Trzy skuteczne sposoby na odzyskiwanie kontaktów z iPhone
Komentarz

Trzy skuteczne sposoby na odzyskiwanie kontaktów z iPhone

Ostatnia aktualizacja 15-03-2019 przez

Ostatnio zresetowałem mój iPhone i straciłem wszystkie kontakty. Jak mogę odzyskać utracone kontakty z iPhone?

Powyższy problem spotyka się niezwykle często po dokonaniu aktualizacji telefonu lub zresetowaniu urządzenia. Być może zdarzyło ci się też usunąć dane ważnego kontaktu podczas zwykłego korzystania z telefonu. Na szczęście istnieją obecnie skuteczne sposoby na odzyskiwanie kontaktów z iPhone.

Oto krótki opis trzech metod omawiający jak odzyskać usunięte kontakty z iPhone.

Metoda 1: Odzyskiwanie kontaktów z iPhone przez iTunes.

Możesz odzyskać utracone dane za pomocą iTunes zwyczajnie przywracając ostatnią kopię zapasową danych na iPhone. W tym celu wykonaj następujące czynności po podłączeniu telefonu do komputera:

  1. Znajdź ikonę iPhone na liście „Urządzenia” i kliknij ją prawym przyciskiem myszy.
  2. Wybierz „Przywróć Kopię Zapasową”.
  3. Wybierz odpowiednią kopię zapasową z wyświetlonej listy, a następnie wciśnij „Przywróć”.

odzyskać danych przez iTunes

Po zakończeniu procesu przywracania twoja lista kontaktów pojawi się na telefonie.

Metoda 2: Odzyskiwanie kontaktów z iPhone z kopii zapasowej lub archiwum.

Jeśli jeszcze nie zsynchronizowałeś swojego iPhone z komputerem, to następująca metoda może okazać się przydatna. Możesz wykorzystać stworzoną ostatnio kopię zapasową lub archiwum aby odzyskać utracone kontakty z iPhone. Oto krótki opis metody:

  1. Uruchom aplikację Książka Adresowa. Wybierz „Importuj” i zaznacz „Archwium Książki Adresowej”. Twoje ostatnio dodane kontakty zostaną wówczas zaimportowane.
  2. Przejdź do Książki Adresowej lub folderu Wsparcie Aplikacji w ostatnio stworzonej kopii zapasowej.
  3. Zajrzyj do folderu i sprawdź czy znajduje się tam twoja lista kontaktów. Zamień istniejący folder kopiując go z kopii zapasowej i wklejając w to samo miejsce.
  4. Jeśli najnowsza kopia zapasowa nie zawiera twoich list kontaktów, to warto również sprawdzić starsze kopie w których może znajdować się twoja lista kontaktów.

Ten sposób może okazać się skuteczny do odzyskiwania kontaktów z telefonu. Jeśli jednak nie wykonałeś wcześniej kopii zapasowej kontaktów z iPhone lub nie dodałeś ich do archiwum, to być może warto sięgnąć po stworzoną do tego celu specjalistyczną aplikację.

Metoda 3: Oprogramowanie do odzyskiwania kontaktów z iPhone

Ten kompletny program do odzyskiwania danych z iPhone pozwoli ci bezpiecznie i szybko odzyskać utracone kontakty z iPhone 6 bez względu na to, czy zostały one usunięte przez przypadek, podczas zdejmowania blokady telefonu, czyszczenia, lub aktualizacji.

Pobierz

Program pozwala odzyskać utracone kontakty z iPhone na trzy sposoby:

  • Sposób 1: Bezpośrednie odzyskiwanie kontaktów z iPhone.
  • Sposób 2: Odzyskaj kontakty z iPhone z kopii zapasowej na iTunes.
  • Sposób 3: Przywróć utracone kontakty z iPhone z kopii zapasowej na iCloud.

odzyskać usunięte kontakty z iPhone

Ten wyjątkowo przejrzysty program umożliwia dodatkowo szczegółowy podgląd zawartości tekstowej i multimediów na urządzeniu przed rozpoczęciem przywracania danych. Aplikacja do Odzyskiwanie Danych z iPhone jest kompatybilna z wieloma rodzajami urządzeń iOS, jak również systemami Mac i Windows.

Porównanie Wymienionych Trzech Sposobów

Który z podanych sposobów zapewnia najszybsze i najłatwiejsze odzyskiwanie kontaktów z iPhone? Metoda nr 1 i nr 2 sprawdzają się doskonale jeśli chcesz wykonać podstawowe przywracanie kontaktów. Metoda nr 1 jest szczególnie odpowiednia jeśli wcześniej zsynchronizowałeś swój iPhone z iTunes, zaś metoda nr 2 sprawdzi się dobrze w sytuacji, gdy posiadasz kopię zapasową lub archiwum kontaktów z telefonu.

Spośród wymienionych metod program do Odzyskiwanie Danych z iPhone to bez wątpienia najszybsze i najbezpieczniejsze oprogramowanie do odzyskiwania kontaktów z iPhone. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ program pozwala przywrócić różne rodzaje usuniętych plików oprócz list kontaktów, obsługuje wiele typów urządzeń Apple, a także zapewnia możliwość korzystania z aż dwóch trybów przywracania danych. Jeśli szukasz potężnej i elastycznej metody na bezpieczne przywracanie danych z iPhone, to program do Odzyskiwanie Danych z iPhone jest idealny dla ciebie.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 53 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oOdzyskiwania Danych, Odzyskiwanie systemu iOS.Ostatnia aktualizacja 15-03-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry