesz odzyskać pliki o łącznym rozmiarze przekraczającym 1GB to najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie Program Odzyskiwanie Danych Android.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 264 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oOdzyskiwanie Androida, Odzyskiwanie telefonu Android.Ostatnia aktualizacja 22-08-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry