Jak Odzyskać Zdjęcia z Androida w Łatwy Sposób
Komentarz

Jak Odzyskać Zdjęcia z Androida w Łatwy Sposób

Ostatnia aktualizacja 06-12-2018 przez

Zróżnicowany i szybki rozwój rynku urządzeń mobilnych i dostępność nowoczesnych smartphone’ów Android umożliwia użytkownikom dostęp do niespotykanej uprzednio funkcjonalności. Użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi i rodziną, szybko zapisywać niezbędne notatki, grać w atrakcyjne wizualnie gry, nagrywać doskonałej jakości filmy, zdjęcia i wiele innych. Należy jednak pamiętać, że wraz z rozwojem dostępnych funkcji zwiększa się także ilość złośliwego oprogramowania, błędów systemowych, koniecznych aktualizacji oprogramowania i zwyczajnych błędów ludzkich, które skutkować mogą utratą ważnych danych.

Jednym z najczęstszych problemów z jakimi zmagają się użytkownicy Android jest ryzyko przypadkowego usunięcia ważnych danych. Dla wielu użytkowników ich prywatne zdjęcia są na wagę złota, gdyż pozwalają one bezpiecznie przechowywać cenne wspomnienia. Jeśli zdarzyło ci się przypadkiem usunąć swoje zdjęcia, to nie jest to jeszcze koniec świata, gdyż istnieje kilka przydatnych sposobów pozwalających odzyskać utracone zdjęcia na telefonie Android.

Jak Łatwo Przywrócić Zdjęcia na Telefonie Android?

Odzyskiwanie Danych Android

Odzyskiwanie Danych Android to niezwykle skuteczne oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć z Android. Aplikacja ta dostępna jest w wersji desktop i umożliwia odzyskiwanie utraconych zdjęć na Android, jak również wielu innych typów danych, takich jak: wiadomości SMS, kontakty, filmy, czy muzyka. Program jest niezwykle łatwy w obsłudze i przystosowany do wszystkich popularnych smartphone’ów i tabletów Android. Możesz skorzystać z niego m.in na telefonach Samsung Galaxy S6, Samsung S5, Note 3, HTC One, Sony, ZTE, LG i innych.

Ten program do odzyskiwania zdjęć z Android pozwoli ci przywrócić utracone pliki ze sformatowanych, odłączonych, wadliwych i zawirusowanych kart SD. Ponadto, aplikacja umożliwia skanowanie, przeglądanie, synchronizację i tworzenie kopii zapasowych plików na dysku komputera. Program posiada wbudowaną funkcję podglądu, która pozwala użytkownikom zweryfikować zawartość poszczególnych zdjęć i plików przed ich przywróceniem. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdyż pozwala ona oszczędzić czas i frustrację związany z przywracaniem niepotrzebnych plików. Program jest stosunkowo łatwy w użyciu. Poniżej znajduje się krótka instrukcja obsługi:

 1. Pobierz najnowszą wersję programu i zainstaluj ją na komputerze.

  Pobierz

  Uwaga: Upewnij się, że twój telefon posiada odpowiedni poziom baterii; zaleca się, aby podłaczany telefon był naładowany w przynajmniej 20%.

 2. Uruchom program i podłącz swój telefon Android do komputera poprzez USB.
 3. Jeśli twoje urządzenie zostało rozpoznane automatycznie, to przejdź do następnego kroku. W przeciwnym wypadku odblokuj „Debugowanie USB” na swoim telefonie klikając „Ustawienia”, a następnie „Opcje Programisty”.
 4. Kliknij zielony przycisk „Start”, aby rozpocząć analizę zawartości urządzenia.
 5. Po ukończeniu analizy wykonaj skanowanie urządzenia.
 6. Wybierz opcję „Zezwól” na swoim telefonie Android, a następnie kliknij przycisk „Start” w oknie programu na komputerze.
 7. Poczekaj na zakończeniu procesu przywracania.
 8. Wybierz pożądaną kategorię w lewej zakładce okna programu.
 9. Przejdź do zakładki „Galeria”, aby łatwo odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu Android.
 10. Kliknij, aby dokonać podglądu, a następnie wybierz przycisk „Przywróć”, aby odzyskać wybrane pliki.

odzyskać zdjęcia z telefonu Samsung Galaxy

Powyższa instrukcja omawia pokrótce sposób korzystania z programu do odzyskiwanie Danych dla Android w celu odzyskania utraconych lub skasowanych zdjęć. Mimo iż program wymaga niewielkiej opłaty aby móc korzystać z wszystkich jego funkcji, to wciąż warto skorzystać nawet z jego darmowej wersji.

Darmowe Oprogramowanie Do Odzyskiwania Zdjęć z Android w Play Store

T2J Photo Recovery to darmowe narzędzie dostępne na Google Play Store pozwalające użytkownikom odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu Android. Aplikacja nie wymaga zezwoleń katalogu głównego i można uruchomić ją zarówno z poziomu pamięci wewnętrznej, jak i pamięci zewnętrznych. Narzędzie wyświetla skasowane zdjęcia w widoku miniatur, które można przywrócić do plików JPG w pełnym rozmiarze. Aplikacja nie zajmuje wiele zasobów pamięci (tylko 131K) i dostępna jest na systemy Android 2.2 i nowsze.

T2J Photo Recovery

Należy jednak wspomnieć, że darmowa wersja aplikacji pozwala przywrócić zaledwie 3 zdjęcia. Wersja PRO pozwala usunąć to ograniczenie. Program posiada zaledwie 2.2 gwiazdek w ocenie użytkowników, ale wciąż może być on odpowiednim rozwiązaniem dla twoich potrzeb.

Zapobiegnij utracie swoich cennych zdjęć i bezpiecznie przechowuj zdjęcia na swoich urządzeniach mobilnych. Opisane powyżej oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć z Android pozwoli ci z łatwością odzyskać utracone zdjęcia na telefonie Android. Aby zabezpieczyć się przed utratą zdjęć w przyszłość, zaleca się okresowe synchronizowanie zawartości telefonu, lub przechowywanie kopii zapasowej ważnych danych na dysku komputera.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 690 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oKopia zapasowa Androida, Odzyskiwanie telefonu Android.Ostatnia aktualizacja 06-12-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry