Jak odzyskać skasowane SMSy na iPhone
Komentarz

Jak odzyskać skasowane SMSy na iPhone

Ostatnia aktualizacja 01-02-2018 przez

Telefony iPhone firmy Apple cieszą się ogromną popularnością na rynku smartfonów. Dzięki łatwym możliwościom wysyłania wiadomości, robienia zdjęć, bogatemu zasobowi aplikacji i innych przydatnych funkcji, smarfony iPhone uważane są powszechnie za najlepsze na rynku.

Wielu z nas cieszy się wieloma użytecznymi funkcjami Apple iPhone’a, takimi jak na przykład funkcja SMS. Każdego dnia, użytkownicy iPhone’ów wysyłają tysiące ważnych wiadomości, które niestety mogą czasem ulec skasowaniu. Jeśli tobie również się to przydarzyło, to pewnie zastanawiasz się jak odzyskać skasowane smsy na iPhone. Bez obaw, poniżej przedstawiamy skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Dwa łatwe sposoby na odzyskiwanie skasowanych SMSów na iPhone:

Sposób 1: Jak odzyskać wiadomości tekstowe z telefonu iPhone przez iTunes

Jeśli na twoim telefonie zainstalowana jest usługa iTunes, to masz spore szanse na odzyskanie utraconych wiadomości SMS, a także innych rodzajów danych. Jedynym wymogiem do zastosowania tej metody jest regularne korzystanie z funkcji tworzenia kopii zapasowej iTunes, aby móc odzyskać wiadomości tekstowe z telefonu iPhone.

Jak stworzyć kopię zapasową wiadomości SMS:

  1. Połącz urządzenie iOS z iTunes
  2. Wybierz „Plik” – „Urządzenia” – „Kopia Zapasowa”

Zanim wykonasz dalsze czynności, upewnij się, że tworzenie kopii zapasowej przez iTunes zostało pomyślnie zakończone. W tym celu wejdź w ustawienia iTunes i wybierz zakładkę Urządzenia. Powinna tam być widoczna nazwa urządzenia wraz z datą ostatniej kopii zapasowej. Jeśli wszystko wygląda poprawnie, to będziesz mógł odzyskać SMS z iPhone 6 bez większych problemów.

Jak odzyskać skasowane smsy na iPhone.

Wybierz menu „Plik” – „Urządzenia” – „Przywróć Kopię Zapasową”

Lub

  1. Kliknij napis „iPhone” w prawym górnym rogu tabeli, co powinno wyświetlić nową tabelkę
  2. Wejdź w zakładkę „Podsumowanie”
  3. Kliknij „Przywróć Kopię Zapasową” w dolnej części wyświetlonej tabeli

odzyskać danych przez iTunes

Sposób 2: Program do odzyskiwania SMS z iPhone – Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone

Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone bezpieczny, wydajny i łatwy w obsłudze program do przywracania plików na iPhone. Jak sama nazwa wskazuje, jedną z funkcji aplikacji jest odzyskiwanie skasowanych SMSów na iPhone. Ponadto, aplikacja umożliwia również odzyskiwanie plików innego rodzaju na urządzeniach iPhone, iPad i iPod Touch.

Pobierz

Korzystając z programu możesz łatwo odzyskać wiadomości tekstowe z telefonu iPhone. Aplikacja umożliwia przywracanie praktycznie wszystkich rodzajów plików z iPhone bez konieczności tworzenia kopii zapasowych na iTunes, dzięki czemu możesz odzyskać SMS z iPhone 6 bez zbędnych trudności. Program jest także w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami firmy Apple, takimi jak iPad i iPod Touch.

odzyskiwanie skasowanych SMS-ów na iPhonie

Specjalna funkcja podglądu plików pozwoli ci zweryfikować treść wiadomości przed przywracaniem wiadomości tekstowych na iPhone. Ponadto, Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone umożliwi ci również odzyskanie wszelkich kopii zapasowych danych z iTunes.

Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone oferuje aż 3 tryby przywracania:

  1. Bezpośrednie odzyskiwanie skasowanych SMSów na iPhone – umożliwia odzyskanie SMSów bezpośrednio z iPhone, bez konieczności posiadania kopii zapasowej.
  2. Odzyskiwanie SMS z kopii zapasowej iTunes – Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone pobierze utracone wiadomości SMS z wcześniejszczej kopii zapasowej na iTunes.
  3. Odzyskiwanie SMS z kopii zapasowej iCloud – jeśli tworzysz kopie zapasowe SMS na iCloud, program pozwoli ci odzyskać wiadomości tekstowe z kopii zapasowej iCloud.

Wskazówki: Zarządzaj danymi i plikami w telefonie, przyspiesz akcje wyszukiwania i przywracania plików. Darmowe narzędzie online do transferu iPhone Apowersoft umożliwi ci przenoszenie plików wszelkiego rodzaju między urządzeniami iPhone, iPad i iPod Touch, wraz z możliwością wydajnego zarządzania i organizowania danych.

Korzystanie z iTunes do odzyskiwania skasowanych SMSów na iPhone bywa całkiem skuteczne, ale niestety większość z nas nie przygotowuje się na tego rodzaju nieprzyjemny wypadek poprzez tworzenie regularnych kopii zapasowych. Program do Odzyskiwanie Danych z iPhone pozwala natomiast odzyskać wiadomości tekstowe z telefonu iPhone bez uprzedniej kopii zapasowej. Program jest łatwy w obsłudze, skuteczny w działaniu i kompatybilny z większością urządzeń Apple. Zważywszy na fakt, że większość użytkowników nie przygotowuje regularnych kopii zapasowych zawartości telefonu, jest to naszym zdaniem najlepszy program do odzyskiwania SMS z iPhone.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 195 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oOdzyskiwania Danych, Porady iPhone.Ostatnia aktualizacja 01-02-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry