Wydano ApowerRecover
Komentarz

Wydano ApowerRecover

Ostatnia aktualizacja 20-06-2017 przez

Aby spełnić potrzeby użytkownik w zakresie odzyskiwania danych, 1 czerwca 2017 Apowersoft wydał nowy, rozbudowany program – ApowerRecover. Jest to aplikacja typu desktop, która umożliwia przywracanie usuniętych plików z komputera, zewnętrznych dysków twardych, kart pamięci, kamer, itp. Niezależnie od przyczyny utraty plików, program pozwoli ci odzyskać ważne dane.

Pobierzmy teraz program i zacznijmy eksplorować jego poszczególne funkcje.

Pobierz

Wyjątkowe funkcje programu ApowerRecover

1. Odzyskiwanie różnych typów danych z dysków twardych

Obsługiwane przez program typy plików:

Zdjęciajpg, png, gif, psd, bmp, crw, cr2, tiff/tif, itp.
Filmymp4, avi, mov, wmv, flv, 3gp, mpg, rm/rmvb, itp.
Dźwiękmp3, wav, wma, aif/aiff, ogg, itp.
Dokumentydoc/docx, xls/xlsx, ppt/pptx, pdf, itp.
Archiwazip, rar, 7z, itp.
E-mailepst, dbx, itp.

2. Przywracanie utraconych partycji

W trakcie procesu przywracania danych należy wybrać pliki i lokalizację przed rozpoczęciem skanowania. Jednakże, czasami w programie nie jest wyświetlany dany dysk. Na szczęście, program oferuje tu przydatne rozwiązanie. Po wyświetleniu komunikatu „Select Location to Scan Files”, dostępna jest opcja „Cannot Find Drive”, która pozwala odszukać utraconą partycję.

Przywrócić utraconą partycję

3. Łatwe uruchamianie i zatrzymywanie

Korzystanie z programu na pewno nie będzie nastręczać ci trudności, nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem. Wyświetlane w programie instrukcje są jasne i zrozumiałe. Wystarczy wybrać typ(y) plików, jakie chcesz odzyskać i lokalizację skanowania, a następnie rozpocząć wyszukiwanie. Jeśli nie chcesz przywracać usuniętych plików, możesz przerwać proces w dowolnym momencie.

Zatrzymaj się w każdej chwili

4. Inteligentne kategoryzowanie

Wyszukane pliki zostaną wyświetlone w inteligentny sposób z podziałem na foldery. W aplikacji wyświetlane są dwie karty: ścieżka i typ. Po kliknięciu karty „Path”, wyświetlona zostanie lista plików w określonej lokalizacji dysku. Gdy klikniemy zaś kartę „Type”, pliki zostaną posortowane wg ich rodzaju.

Szczegółowe kategorie

5. Podgląd plików

Możesz dokonać podglądu plików przed ich przywróceniem. Po ukończeniu skanowania, wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone w prawej stronie interfejsu programu. Znajdziesz tam nazwę, rozmiar i inne szczegółowe informacje o plikach. Po kliknięciu jednego z plików, wyświetlona zostanie miniatura zawartości powyżej pola informacyjnego. Dzięki tej funkcji unikniesz niepotrzebnego przywracania niechcianych danych.

Podgląd obrazu

6. Głębokie skanowanie

Jeśli poszukiwanych danych nie ma na liście wyszukanych plików, warto spróbować trybu „Deep Scan”. Poniżej pola informacyjnego widoczny jest przycisk „Deep Scan”, którego klinięcie pozwoli dokładniej przeszukać zawartość dysku i odzyskać utracone pliki.

Głębokie skanowanie

Jeśli zdarzyło ci się utracić cenne dane i szukasz sposobu na ich odzyskanie, ten zaawansowany program prawdopodobnie rozwiąże twój problem!

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 14 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 20-06-2017

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry