Video Download Capture V6.0 został wydany
Komentarz

Video Download Capture V6.0 został wydany

Ostatnia aktualizacja 17-08-2016 przez

Program Video Download Capture V6.0 został wydany 27 lipca 2016. Video Download Capture to praktyczny i kompleksowy program do pobierania filmów z YouTube, Dailymotion, Vevo, Vimeo, Lynda i innych podobnych serwisów. Aplikacja wyposażona jest także w konwerter wideo, rejestrator ekranu, bibliotekę plików i wiele powszechnie stosowanych narzędzi związanych z multimediami, dzięki którym użytkownicy nie muszą już rozglądać się za innymi aplikacjami tego typu. Korzystając z programu, możesz zapisć niemal dowolny plik wideo z popularnych serwisów na dysk komputera lub przesłać go na swoje urządzenie mobilne i odtwarzać go bez ograniczeń.

W wersji 6.0 programu dodano wiele ulepszeń zogniskowanych na wygodę użytkownika.

Pobierz

Nowe funkcje

1. Bezpośrednie pobieranie ścieżek audio

Wybierz tryb audio, aby bezpośrednio pobrać dowolny klip wideo jako plik audio (MP3 i AAC), kopiując i wklejając adres URL klipu.

2. Rozbudowana funkcja wykrywania

Dzięki niezależnej stronie wykrywania i szerokiemu zakresowi jądra systemu operacyjnego, możliwe jest teraz pobieranie zaszyfrowanych klipów wideo. Dla przykladu, narzędzie wykryje teraz prawdziwe pliki wideo podczas odtwarzania klipów chronionych w protokole HTTP, HTTPS, RTMP, RTMPT i innych.

wykrywania wideo

3. Rozbudowana biblioteka

Nie wiesz, co by tu obejrzeć? Najnowsza wbudowana biblioteka oferuje ogromną kolekcję zasobów wideo w sieci, w tym najnowsze, polecane lub popularne filmy. Co więcej, możesz równiez wyszukać filmy zgodne z twoimi zainteresowaniami. Dzięki tej doskonałej bibliotece, nie przegapisz już popularnych, ciekawych filmików w sieci.

biblioteka

4. Przemyślana lista zadań

Wszystkie zadania podzielone są na trzy kategorie: pobieranie, ukończone i usunięte. W ten sposób, możesz łatwo monitorować postęp wszystkich zadań, np. które pliki są jeszcze pobierane, a które sa już gotowe. Nawet jeśli przez przypadek usuniesz jakiś klip wideo, możesz przywrócić go z kosza.

Lista zadań

5. Inteligentne planowanie zadań

Czasami chcielibyśmy pobrać wiele filmów jednocześnie, co niestety wymaga również sporo czasu. Z pomocą funkcji planowania zadań, nie będziesz musiał już czekać na pobranie wszystkich plików. Zamiast tego, możesz wreszcie zająć się czymś ciekawszym. Wystarczy wybrać ustawienie “Wyłącz”, “Zablokuj”, “Uśpij” lub “Zamknij”, a program automatycznie wykona wybrane polecenie po ukończeniu pobierania wszystkich plików.

rozkład

Zoptymalizowane funkcje

1. Zwięzły i przejrzysty interfejs

W celu poprawy komfortu użytkownika, twórcy programu przeprojektowali interfejs w wersji 6.0 zgodnie z najnowszymi technologiami i trendami na rynku. Dzięki łatwemu w obsłudze, przejrzystemu interfejsowi, użytkownikcy szybciej opanują wszystkie możliwości programu.

2. Doskonały rejestrator ekranu

Twórcy programu zoptymalizowali rejestrator ekranu Video Download Capture 6.0 w znacznym stopniu. Możesz teraz z jego pomocą tworzyć jeszcze bardziej profesjonalne i elastyczne nagrania zawartości ekranu.

ekran rekord

3. Kompleksowy konwerter wideo

Poprzednio niemożliwe było bezpośrednie pobieranie plików w wybranym formacie, kompatybilnym ze wszystkimi urządzeniami na rynku. Nowy konwerter wideo obsługuje jednak niemal wszystkie formaty wykorzystywane na popularnych urządzeniach, takich jak iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Android, Blackberry, Nokia, DVD, itd.

konwertować

4. Wydajna obsługa kont

Program obsługuje teraz więcej kont na płatnych serwisach wideo. Dla przykładu, wystarczy uzupełnić login i hasło do lynda.com w zakładce kont, aby móc pobrać wszystkie płatne filmy z serwisu Lynda na dysk lokalny.

dodaj konto

5. Szybsze pobieranie

Irytuje cię czasem powolna szybkość pobierania plików? W wersji 6.0 programu możesz pobierać pliki z szybkością aż do 10 MB/s. Dzięki temu, możesz pobrać cały film w zaledwie kilka minut.

Oprócz wszystkich praktycznych funkcji opisanych powyżej, ten przydatny program do pobierania filmów wyposażony jest w kilka dodatkowych narzędzi, w tym edytor audio, przesyłanie plików do iTunes, czy telefon, itp. Biorąc pod uwagę znakomite usprawnienia w nowej wersji programu, Video Download Capture 6.0 stanowi najlepszy wybór dla tych, którzy poszukują wielofunkcyjnego programu do pobierania filmów.

Pobierz

Ocena:4.8 /5(w oparciu o 16 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 17-08-2016

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry