ApowerTrans

Przesyłanie plików z telefonu jednym kliknięciem

Opinie (0)
Wideo
PRZEWIŃ

Transfer plików z telefonu na telefon

ApowerTrans umożliwia wyjątkowo łatwe przenoszenie kontaktów, wiadomości, muzyki, zdjęć, aplikacji, historii połączeń, filmów, notatek i innych danych z jednego telefonu na drugi. Proces przenoszenia plików wymaga zaledwie jednego kliknięcia i jest całkowicie bezpieczny. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą telefonu na nowszy model lub chcesz przejść na nowy mobilny system operacyjny, ten program do transferu telefonu pozwoli ci łatwo przenieść wszystkie potrzebne dane z telefonu. Co więcej, przesłane pliki są w 100% identyczne z oryginałem, przenoszone są bez utraty jakości, czy ryzyka wycieku prywatnych danych.

Dowiedz się więcej
0%
0%
SPAKUJ

Łatwe połączenie za pomocą kabla USB lub Wi-Fi

Dostępne są dwa sposoby utwarzania połączenia między telefonami: z użyciem kabla USB lub poprzez sieć Wi-Fi.

Dowiedz się więcej

Połączenie kablem USB

Wystarczy, że pobierzesz, zainstalujesz i uruchomisz program ApowerTrans na komputerze i podłączysz obydwa urządzenia kablem USB do komputera. Gdy tylko program rozpozna podłączone telefony, będziesz mógł rozpocząć transfer danych.

Połączenie przez Wi-Fi

Jeśli nie masz pod ręką kabla USB, możesz połączyć swoje dwa telefony za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Do tego celu wystarczy zainstalować aplikację ApowerTrans na obydwu urządzeniach, podłączyć je do tej samej sieci Wi-Fi i uruchomić aplikację do transferu danych. Później wystarczy tylko podążać za instrukcjami na ekranie, by nawiązać połączenie między urządzeniami.

SPAKUJ

Obsługa wielu różnych modeli telefonów

Ten program do transferu telefonu jest kompatybilny z niemal wszystkimi popularnymi markami telefonów Android i szeroką serią urządzeń iOS. Oferuje on przejrzysty interfejs użytkownika i wielokrotnie większą prędkość przesyłu danych, co w przypadku połączeń Bluetooth. Nawet jeśli chcesz dokonać transferu plików o rozmiarze kilku GB, aplikacja poradzi sobie z nimi całkiem szybko. Korzystając z programu, będziesz mógł przenieść dziesiątki piosenek, filmów i innych plików z ogromną prędkością.

Dowiedz się więcej

Obsługiwane urządzenia

Android: Samsung, HTC, Motorola, Google Nexus, Sony Xperia, HUAWEI, One Plus, LG, itp.

iOS: iPhone XS Max, XS, XR, X, 8/8 Plus, 7/7 Plus, SE, 6s/6s Plus, 6/6 Plus, 5s, 5c, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, itp.

SPAKUJ

Transfer danych między różnymi platformami

Ten program do przenoszenia plików z telefonu cieszy się sporą popularnością z uwagi na międzyplatformą kompatybilność między systemami Android, iOS, Windows oraz Mac. Oprócz tego, aplikacja umożliwia również transfer danych między telefonami w sieciach różnych operatorów. Niezależnie od tego, czy przenosisz pliki między urządzeniami w tej samej, czy w różnych sieciach, nie napotkasz przy tym żadnego rodzaju trudności. Możesz także przenieść bezproblemowo dane z telefonu z abonamentem do telefonu na kartę.

Dowiedz się więcej
Wysoka prędkość
SPAKUJ

Kompatybilność transferu danych

Wifi
Kable

Uproszczony Interfejs

 • Połącz
 • Przenieś muzykę
 • Wybierz telefon
 • Przenieś pliki
 • Wyświetl historię

  Baza Wiedzy

  Zeskanuj kod QR, aby pobrać aplikację lub kliknij przycisk poniżej, by pobrać aplikację na urządzenie Android lub iOS.
  new
  Wsparcie
  Udostępnij
  Recenzji
  Skomentuj
  Do góry