Jak wgrać muzykę na iPhone’a bez iTunesa
Komentarz

Jak wgrać muzykę na iPhone’a bez iTunesa

Ostatnia aktualizacja 29-12-2015 przez

Apple określa iTunes mianem najlepszego serwisu do zarządzania i korzystania z zakupionej już przez użytkownika muzyki. Niestety, organizowanie plików muzycznych na iTunes niejednokrotnie przysparza nam wielu problemów i zachodu. Mimo iż iTunes posiada blisko 43 milionów użytkowników, wiele osób wciąż uważa, że i tak najlepiej jest zgrać muzykę na iPhone’a bez iTunesa. Użytkownicy ci często dobrowolnie biorą na siebie ryzyko złamania blokady na iPhone, aby usunąć uciążliwe ograniczenia narzucone przez Apple.

Doskonała Alternatywna pozwalająca zgrać muzykę na iPhone bez iTunes

Zapewne zastanawiasz się, czy istnieją jakieś skuteczne alternatywy dla iTunes które nie wymagają zdejmowania blokady telefonu, lecz wciąż umożliwiają bezpośrednie wgranie muzyki na iPhone. Niniejszy artykuł przedstawia doskonały sposób na powiększenie i organizację twojej kolekcji muzyki na iPhone bez konieczności korzystania z iTunes.

Apowersoft Phone Manager to przypuszczalnie najlepszy na rynku kompleksowy program do obsługi urządzeń mobilnych dostępny w wersji na iPhone i telefony Android. To doskonałe narzędzie pozwala przesyłać, wyświetlać, przywracać i tworzyć kopie zapasowe plików z telefonów i tabletów na komputerze, włącznie z muzyką, wiadomościami, listami kontaktów, aplikacjami, zakładkami, historią połączeń, plikami tła, filmami, itd. Program pozwala oczywiście również skopiować muzykę z komputera na iPhone bez iTunes. Zapoznaj się z krótką instrukcją obsługi poniżej.

1

Pobierz aplikację na komputerze, zainstaluj i uruchom ją.

Pobierz

2

Podłącz swój iPhone do komputera przy użyciu kabla USB. Wybierz przycisk “Zaufane” w oknie powiadomienia, które wyświetlone zostanie na iPhone.

3

Po wyświetleniu interfejsu programu, kliknij ikonę “Muzyka” w górnej części ekranu. W menu muzyki zobaczyć możesz wszystkie ścieżki muzyczne na telefonie. Wystarczy teraz zaimportować pobraną muzykę z komputera lub innych urządzeń. Wystarczy tylko kilka kliknięć aby przenieść muzykę na iPhone.

przenieść muzykę na iPhone

4

Wciśnij przycisk “Odłącz”, aby odłączyć swój iPhone od komputera po zakończeniu nagrywania.

Obejrzyj krótki filmik demonstracyjny pokazujący jak wgrać muzykę na iPhone’a bez iTunesa.

Wiele Funkcji Związanych z Muzyką

Jeśli wykorzystujesz ten program wyłącznie do przenoszenia plików muzycznych, to nie używasz nawet połowy jego funkcji. Oto kilka innych przydatnych, związanych z muzyką funkcji programu:

1. Usuń na stałe pliki muzyczne, aby zwolnić miejsce

Program pozwola ci na stałe usunąć dowolne pliki muzyczne na iPhone, aby zwolnić miejsce w pamięci. Dzięki temu możesz nagrać dowolne piosenki na iPhone bez obawy, że skończy się wolne miejsce na karcie.

2. Kategoryzuj muzykę i stwórz własną bibliotekę muzyczną

Aby dodatkowo spersonalizować twoją bibliotekę muzyki, aplikacja zawiera specjalną funkcję “Dzwonek”, dzięki której możesz ustawić dowolny utwór jako dzwonek telefonu. Ponadto, możesz również umieścić muzykę w dowolnym folderze, ponieważ aplikacja przypisuje urządzenie do “Nowa grupa”, aby ułatwić porządkowanie plików. Dodatkowo, możesz również dowolnie zgrać muzykę na iPhone bez iTunes, aby rozbudować swoją kolekcję.

zgrać muzykę na iPhone bez iTunes

3. Wyświetl dane i szczegóły dowolnej ścieżki muzycznej

Możesz dowiedzieć się więcej o utworach w twojej kolekcji dzięki specjalnej funkcji wyświetlania szczegółowych informacji na temat ścieżek muzyki, jak np.: rozmiar, czas trwania, wykonawca, czy album. W ten sposób możesz zyskać jeszcze większą kontrolę nad swoją kolekcją.

4. Podłącz jednocześnie dwa urządzenia i przesyłaj muzykę

Ten menedżer telefonu jest w pełni kompatybilny ze smartphonami iOS i Android. Oznacza to, że nawet gdy wybrana muzyka przechowywana jest na urządzeniu opartym na innym systemie, to nadal będziesz w stanie ją skopiować. W tym celu wystarczy jednocześnie podłączyć oba telefony i przenieść wybrane pliki za pośrednictwem komputera.

połącz jednocześnie dwa urządzenia

Program pozwoli ci zgrać muzykę na iPhone bez iTunes bez konieczności usuwania blokady producenta, a wszystkie jego funkcje są dodatkowo opatrzone ilustracjami, filmami i kontaktami, itp. Przesyłanie danych jest wyjątkowo wydajne nawet bez iTunes i zdejmowania blokady telefonu. Aplikacja jest poza tym wyjątkowo elastyczna i oferuje dziesiątki innych funkcji pozwalających skutecznie zarządzać iPhone.

Opisany powyżej program stanowi doskonałą alternatywę dla iTunes, a zarazem oferuje jeszcze wiele innych użytecznych funkcji w przeciwieństwie do rozwiązań takich jak iTools, DiskAid, SynciOS, czy Google Play Music, z których każde posiada pewne istotne wady. Apowersoft Phone manager pozwoli ci skopiować muzykę z komputera na iPhone w przyjemny i szybki sposób.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 96 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPhone Manager.Ostatnia aktualizacja 29-12-2015

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry