Dwa proste sposoby na odzyskanie systemu Android
Komentarz

Dwa proste sposoby na odzyskanie systemu Android

Ostatnia aktualizacja 20-08-2018 przez

Niezależnie od naszych intencji, posiadane przez nas smartfony czasami ulegają awariom, co może spowodować utratę listy kontaktów w telefonie. Może to być spowodowane błędem systemu, uszkodzeniem pamięci telefonu, lub jako następstwo niezamierzonych działań użytkownika. Zapewne nikt z nas nie chciałby przypadkiem utracić listy kontatków, gdyż ręczne odnawianie zbioru przysporzy nam wiele zachodu i kłopotów. Jak zatem łatwo przywrócić kontakty na telefonie z systemem Android? Na szczęście istnieje kilka sposobów umożliwiających rozwiązanie tego problemu. Poniżej dowiecie się, jak można wygodnie zażegnać ten problem.

Najlepszy sposób pozwalający odzyskać usunięte kontakty z Androida

Jeśli zdarzyło ci się utracić kontakty na telefonie Android to wiedz, że nie wszystko jeszcze stracone. Oto sprawdzony sposób pozwalający przywrócić kontakty na telefonie z systemem Android:

Sposób 1: Przywracanie utraconych kontaktów z Androida przez Gmail

Jednym ze skutecznych sposobów pozwalających odzyskać utracone kontakty z Androida jest skorzystanie z posiadanego konta Gmail. Oto krótka instrukcja niezbędnych do wykonania czynności:

  1. Zaloguj się do konta Gmail. W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę Gmail obok której widoczna będzie skierowana w dół strzałka. Kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz zakładkę kontakty. Twoja lista kontaktów powinna zostać wyświetlona.
  2. Jeśli nadal nie możesz wyświetlić swojej listy kontaktów, wciśnij kombinacje klawiszy „CTRL + F5”, aby odświeżyć stronę.

Niestety, metoda ta okaże się skuteczna jedynie po uprzedniej synchronizacji urządzenia Android z kontem Gmail. Jeśli nie wykonałeś synchronizacji przed utratą kontaktów, to metoda ta niestety nie pomoże w niczym. W takim wypadku warto sięgnąć po profesjonalny program do odzyskiwania kontaktów na Android.

Sposób 2: Program do Odzyskiwanie Danych Android pozwalający odzyskać kontakty z Androida

Pierwsze z proponowanych rozwiązań bywa niekiedy skuteczne, ale posiada jedynie ograniczone zastosowania. Z tego powodu, znacznie lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po profesjonalną aplikację pozwalając przywrócić kontakty na telefonie z systemem Android. Proponowanym przez nas programem jest Odzyskiwanie Danych Android.

Pobierz

Zakres funkcji aplikacji nie ogranicza się wyłącznie do odzyskiwania kontaktów na Android. Program umożliwi ci odzyskanie utraconych kontaktów i wiadomości SMS na praktycznie każdym modelu telefonu z systemem Android. Ponadto, aplikacji umożliwia też odzyskiwanie ścieżek audio, obrazów i filmów niezależnie od przyczyn ich utraty. Co więcej, program zapewnia pełne bezpieczeństwo procesu, bez możliwości wycieku poufnych danych. Przed przywróceniem wybranych plików, użytkownik może dokonać podglądu ich treści, co jest szczególnie przydatny w wypadku dużej ilości straconych danych. Zważywszy na ogromną popularność telefonów Android na dzisiejszym rynku, posiadanie tego profesjonalnego narzędzia wydaje się bardzo rozsądnym pomysłem.

odzyskać kontakty w telefonie z systemem Android

Jaka metoda jest najlepsza?

Analizując zaprezentowane w artykule metody łatwo zauważyć, że pierwsza metoda, wykorzystująca konto Gmail posiada jedynie ograniczone zastosowanie i wymaga wcześniejszej synchronizacji zawartości urządzenia z kontem Gmail. Z drugiej strony, program do Odzyskiwanie Danych Android sprawdza się doskonale we wszystkich problemach związanych z utratą danych na dowolnej wersji systemu Android. Program posiada też bogaty zakres innych przydatnych funkcji.

Zapobiegnij utracie Kontaktów na Android

Najlepszym sposobem na zapobiegnięcie utraty list kontaktów w telefonie jest okresowe wykonywanie kopii zapasowych, gdyż smartfony ulegają od czasu do czasu awariom lub uszkodzeniom. Warto pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa, zwłaszcza w wypadku najważniejszych danych.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 204 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oAlternatywa odzyskiwania systemu Android, Odzyskiwanie telefonu Android.Ostatnia aktualizacja 20-08-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry